اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با ایتونز مشکلی نداره
    ایتولزم ورژن اخره با خود نرم افزار اپ کرذدم

نظر

• نوشته اصلی توسط alishop1 نمایش پست ها
      با ایتونز مشکلی نداره
      ایتولزم ورژن اخره با خود نرم افزار اپ کرذدم
      خب پس احتمالا" نسخه ی آیتونزتون با آیتولز هماهنگ نیست و اجازه نمیده کارشو به درستی انجام بده.آیتونزتون هم آخرین ورژنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armon نمایش پست ها
        خب پس احتمالا" نسخه ی آیتونزتون با آیتولز هماهنگ نیست و اجازه نمیده کارشو به درستی انجام بده.آیتونزتون هم آخرین ورژنه؟
        بله ایتولزو که خودش پیغام اپدیت بهم داد اپدیت کردم چند روز پیش ایتونزمم که دیروز به ورژن 12.0.1.26 اپ کردم

نظر

• سلام دوستان ی سوال داشتم کمکم کنید ممنون میشم من وسط دانلود اسفالت هش سیستمم خاموش شد در حالی که ده مگ بیشتر نمونده بود حالا که روشنش کردم چکار کنم ادامشو دانلود کن

نظر

• نوشته اصلی توسط eghbal_aryan
            سلام دوستان ی سوال داشتم کمکم کنید ممنون میشم من وسط دانلود اسفالت هش سیستمم خاموش شد در حالی که ده مگ بیشتر نمونده بود حالا که روشنش کردم چکار کنم ادامشو دانلود کن
            نوشته اصلی توسط eghbal_aryan نمایش پست ها
            سلام دوستان ی سوال داشتم کمکم کنید ممنون میشم من وسط دانلود اسفالت هش سیستمم خاموش شد در حالی که ده مگ بیشتر نمونده بود حالا که روشنش کردم چکار کنم ادامشو دانلود کن
            سلام
            نیاز نبود دوتا پست بزنید دوست عزیز
            امکان ادامه دانلود ندارید و دوباره باید دانلود کنید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
              من برای اولین بار میخوام گیفت کارت خریداری کنم

١- ایا اگر با ای پی ایران در ایتونز خرید کنم مشکلی داره ؟
              ٢- ایا گیفت کارت کشورهای مختلف تفاوتی دارند و مثلا مهمه که کشور گیفت کارت با ادرس ما که در اپل ای دی دادیم مطابقت داشته باشه؟
              ٣- اگر با قوانین سایت مغایر نیست لطفا بگید از کجا خریداری کنم مطمین تره ؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Persia نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من برای اولین بار میخوام گیفت کارت خریداری کنم

١- ایا اگر با ای پی ایران در ایتونز خرید کنم مشکلی داره ؟
                ٢- ایا گیفت کارت کشورهای مختلف تفاوتی دارند و مثلا مهمه که کشور گیفت کارت با ادرس ما که در اپل ای دی دادیم مطابقت داشته باشه؟
                ٣- اگر با قوانین سایت مغایر نیست لطفا بگید از کجا خریداری کنم مطمین تره ؟
                با تشکر
                سلام
                1 - خیر مشکلی پیش نمیاد
                2 - دقیق نمیدونم ، احتمالا دوستان دیگر که تجربه بیشتری دارند حتما راهنماییتون میکنند.
                3 - در همین انجمن دوستان انجام میدهند. کمی جستجو کنید پیدا میکنید.

نظر

• آقا راهی هست بشه تاریخچه دانلود و ... اپ استور رو پاکسازی کنیم در آیتنوز

نظر

• سلام دوستان.من به مشکلی برخوردم
                    آیفون 5 به ios 8.1.2 رستور کردم بعد با taigi جلبریک کردم حالا وقتی گوشی رو وصل می کنم به آیتونز می شناسه ولی کاری بهاش انجام می دم مثلا می خوام رستور کنم یا روی قسمت apps کلیک میکنم آیتونز هنگ میکنه .با ifunbox هم امتحان کرم روی connecting to device می مونه .
                    خواهشا اگه کسی می تونه کمکی کنه بگه .ممنون

نظر

• سلام دوستان عزیز.یکی از نزدیکان من یه Ipad 2 wifi واسم آورد که با قفل Pattern قفل شده بود و یادش رفته قفلش.بنده هم واسه اولین بار بود میخاستم ریسور کنم اشتباها ورژن 8.1.2 GSM رو دانلود و ریستور کردم.بدون هیچ مشکلی هم ریستور شد.ولی میخام روش نرم افزار نصب کنم نمیشه.با Itunes وقتی نرم افزارها رو سینک میکنم آیکون نرم افزارها به صورت تیره در میاد یعنی ناقص نصب میشه انگار.وقتی هم که روش کلیلک میکنم تو دستگاه مینویسه installing و گیر میکنه.جیلبریک هم کردمش با Itools نصب کنم بازم نمیشه.الان میخام ورژن WIFI 8.1.2 رو ریستور کنم که پیغام the ipad cannot be restored because the firmware is not compatible رو موقع ریستور میده و اصلا جلو نمیره.ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید دیگه کلافه شدم.چهار روزه که درگیرشم.خیلی ممنون

نظر

• بعد از جیلبریک appsync رو نصب کردید؟
                        پیغام خطا هم میگه که نسخه دانلود شده با دستگاه سازگار نیست. احتمالا اشتباه دانلود کردید.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام اساتید
                          من یه سوال داشتم و اونم اینم بود که از کجا ببفهمم کدام برنامه ها تو ایتونز نیاز به اپدیت دارند ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mesi_30000 نمایش پست ها
                            سلام اساتید
                            من یه سوال داشتم و اونم اینم بود که از کجا ببفهمم کدام برنامه ها تو ایتونز نیاز به اپدیت دارند ؟؟؟
                            سلام
                            شما کافیه که آیتونز را اجرا کنید و گزینه مشخص شده را کلیک کنید.

نظر

• میخوام دانلود های گذشته
                              یا دانلود های نصفه نیمه رو از ایتیونز
                              روی مک پاک کنم
                              ولی متاسفانه راهی پیدا نکردم
                              اگه راهنمایی کنید
                              ممنون میشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• از آیتونز سیستم وارد استور قسمت home بشید. دقت کنید وارد حساب اپل شده باشید.
                                از منوی بالا سمت راست روی purchased کلیک کنید.
                                بعد در صفحه app برنامه هایی که نمیخواین رو با کلیک روی ضربدر حذف کنید.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X