اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    به نظرم از طريق گزينه
    Send Gift اين امكان فراهم ميباشد

نظر

• از این گزینه من رفتم و ایمیل مقصد و همه را انتخاب کردم ولی نمی دونم چرا موقع کلیک بر روی Buy که انتقال انجام شود به مشخصات مستر کارت و ادرس اکانت می آید.

این پیغام می آید.

a method of payment is required to buy an itunes gift. you can add a payment method from your account information page
      ویرایش توسط karbar20 : https://i-phone.ir/forums/member/33605-karbar20 در ساعت 25-11-2014, 07:35 PM

نظر

• شما اگه گيفت كارت هاتون وارد اكانت نكرديد كه بايد همه رو تو يه اكانت وارد كنيد
        اگه ٣تا اكانت داريد و توشون پولى هست هيچ راهى براى انتقال نداريد و فقط بايد يك اپ رو خريدارى كنيد و اون گيفت(هديه) بديد به اكانت ديگرتون

Sent from my iPhone using Tapatalk
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان من یه سوال داشتم برام خیلی مهمه لطفا جوابمو بدید
          من تو آیفونم یه سری برنامه دارم که تو ایتونزم ندارم میخوام اونارو به ipad هم بزنم چط.وری میتونم برنامه هارو به pc انتقال بدم وقتی تو آیفون دارمشون ؟؟

نظر

• متاسفانه به suppercell که میل زدم گفتن از دست ما خارجه و باید از طریق اپل اقدام کنید. به سایت reportaproblem.apple.com هم رفتم و خرید رو report کردم هنوز جوابی ندادن.کسی هست خریدی کرده باشه که از حساب کم کرده باشه اما اون درون برنامه ای دانلود نشده باشه؟

نظر

• سلام
              دوستان من تازه عضو شدم
              من به یه مشکل بر خوردم اونم اینه که از ایفون قبلیم بک آپ کامل گرفته بودم تو ایتیونز
              حالا ایفون جدید رو وصل میکنم شروع به کپی کردن اپلیکیشن ها میکنه اما تو نصب کردنشون گیر میکنه و کانتکت ها و فیلم و عکس هام هم نمیاد
              به صورت دستی هم بک آپ رو روی آیفون ریستور میکنم وسط کار یهو آیفون خود به خود ری استارت میشه و عملیات ناقص میمونه
              خلاصه تو بد مخمصه ای افتادم. ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• دو سوال در مورد آیتونز

سلام

1. چند تا فیلم MP4 از طریق آیتونز ریختم تو گوشی (عمل سینک هم انجام دادم) حالا خواستم یه بار دیگه فیلم بریزم تو گوشی (یکی دو تا فیلم) بعد که توی Library گذاشتمشون وقتی سینک کردم همه فیلما یه بار دیگه سینک شدن. حالا سوالم اینه نمیشه یه بار دیگه که میخوام فیلم بریزم فقط جدیدا سینک بشن تا طول نکشه در حالی که فیلم های قبلی هم حذف نــــشن؟؟

2. خب من چند تا فیلم که گذاشتم. بعد از سینک و اینکه فیلما رفتن توی گوشی بعدش دیدم آهنگا پاک شدن!! (آهنگارو قبلا با تانگبو توی گوشی گذاشتم) میشه کاری کنم که پاک نشن دیگه؟

نظر

• ۱. نباید اینطوری بشه. مگه اینکه تغییری تو اطلاعات / برنامه / اهنگ / فیلم و... تغییر ایجاد کنی۲. اگه هر چیزی با غیر ایتونز بریزی تو دستگاه، ایتونز پاک میکنه.

نظر

• سلام
                    هرکاری میکنم نمیتونم نرم افار از کامپیوترم تو گوشیم نصب کنم
                    این خطا میاد
                    [IMG][/IMG]
                    ویرایش توسط seyed mohsen69 : https://i-phone.ir/forums/member/176771-seyed-mohsen69 در ساعت 30-11-2014, 09:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط seyed mohsen69 نمایش پست ها
                      سلام
                      هرکاری میکنم نمیتونم نرم افار از کامپیوترم تو گوشیم نصب کنم
                      این خطا میاد
                      [IMG][/IMG]
                      سلام
                      شما اتورایز کردید...؟
                      اگر انجام ندادید از مسیر گفته شده در پیام خطا اتورایز کنید.
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 30-11-2014, 09:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام
                        شما اتورایز کردید...؟
                        اتورایز کردم داداش کامپیلید میده ولی بازم همینه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام
                        شما اتورایز کردید...؟
                        اتورایز کردم داداش کامپیلیت میده ولی بازم همینه

نظر

• نوشته اصلی توسط seyed mohsen69 نمایش پست ها
                          اتورایز کردم داداش کامپیلید میده ولی بازم همینه
                          شما گوشی رو به سیستم متصل کنید در آیتونز به این مسیر برید و این گزینه رو انتخاب کنید و تا انتهای پروسه صبر کنید.

File\Devices\Transfer Purchases

و نکته دیگه اینکه کنترل کنید که قبلاً با اپل آیدی دیگری برنامه روی دیوایس شما نصب نشده باشه.

نظر

• آهنگها رو به لایبرری آیتونز اضافه کنید و سینک کنید. در غیر اینصورت میتونه پاک بشه.
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• مشکل عدم ورود به app store پس از آپگرید به iOS 8.1

سلام خدمت دوستان متخصص.من دیشب 5s رو به ios 8.1 آپگرید کردم.اما بعد از آپگرید اصلا" نمیتونم وارد appstore شم.ینی مرتب ارور cannot connetc to appstore رو میده.این مشکل رو چجوری میتونم حل کنم؟مچکرم
                              ویرایش توسط armon : https://i-phone.ir/forums/member/177488-armon در ساعت 01-12-2014, 12:57 PM

نظر

• مشکل از اینترنت و ip ایرانه معمولا. به مرور درست میشه خودش.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X