اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من به تازگی یک آیفون 5اس دست دوم خریدم و حالا یه مشکلی دارم که اپل ایدی صاحب قبلی گوشی رو چجوری باید پاک کنم تا بتونم اپل آی دی خودم رو استفاده کنم.آخه موقع نصب نرم افزار ها ازم پسورد اکانت اون یارو رو میخواد

نظر

• نوشته اصلی توسط lokoroko نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من به تازگی یک آیفون 5اس دست دوم خریدم و حالا یه مشکلی دارم که اپل ایدی صاحب قبلی گوشی رو چجوری باید پاک کنم تا بتونم اپل آی دی خودم رو استفاده کنم.آخه موقع نصب نرم افزار ها ازم پسورد اکانت اون یارو رو میخواد
      سلام
      شما به مسیر زیر بروید :
      Settings\iTunes & App Store
      حالا اپل آیدی قبلی را انتخاب کنید ( تاچ کنید ) و سپس گزینه Sign Out را بزنید.
      بعد از اتمام این مرحله میتوانید اپل آیدی خودتان را وارد کنید.
      البته فراموش نکنید که در قسمت iCloud نیز اپل آیدی قبلی را پاک کنید.
      چنانچه در مسیر : Settings\iCloud\Find My iPhone در حالت On باشد باید با مالک قبلی تماس بگیرید.

نظر

• سلام
        امکاننش هست برنامه هایی که با آیتونز تو Library کامپیوتر دانلود و ذخیره شدند انتقال داد به یه کامپیوتر دیگه و توی Library آیتونز اونجا با ای دی اپلی که برنامه ها گرفتی روی ای دیوایس نصب کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nikolas نمایش پست ها
          سلام
          امکاننش هست برنامه هایی که با آیتونز تو Library کامپیوتر دانلود و ذخیره شدند انتقال داد به یه کامپیوتر دیگه و توی Library آیتونز اونجا با ای دی اپلی که برنامه ها گرفتی روی ای دیوایس نصب کرد؟
          سلام
          بله میتونید تمام برنامه ها رو با همون اپل آیدی که دانلود کردید روی سیستم دیگری از طریق آیتونز نصب کنید.

نظر

• با سلام

من باگوشی از app storeدانلود کنم اما باایتونر لپ تاپم نمی تونم و ارور 310 میده درضمن اتصال اینترنتم برای هر دو یکی هستش!!

نظر

• سلام به دوستان!!!
              من از وقتی که به yosemite اومدم آیتیونزم به مشکل بر خورده که اونم اینه که یه آهنگ رو میخوام روی تکرار بذارم نمی شه ینی اصلا اون علامت لوپ که برای تکرار موزیک یا پلی لیست هست توی قسمت بالای آیتیونزم نیست!!!!
              چه کنم؟!
              باتشکر

نظر

• خواستن پسورد برای Backup در صورتی که تعریف نکرده بودم

سلام دوستان

من صبح از iPhone ام بک آپ گرفته ام ٬ اما پسوردی ست نکرده ام ٬ اما حالا که می خوام برش گردونم ٬ پسورد می خواد

رمز قبل ریستور کردن - رمز اپل آی دی - ۰۰۰۰ - ۱۲۳۴ هیچکدام جواب نمیده !

کسی نظری نداره ؟ کیست مرا یاری کند . ممنون

نظر

• مشکل در خرید درون برنامه ای (in-app-purchase) در بازی clash of clans

با سلام خدمت دوستان اساتید محترم.من دیشب با یه مشکلی برخورد کردم . یه گیفت کارت 100 دلاری برای یکی از دوستان خریدم که باهاش براش برای بازی clash of clans جم بخرم.موقع خرید پول از بالانس اپل آی دی کم شده اما جم اضاف نشده.قبلا چند بار این کار رو کردم درست بود.سوال امنیتی هم جواب دادم.ممنون میشمراهی جلو پام بذارین.100 دلار هم کم پولی نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستان اساتید محترم.من دیشب با یه مشکلی برخورد کردم . یه گیفت کارت 100 دلاری برای یکی از دوستان خریدم که باهاش براش برای بازی clash of clans جم بخرم.موقع خرید پول از بالانس اپل آی دی کم شده اما جم اضاف نشده.قبلا چند بار این کار رو کردم درست بود.سوال امنیتی هم جواب دادم.ممنون میشمراهی جلو پام بذارین.100 دلار هم کم پولی نیست!
                    در قسمت ستینگ بازی به کلش میل بزنید ۱ روزه جواب میده و مشکل رو حل میکنه

نظر

• سلام من با ***** شکن وارد ایتونز (64bit)میشم قسمت app store مطالب مربوط باز نمیشه و پس از لود صفحه استور سفید میمونه مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط raven051 نمایش پست ها
                        سلام من با ***** شکن وارد ایتونز (64bit)میشم قسمت app store مطالب مربوط باز نمیشه و پس از لود صفحه استور سفید میمونه مشکل از کجاست؟
                        سلام
                        برنامه ( فــــ ـــیلتر ... ) شما درست کار نمیکنه.
                        اگر براتون مقدور باشه از یک برنامه دیگه استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          سلام
                          برنامه ( فــــ ـــیلتر ... ) شما درست کار نمیکنه.
                          اگر براتون مقدور باشه از یک برنامه دیگه استفاده کنید.
                          من از دو سرور کریو استافده کردم همینطور از فریگیت بازم فرقی نکرد

نظر

• نوشته اصلی توسط raven051 نمایش پست ها
                            من از دو سرور کریو استافده کردم همینطور از فریگیت بازم فرقی نکرد
                            پس تو بازه زمانی دیگه امتحان کنید. بنده هم همین الان دارم با همین برنامه ای که گفتید از آیتونز برنامه دانلود میکنم.
                            شاید هم نیاز باشه که سرور رو تغییر بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                              پس تو بازه زمانی دیگه امتحان کنید. بنده هم همین الان دارم با همین برنامه ای که گفتید از آیتونز برنامه دانلود میکنم.
                              شاید هم نیاز باشه که سرور رو تغییر بدید.
                              فکر نمیکنم...
                              به هر حال ممنون

نظر

• سوال در مورد دلار موجود در اکانت

سلام دوستان

من سه تا اکانت دارم که هر کدام بالای 10 دلار دارد و می خواهم همه را به یک اکانت انتقال بدهم

آیا این امکان وجود دارد ؟

لطفا کامل توضییح دهید با تشکر.

نظر

صبر کنید ..
                                X