اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گوشی رو خاموش روشن کنید ممکنه افاقه کنه.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سوال در مورد اتفاقی که هنگام گرفتن بکاپ می افتد

سلام
      هنگامی که از آیپد در آیتونز بکاپ میگیرم،
      ۱- از کجا مطمئن بشم که از تمام اپلیکیشنهام بکاپ گرفته؟ چون در لیستی که میاره همه شون رو نشون نمیده.
      ۲- آیا تمام اطلاعات داخل اپلیکیشنها رو هم منتقل می کنه؟ مثلا برنامه های نوت غیر از نوت خود دستگاه و یا عکسهای موجود در اپلیکیشنهای دیگری که دارای رمز هستند هم منتقل میشه.
      می تونم مطمئن باشم که بعد از آپدیت، میتونم تمام اطلاعاتم رو داشته باشم؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• ۱ مطمعن باشید. اگه برنامه هارو خودتدن با اپل ایدی خدودتون گرفته باشید، بک اپ میگیره۲ اگه خود سازنده خواسته باشه که فلان data بک اپ گرفته بشه ازش، ایتونز هم میگیره
        ۳ بله

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_cullen نمایش پست ها
          خیلی از موزیک ها انتقال پیدا نمیکنه
          وقتی داره سینک میکنه بدون اینکه هیچ ارروری بده به cancel sync تبدیل میشه (Greyed out)

و به این صورت میمونه
          با ورژن های قبلی آیتیونز مشکلی نداشت ( فکر میکنم مشکل از این ورژن باشه ) این رو هم باید بگم که من ورژن های قبلی itunes رو از از مک اپ استور آپدیت می کردم اما این یکی رو به صورت کامل از سایت اپل دانلود کردم
          امکان داره وقتی داشته فایل ها رو دوباره ( روی فایل های قدیمی آیتیونز ) نصب میکرده مشکلی پیش اومده که اینجوری هر دفعه سینک کنسل میشه؟
          مدیران/دوستان کسی نظری نداره؟

نظر

• من يك مشكل به شدت جدي با آيتونز دارم قبلا هم پرسيدم من آدرس جديد دادم به آيتونز ولي بازم توي ماي ميوزيك همه اطلاعات آيتونز ذخيره شدست و الان شو اين ويندوز اكسپلورر زدم يكي از اپ ها رو لوكيشنش تو درايو سي هست الان بيش از ده گيگ بي زبون از درايو سي رو اشغال كرده
            كمك كنين لطفا

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
              ۱ مطمعن باشید. اگه برنامه هارو خودتدن با اپل ایدی خدودتون گرفته باشید، بک اپ میگیره۲ اگه خود سازنده خواسته باشه که فلان data بک اپ گرفته بشه ازش، ایتونز هم میگیره
              ۳ بله
              ممنون از راهنمایی شما

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• مشکل برنامه ریختن با آیتونز داخل آیفون

درود،دوستان من وقتی میخوام برنامه بریزم تو دیوایسم اررور میده
                Some of the apps in your itunes Libary.including "Candy Crush".were not installed on the iPhone"AmirHossein's iPhone"because you are not Authorized for this on this computer.

میشه کمک کنیذ لطفا.

نظر

• سلام
                  خوب شما طبق همون مسیری که در پیام مشخص شده برید و گوشی رو اتورایز کنید.

نظر

• به چه شکلی به آیتونز آدرس جدید دارید؟
                    کل پوشه آیتونز رو در پوشه موزیک پیشفرض وبندوز به درایو مورد نظر کپی کنید و بعد با نگه داشتن کلید شیفت آیتونز رو باز کنید. از شما محل لایبرری رو میپرسه. حالا بهش آدرس جدید لایبرری رو بدید. اگه اوکی بود لایبرری اصلی رو پاک کنید.

نظر

• سلام.
                      یه سوال اساسی دارم.من کلی برنامه پولی و رایگان با آیتونز روی کامپیوترم دارم! با اپل ای دی خودم این برنامه گرفتم!حالا دوستم آیفونش اورده میگه برنامه هاتو روی گوشیم نصب کن؟ منم بهش گفتم باشه!به نظر شما میشه این کار کرد؟ اگه ای دی اپل داشته باشه چی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nikolas نمایش پست ها
                        سلام.
                        یه سوال اساسی دارم.من کلی برنامه پولی و رایگان با آیتونز روی کامپیوترم دارم! با اپل ای دی خودم این برنامه گرفتم!حالا دوستم آیفونش اورده میگه برنامه هاتو روی گوشیم نصب کن؟ منم بهش گفتم باشه!به نظر شما میشه این کار کرد؟ اگه ای دی اپل داشته باشه چی؟
                        اره میشه اما ایشون نمیتونه برنامه ها رو اپدیت کنه تا وقتی پسورد نداشته باشه
                        از یه طرفی اگه بخواد با اپل ایدی خودش با ایتونز چیزی رو گوشی بریزه برنامه هایی که شما براش ریختی پاک میشه و دوباره برنامه های خودش رو گوشی نصب میشه اما میتونه فقط از طریق اپ استور و اپل ایدی خودش برنامه بریزه اما با ایتونز بخواد بریزه برنامه های شما پاک میشه
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام من نمیتونم ایتونز رو نصب کنم ارور زیر رو میده بعد که اوکی رو میزنم ادامه پیدا میکنه بعد از اون این ارورر رو میده خواهش میکنم کمک کنید
                          Error 1

Error 2

نظر

• سلام دوستان
                            من تازه اولین روزه که آی پد گرفتم دارم از ای تونز با کامپیوتر برنامه دانلود میکنم ولی سرعت خیلی پایینه همیشه ایتونز همینطوره؟

نظر

• بله عموما سرعتش بالا نیست.

نظر

• دوستان آموزشهای کار با آیتونز رو خوندم اما یه سوال
                                من اگه بخوام ویندوزم رو عوض کنم اون موقع نرم افزار هایی که با آیتونز تو کامپیوتر دان کردم چی میشن؟
                                پوشه خاصی داره که جای دیگه کپیش کنم؟ یا...

نظر

صبر کنید ..
                                X