اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالی در مورد موزیک ها و ایمپورت در گوشی

سلام دوستان من به تازگی یک گوشی 5s خریدم و با این تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread21049.html در بخش آموزش های مرجع آشنا شدم که خیلی کمکم کرد

حالا یک سوال در مورد موزیک ها داشتم
    می خواستم بدونم آیتیونز موزیک ها رو بر اساس details هایی که در propertise موزیک هست در تصویر زیر به صورت artist,albums,generes طبقه بندی می کنه؟
    و حالا که من فقط تک موزیک هایی رو دارم که نمی خوام به صورت آلبوم در گوشی نمایش بدم باید در details ،قسمت آلبوم رو متنش رو حدف کنم؟

نظر

• با سلام من موقع سینگ ایتونز به این ارور برخورد می کنم ممنون می شم راهنمایی کنید
      با تشکر

http://upload7.ir/viewer.php?file=86...7117257832.jpg
      ویرایش توسط دیاکو02 : https://i-phone.ir/forums/member/46046-دیاکو02 در ساعت 16-09-2014, 01:46 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط دیاکو02 نمایش پست ها
        با سلام من موقع سینگ ایتونز به این ارور برخورد می کنم ممنون می شم راهنمایی کنید
        با تشکر

http://upload7.ir/viewer.php?file=86...7117257832.jpg
        سلام
        همونطور که تو متن پیام مشخص هستش شما اپل آیدی خودتون رو روی 5 کامپیوتر اتورایز کردید و بیشتر از این هم امکانش نیست... باید از روی یکی از سیستمها Deauthorize کنید تا بتونید روی سیستم جدید اپل آیدی رو دوباره اتورایز کنید.
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 16-09-2014, 11:47 AM

نظر

• ممنون داداش ولی من تو خونه یه سیستم دارم همین تا حالا هم به سیستم دیگه وصل نکردم راه دیگه نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون داداش ولی من تو خونه یه سیستم دارم همین تا حالا هم به سیستم دیگه وصل نکردم راه دیگه نداره

حتما اپل ایدی تون روی ۵تا pc اتورایز شده که ارور میده دیگه
            چرا یه راه هست که به طور کلی اتورایز کنی که هر ۱ سال یکبار این کارو میتونی کنی
            یعنی اگه این کارو کنی دیگه تا ۱ سال دیگه نمیتونی این کار رو کنی
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• داداش حالا این کار رو باید از کجا انجام داد ممنون می شم راهنمایی کنید

نظر

داداش حالا این کار رو باید از کجا انجام داد ممنون می شم راهنمایی کنید

این تاپیک رو مطالعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread13338.html

نظر

• مشکل بسته شدن ایتونز هنگام ورود با ایتونز استور

سلام دوستان
                  جدیدا مشکلی پیدا کردم با ایتونز اینه که وقتی نرم افزار ایتونز رو روی ویندوز باز میکنم مشکلی نیست ولی وقتی میرم ب ایتونز استور یه اسم ی برنامه رو تو سرچش میزنم
                  برامه ایتونز بدون دادن هیچ اروری بسته میشه
                  برنامه رو پاک کردم نصب کردم ورژن 11.4 رو نصب کردم همون طوره نمیدونم چرا
                  ممنون میشم راهنمایی کنید
                  خیلی اعصابمو داغون کرده
                  جدیدا itools هم نمیتونم باش اهنگ بریزم رو دیوایس اخرین ورژنشه

نظر

• سلام. خسته نباشيد. من نميدونم سوالمو بايد كجا بپرسم. ميدونم مرتبط با اين موضوع نيست زياد ولى هرچى گشتم تاپيكى با اين موضوع پيدا نكردم.
                    من از ديشب با دانلود و آپديت اپليكيشنها از app store مشكل دارم. نه ميتونم چيزى دانلود كنم و نه آپديت. ميخواستم بدونم اشكال از خود app store هستش يا مشكل فقط واسه منه. وقتي روى update يا download ميزنم دايره اى كه نشون لود شدنه ميادش و يه كم ميچرخه ولي دوباره update يا download رو نشون ميده. اين مشكل واسه بقيه هم هست ؟ پارسال اينجوري شده بود پرسيدم بهم گفتن اشكال از خود app store و براي همه بوده.

نظر

• از چیزپی ان استفاده کنید درست میشه. برا بعضی isp ها این مشکل رو داره.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط si73na نمایش پست ها
                        مشکل بسته شدن ایتونز هنگام ورود با ایتونز استور

سلام دوستان
                        جدیدا مشکلی پیدا کردم با ایتونز اینه که وقتی نرم افزار ایتونز رو روی ویندوز باز میکنم مشکلی نیست ولی وقتی میرم ب ایتونز استور یه اسم ی برنامه رو تو سرچش میزنم
                        ممنون میشم راهنمایی کنید
                        خیلی اعصابمو داغون کرده
                        اقا یکی جواب مارو بده
                        ی هفتس گیریم

نظر

• سلام دوستان
                          من حدود دو , سه تا گوشی با آیتونزم سینک کردم تا الان و همشو در اولین کانکت زدم new device اما الان دو تا گوشی دیگه رو میخواستم سینک کنم با آیتونزم دیگه نتونستم
                          یعنی هیچ عکس العملی نشون نمیده وقتی گوشی رو وصل میکنم , مشکل چیه؟
                          الان سیجیک خریدم میخوام واسه بقیه هم نصب کنم نمیشه , البته واسه دو سه تا گوشی دیگه نصب کردم ولی دیگه به این مشکل خوردم و نشد.
                          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط sarkari نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من حدود دو , سه تا گوشی با آیتونزم سینک کردم تا الان و همشو در اولین کانکت زدم new device اما الان دو تا گوشی دیگه رو میخواستم سینک کنم با آیتونزم دیگه نتونستم
                            یعنی هیچ عکس العملی نشون نمیده وقتی گوشی رو وصل میکنم , مشکل چیه؟
                            الان سیجیک خریدم میخوام واسه بقیه هم نصب کنم نمیشه , البته واسه دو سه تا گوشی دیگه نصب کردم ولی دیگه به این مشکل خوردم و نشد.
                            با تشکر
                            اتورایز کردید گوشی رو؟
                            نوشته اصلی توسط si73na نمایش پست ها
                            مشکل بسته شدن ایتونز هنگام ورود با ایتونز استور

سلام دوستان
                            ممنون میشم راهنمایی کنید
                            خیلی اعصابمو داغون کرده
                            به ترتیب زیر برنامه ها رو از بالا به پایین پاک کنید و بعد از ریبوت ویندوز آخرین ورژن آیتونز رو نصب کنید. امیدوارم درست بشه.

iTunes
                            Apple Software Update
                            Apple Mobile Device Support
                            Bonjour
                            Apple Application Support (iTunes 9 or later)
                            ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 18-09-2014, 07:43 AM
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان من موزیک هام رو هنوز ایمپورت نکردم و می خوام اطلاعات در این مورد داشته باشم و بعد ایمپورت کنم
                              ممنون می شم راهنمایی کنید

نظر

• سلام
                                وقتی گوشی رو به pc وصل می کنیم و بعد از انجام کارها که می خوایم اتصال رو قطع کنیم دکمه ی "stop" کردن نداره برنامه آیتیونز؟ و بستن برنامه و کشیدن کابل موردی نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X