اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
    براى pdf از برنامه هم ميتونيد استفاده كنيد!!!
    يا خود ibook
    شما ايتونز رو پاك كن(به صورت كامل و با نرم افزار نه از control panel)
    ايتونز ١١.١.٤ رو دانلود كن مخصوص ويندوز و همچنين ٦٤ يا ٣٢بيت
    از چيز پى ان استفاده كن و authorize كن(صحبت در اين باره ممنوع هست اما براى اينكه كاملا متوجه شيد ميگم از چيز پى ان كريو استفاده كن)
    سلام
    من از کامپیوتر فقط در حد نیاز استفاده کردم برای همین نمیدونم برنامه که گفتید باش iTunes را پاک کنم چیه؟
    خود آیتونز هم گزینه uninstal نداره
    ممنون که کمکم می کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط nooshinkianvash نمایش پست ها
      سلام
      من از کامپیوتر فقط در حد نیاز استفاده کردم برای همین نمیدونم برنامه که گفتید باش iTunes را پاک کنم چیه؟
      خود آیتونز هم گزینه uninstal نداره
      ممنون که کمکم می کنید
      سلام
      دوست عزیز از قسمت کنترل پنل ویندوز وارد بشید و برنامه رو Uninstall کنید ، بعد به مسیری که برنامه نصب بوده ، مثل ( C:\Program Files\iTunes ) برید و اگر پوشه برنامه هنوز وجود داره خودتون بصورت دستی پاکش کنید. در نهایت یکبار سیستم رو Restart کنید.
      لازم نیست اینقدر قضیه رو پیچیده کنید...!

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        سلام
        دوست عزیز از قسمت کنترل پنل ویندوز وارد بشید و برنامه رو Uninstall کنید ، بعد به مسیری که برنامه نصب بوده ، مثل ( C:\Program Files\iTunes ) برید و اگر پوشه برنامه هنوز وجود داره خودتون بصورت دستی پاکش کنید. در نهایت یکبار سیستم رو Restart کنید.
        لازم نیست اینقدر قضیه رو پیچیده کنید...!
        سلام
        همین کارو کردم و دوباره نصب کردم بازم همون ارور رو میده
        ifunbox هم میگه itunes رو از آدرس زیر نصب کن وقتی نصب میکنم باز میگه itunes رو از آدرس زیر نصب کن
        چیکارش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nooshinkianvash نمایش پست ها
          سلام
          همین کارو کردم و دوباره نصب کردم بازم همون ارور رو میده
          ifunbox هم میگه itunes رو از آدرس زیر نصب کن وقتی نصب میکنم باز میگه itunes رو از آدرس زیر نصب کن
          چیکارش کنم؟
          شما آیتونز رو اجرا کن.
          کلیدهای ( , + Ctrl ) را بزنید تا وارد قسمت Preferences شوید.
          برگه Advanced را انتخاب کنید و در صفحه باز شده یکبار دکمه های ( Reset Warning و Reset cache ) را بزنید.
          ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.

نظر

• سلام
            از دوستان و اساتید محترم کسی میتونه راهنمایی کنه؟
            یه مدت هست که وقتی با ایتونز برنامه نصب یا ریموو میکنم بیشتر از زمان نرمال طول میکشه.
            وقتق برنامه نصب میکنم و syns میکنم apply میکنم وقتی که مراحل نصب به اتمام میرسه گوشیرو نگاه میکنم که برنامه رو اجرا کنم ، میبینم که یکمی از اینستال شدن برنامه مونده که تو مدت 2 ثانیه تمام میشه.
            سوالم اینه که وقتی مراحل نصب تو آیتونز به پایان برسه ، وقتی که وارد منوی گوشی میشی و برنامه رو میبینی ، نباید کامل نصب شده باشه؟؟؟؟ چون همونطور ک گفتم یکی 2 ثانیه از نصب رو میبینم که داره پر میشه اینستالش
            و دیگه اینکه بعضی وقتا وقتی برنامه رو ریموو میکنم از آیتونز دوباره نشون میده که برنامه هستش در صورتی که برنامه از تو گوشی حذف شده ولی ایتونز اینجور نشون میده
            بخاطر حجم زیاد برنامه ها نیست که تو ایتونز دارم؟

مشکل از کجا میتونه باشه؟
            آیتونز؟
            گوشی؟
            ویندوز؟

گوشی 5اس هم چندروزی هست گرفتم و فابریک فریمور 7.0.4 پارت lla هست

نظر

• با سلام
              راهي هست كه idm رو با ايتونز مچ كرد و با idm دانلود كرد؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amir2033 نمایش پست ها
                با سلام
                راهي هست كه idm رو با ايتونز مچ كرد و با idm دانلود كرد؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                سلام.
                خیر.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان چند وقت پیش این سوال رو یکبار پرسیده بودم، یه آیفون 5 دارم که موقع فعالسازی اپل آی دی میخواد منم پسوردمو یادم نیست، الان هیچ کارش نمیتونم بکنم با اپل آی دی دیگه هم فعال نمیشه، فرستادم دوبی یه بنده خدایی تعمیر کار هندی بهم گفت 1 ماه دیگه بیار برات فعال میکنم الان سوالم اینه که اگه راهی هست حتما باید تو ایران هم یکی خبر داشته باشه تا الان همه و همه گفتن نمیشه الا همون هنیه ،در ضمن من اونو میشناسم حالا نه به عنوان آشنای نزدیک ،فقط به عنوان تعمیر کار که هر سری میرم دوبی و گوشیهام مشکلی دارن میدم به اون حتی از نمایندگی گوشی هم سریع تر کارمو راه میندازه و تا حالا نشده گوشی باشه که نتونه درست کنه برای همین یخورده مشکوک شدم که نکنه روش جدیدی اومده باشه، بهش گفتم یادم بده هزینه این گوشی رو هر چی باشه بهش میگم ولی مگه دم به تله میده ،خلاصه اگر کسی در جریان هست ممنون میشم این پاره آجر رو زنده کنه مرسی دوستان

نظر

• تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                    سلام دوستان چند وقت پیش این سوال رو یکبار پرسیده بودم، یه آیفون 5 دارم که موقع فعالسازی اپل آی دی میخواد منم پسوردمو یادم نیست، الان هیچ کارش نمیتونم بکنم با اپل آی دی دیگه هم فعال نمیشه، فرستادم دوبی یه بنده خدایی تعمیر کار هندی بهم گفت 1 ماه دیگه بیار برات فعال میکنم الان سوالم اینه که اگه راهی هست حتما باید تو ایران هم یکی خبر داشته باشه تا الان همه و همه گفتن نمیشه الا همون هنیه ،در ضمن من اونو میشناسم حالا نه به عنوان آشنای نزدیک ،فقط به عنوان تعمیر کار که هر سری میرم دوبی و گوشیهام مشکلی دارن میدم به اون حتی از نمایندگی گوشی هم سریع تر کارمو راه میندازه و تا حالا نشده گوشی باشه که نتونه درست کنه برای همین یخورده مشکوک شدم که نکنه روش جدیدی اومده باشه، بهش گفتم یادم بده هزینه این گوشی رو هر چی باشه بهش میگم ولی مگه دم به تله میده ،خلاصه اگر کسی در جریان هست ممنون میشم این پاره آجر رو زنده کنه مرسی دوستان
                    راسش هیچ راه من ندیدم تو ایران فقط یه چیز به ذهنم میرس،اونم اینکه اون بخشی که اطلاعات اپل ای دی توش ذخیره شده رو تعویض کرد.
                    و نکنه که پلیس میگفت و برام جالب بود این بود که معمولا ایفون رو به دلیل این قضیه اپل ای دی وقتی میدوزدن تیکه تیکه قطعاتش رو باز میکنن و میفروشن...

نظر

• سلام آیتونز تب رو وصل می کنم هیچی نشون نمیده
                      میخواد به نت وصل بشه بعد این ارور میده...
                      حتی با چیز شکن وارد میشم حتی با وی بی ان وصل میشم باز همین ارور میده
                      [IMG][/IMG]

نظر

• حالا اون روشی که فرمودینو تست کردین؟ میشه بفرمایین دقیقا بایستی چیکار کنم؟

نظر

• بچه ها خواهش میکنم به من کمک کنید.من حدود 5 روزه که آیپد مینی 2 ios7.0.4 خریدم.وقتی برای اولین بار روشنش کردم .به وای فای متصل شدم و با خوده آیپد یه apple id ساختم البته با آدرس امریکا و بدون هیچ چیلترشکنی.الان وقتی آیپد رو به سیستمم وصل میکنم اسم دیوایسم اون بالا سمت راست میاد و سیستمم اونو میشناسه.و یه مقدار اطلاعات هم بین دیوایس و سیستمم رد و بدل میشه ولی تو step 4 یعنی(transferring purchases from "yamin ipad" step 4 of 6) توقف میکنه و یه اروری بصورت تصویری که گذاشتم میده .میخوام سیستمم رو اتورایز کنم که بتونم وارد بحث های بک آپ و ریستور بشم .یعنی من الان عملا هیچ استفاده ای نمیتونم از itunes کنم.چند تا از بچه ها گفتن باید رو کامپیوترت چیلتر شکن بزنی .این کار با چند مدل چیلترشکنم هم امتحان کردم و بازم نشد که نشد .شدیدا به کمکتون احتیاج دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                            حالا اون روشی که فرمودینو تست کردین؟ میشه بفرمایین دقیقا بایستی چیکار کنم؟
                            راستش تا به حال ندیدم که کسی این کارو کنه و کسی جرات امتحانش رو داشته باشه ولی شدنیه...

نظر

• راستی نظرتون در مورد این سایت چیه :

کد:
                              http://letsunlockiphone5.com/category/find-my-iphone-activation-lock-removing/
                              میشه با این سایت مشکلو حل کرد؟ کسی اینجا هست Credit Cart داشته باشه که برام بخره منم هزینشو پرداخت کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط darivash نمایش پست ها
                                بچه ها خواهش میکنم به من کمک کنید.من حدود 5 روزه که آیپد مینی 2 ios7.0.4 خریدم.وقتی برای اولین بار روشنش کردم .به وای فای متصل شدم و با خوده آیپد یه apple id ساختم البته با آدرس امریکا و بدون هیچ چیلترشکنی.الان وقتی آیپد رو به سیستمم وصل میکنم اسم دیوایسم اون بالا سمت راست میاد و سیستمم اونو میشناسه.و یه مقدار اطلاعات هم بین دیوایس و سیستمم رد و بدل میشه ولی تو step 4 یعنی(transferring purchases from "yamin ipad" step 4 of 6) توقف میکنه و یه اروری بصورت تصویری که گذاشتم میده .میخوام سیستمم رو اتورایز کنم که بتونم وارد بحث های بک آپ و ریستور بشم .یعنی من الان عملا هیچ استفاده ای نمیتونم از itunes کنم.چند تا از بچه ها گفتن باید رو کامپیوترت چیلتر شکن بزنی .این کار با چند مدل چیلترشکنم هم امتحان کردم و بازم نشد که نشد .شدیدا به کمکتون احتیاج دارم
                                بله از چیز پی ان باید استفاده شه!
                                نمبتونبم به دلیل قوانین نام ببرم از چی استفاده کنی!
                                اما اگه خواستی بگو تا بهت پ.خ بدم تا مشکل حل شه
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X