اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
    دیروز که با *** سوییس خرید کردم هیچی کم نشد.

شما درست میفرمائید.....
    در مورد ایالت های مختلف در امریکا فرق میکنه. مثلا برای اکانت فلوریدا هیچوقت مالیات کم نمیشه.

نظر

• من جیل بریک نکردم و تمام اپلیکیشن ها رو هم با یک اکانت واحد خرید و دانلود کردم
      ولی وقتی می خوام آپدیت ها رو ببینم این ارور رو میده

نظر

• خب لابد آپدیت جدیدی نیست
        اطمینان دارید آپدیت جدید وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
          خب لابد آپدیت جدیدی نیست
          اطمینان دارید آپدیت جدید وجود داره؟
          اون عکس کوچیکه
          که یه عدد 5 داره جلوش واسه چیه پس
          تازه روی اپ استور خوده گوشی هم نشون می ده
          اونم 5 تا

نظر

• یه سوال دیگه

من قبلا چندتا برنامه رایگان دانلود کردم که تو لیست دانلود آیتونز مونده و همه اش ظاهر میشه
            راهی واسه حذف همیشگی اونا هست؟
            بازم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط tr0ll نمایش پست ها
              یه سوال دیگه

من قبلا چندتا برنامه رایگان دانلود کردم که تو لیست دانلود آیتونز مونده و همه اش ظاهر میشه
              راهی واسه حذف همیشگی اونا هست؟
              بازم ممنون
              منم همین مشکل و داشتم اخر نتونستم بلاخره مجبور شدم دانلودش کنم تا از شرشون راحت بشم

نظر

• با سلام من ایفن 3g ورژن 4.1 دارم الان وقتی میرم تو گالری عکسها پیغام میده به ایتونز وصل کنمش وقتی به ایتونز وصل میشم پیغام میده نمیتونه به گوشی وصل بشه و باید ریستور کنید میخوام بدونم راه دیگه ای هست که ریستور نکنم یا نه با تشکر

نظر

• سلام
                  من به مشکلی در هنگام سینک کردن ایپدم با ایتیونز برخوردم

waiting for changes to be applied

&

waiting for items to copy
                  نمی دونم چرا هر بار که iPad رو جدا و متصل میکنم یکی از این دو ارور برای من میاد و این اتفاق از امروز شروع به افتادن کرده
                  حتی 2 ساعت هم صبر کردم اما باز هم جواب نداد
                  به نظرتون مشکل از کجاست ؟؟؟؟
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط free.facebook20
                    اینها که ارور نیست!
                    آیپد رو براتون آپدیت کرده و تاریخ آپدیت بعدی رو براتون گفته. چرافکر میکنید ارور هست؟
                    ميشه بپرسم كجاي اين تصاوير تاريخ اپديت بعدي رو زده ؟

منظور من اين بود كه چرا روي اين دو پيغام گير ميكند ؟؟؟
                    ویرایش توسط STala : https://i-phone.ir/forums/member/6273-stala در ساعت 07-11-2011, 01:58 PM

نظر

• عزیزم برات نوشته که آیتونزت ، سافت ویر دستگاهت رو ( که الان 5 هست) رو چک کرده و در حال حاضر به روز هست ، تاریخ بعدی که اتوماتیک چک کنه 14 نوامبر یعنی درست یه هفته دیگه هست ، احتمالا آپشن اتو آپدیت رو انتخاب کردی. این ارور نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                        عزیزم برات نوشته که آیتونزت ، سافت ویر دستگاهت رو ( که الان 5 هست) رو چک کرده و در حال حاضر به روز هست ، تاریخ بعدی که اتوماتیک چک کنه 14 نوامبر یعنی درست یه هفته دیگه هست ، احتمالا آپشن اتو آپدیت رو انتخاب کردی. این ارور نیست.
                        نوشته اصلی توسط free.facebook20
                        اینها که ارور نیست!
                        آیپد رو براتون آپدیت کرده و تاریخ آپدیت بعدی رو براتون گفته. چرافکر میکنید ارور هست؟
                        دوستان شما توجه نكرديد كه من چي گفتم
                        در كادر بالاي صفحه ي ايتيونز اون دو تا پيغام رو داده ، من اصلا به تاريخ اخرين اپديت و اخر سينكم كاري ندارم

نظر

• سلام
                          از دیروز فروشگاه توی آیتوینز من نصفه و نیمه لود میشه حتی با قندشکن هم امتحان کردم همینجوریه
                          نمیتونم چیزی دانلود کنم و هرچی روی لینک دانلودش میزنم کار نمیکنه چون نصفه لود شده صفحه اش

کسی مشکلی اینجوری نداره؟ راه حلی چیزی ؟

(عکس هم گذاشتم )

نظر

• سلام
                            می خواستم بدونم ایا راهی هست که بک اپ های گرفته شده از یک پی سی به پی سی دیگه انتقال داد؟
                            ممنون می شم اگه راهنمایی کنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط free.facebook20
                              شما اگه منظورتون متن بالای صفحه هست:
                              Step 8 of 8...
                              اونها باز هم ارور نیست ، آخرین مرجله از سینکرون کردن هستش ولی اینکه دو ساعت توی این مرحله می مونه عجیب به نظر میرسه .سعی کردی آیتونز رو مجدد نصب/ تعمیر کنی؟
                              اره میدونم ارور نیستن . داره سینک کردن رو ادامه میده اما روی اون دوتا پیغام گیر میکنه
                              باید تست کنم شاید مشکل از ایتیونز باشه اما اخه چرا یکدفعه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
                                اره میدونم ارور نیستن . داره سینک کردن رو ادامه میده اما روی اون دوتا پیغام گیر میکنه
                                باید تست کنم شاید مشکل از ایتیونز باشه اما اخه چرا یکدفعه ؟؟؟
                                اگه امکانش رو داری مجدد آیتونز رو نصب کن ، من تا حالا دو سه بار مجبور به نصب مجدد شدم، حتی آیکن آیتونز روی صفحه دسک تاپ کار نمیکرد.با نصب مجدد درست شد.

نظر

صبر کنید ..
                                X