اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط yoyo2000 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان گرامی
    2 هفته ای میشه که 5s گرفتم.. ای تونز جدید را دانلود کردم و برای انتقال فایل با این ارور مواجه می شم. هر بار هم به store رفته و autorize می کنم .. اما باز هم هنگام sync کردن این ارور میاد. لازم به ذکر است که برای دانلود اپلیکیشن از اپل استور هیچ مشکلی ندارم. ولی برای انتقال به موبایل این مشکل پابرجاست.. ممنون میشم راهنماییم کنید.

منم همين مشكل رو دارم.

نظر

• واسه من نه،يك سري از برنامه ها رو واسم ريختن.يكسري هم خودم با گوشي دانلود كردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط madira نمایش پست ها
        واسه من نه،يك سري از برنامه ها رو واسم ريختن.يكسري هم خودم با گوشي دانلود كردم.
        برنامه هایی رو داخل گوشی میریزه که با اپل ایدی خودتون دانلود شده باشه عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
          تمام برنامه تو اینونز با اپل ایدی خودتون دانلود شده؟
          راستش قبلی ها با ای دی من وارد موبایل شده اما از قبل دانلود شده بود.. این سه تا فایل مثلا ifarsi , wechat.. با ای دی خودم دانلود کردم... اما نمیشه انتقال داد.جالب ابنه که از طریق موبایل و دانلود از اپل استور و ذخیره در iclude میشه .. واقعا موندم

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            برنامه هایی رو داخل گوشی میریزه که با اپل ایدی خودتون دانلود شده باشه عزیز
            برنامه هايي كه اول ريخته شده بود با اپل ايدي كسي ديگه بود،بعدا با اپل ايدي خودم از طريق خود گوشي يكسري برنامه دانلود و نصب كردم،ولي الان كه ميخوام از طريق آيتونز برنامه نصب كنم اونم با اپل ايدي خودم همين اروري كه دوستمون عكسش رو گذاشته بود رو ميده در صورتيكه كه كامپژيوترو اتورايز كردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط madira نمایش پست ها
              برنامه هايي كه اول ريخته شده بود با اپل ايدي كسي ديگه بود،بعدا با اپل ايدي خودم از طريق خود گوشي يكسري برنامه دانلود و نصب كردم،ولي الان كه ميخوام از طريق آيتونز برنامه نصب كنم اونم با اپل ايدي خودم همين اروري كه دوستمون عكسش رو گذاشته بود رو ميده در صورتيكه كه كامپژيوترو اتورايز كردم.
              دقیقا مشکل من هم همینه... واقعا ملال آور شده . هر کاری می کنم حل نمی شه
              ویرایش توسط yoyo2000 : https://i-phone.ir/forums/member/145225-yoyo2000 در ساعت 25-11-2013, 02:38 PM

نظر

• دقت کنید هر برنامه ای که با آی دی دیگری نصب شده در لایبرری آیتونز پاک بشه و با آی دی خودتون دانلودش کنید. اکر هم با گوشی دانلود کردید با کلیک راست روی اسم گوشی در آیتونز و انتخاب transfer purchases آنها رو به آیتونز انتقال بدید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 25-11-2013, 04:00 PM
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام من بازی clumsy ninja رو نمیتونم sync کنم به ایفونم! بازی دانلود شده ولی وقتی دکمه install رو میزنم که نصب بشه از ایتونز به ایفون روی will install میمونه. سینک هم میزنم اتفاقی نمیفته در حالی که همین الان چند تا برنامه رو دیگرو تونستم رو گوشیم بریزم .

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                    دقت کنید هر برنامه ای که با آی دی دیگری نصب شده در لایبرری آیتونز پاک بشه و با آی دی خودتون دانلودش کنید. اکر هم با گوشی دانلود کردید با کلیک راست روی اسم گوشی در آیتونز و انتخاب transfer purchases آنها رو به آیتونز انتقال بدید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                    این چند تا فایل اخرو با ای دی خودم از ای تونز دانلود کردم.. اما انتقال نمی ده ...؟ و همون ارور قبلی میاد

نظر

• دوستان کسی میدونه که چرا در قسمت sync contacts with تب sync with gmail نمایش داده نمیشه؟

نظر

• دوستان بازم ما تحریم هستیم ؟؟ از صبح نتونستم تو بازیه Clash of clans وارد بشم گفتم بازیو پاک کنم دوباره نصب کنم درست میشه، بازیو پاک کردم ولی نتوستم از Itunes دانلودش کنم همش ارور میداد بعد Sign out کردم دیگه اصلا حتی نتونستم Sign in کنم چه برسه به دانلود!!! الان باز باید سا*کس بگیریم تا بتونیم دانلود کنیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DerakooLa نمایش پست ها
                          دوستان بازم ما تحریم هستیم ؟؟ از صبح نتونستم تو بازیه Clash of clans وارد بشم گفتم بازیو پاک کنم دوباره نصب کنم درست میشه، بازیو پاک کردم ولی نتوستم از Itunes دانلودش کنم همش ارور میداد بعد Sign out کردم دیگه اصلا حتی نتونستم Sign in کنم چه برسه به دانلود!!! الان باز باید سا*کس بگیریم تا بتونیم دانلود کنیم ؟
                          مدتیه باز برا ایران بسته شده. ناچار به استفاده از چیلترشکن هستیم.
                          نوشته اصلی توسط yoyo2000 نمایش پست ها
                          این چند تا فایل اخرو با ای دی خودم از ای تونز دانلود کردم.. اما انتقال نمی ده ...؟ و همون ارور قبلی میاد
                          حتی اگه یک برنامه در لایبرری آیتونز باشه که با آی دی خودتون دانلود نشده این ارور رو میده. ببینید کدوم هاست از رو گوشی پاکش کنید و نصبش نکنید تا با آی دی خودتون دانلود بشه.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• ویرایش:
                            دیگه نیازی به راهنمایی کسی نیست.مشکل برطرف شد.
                            ویرایش توسط dragon8 : https://i-phone.ir/forums/member/135746-dragon8 در ساعت 27-11-2013, 05:08 PM

نظر

• سلام ببخشید یه اپل ایدی امریکا ساختم نمیتونم برنامه ها رو که همشون رایگان هستند رو گوشی های دیگه بریزم فقط واسه ایفون خودم وقبول میکنه واسه بقیه رو میزنه authorize هر چقدر هم authorize میکنم نمیشه چیکار کنم؟

نظر

• دوستان کسی میدونه که چرا در قسمت sync contacts with تب sync with gmail نمایش داده نمیشه؟
                                بعد از اپدیت کردن itunes نمیتونم کانتکت های گوشی رو با gmail سینک کنم! تب مربوطه در itunes حذف شده و فقط windows contacts و outlook موجوده!

نظر

صبر کنید ..
                                X