اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با اینکه قسمت Sync Contacts With Outlook هست و All Contacts تیک داره ولی مخاطبین در outlook نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
      با اینکه قسمت Sync Contacts With Outlook هست و All Contacts تیک داره ولی مخاطبین در outlook نیست
      سعید جان فکر نکنم چیزی به اوتلوک اضافه کنه بلکه فقط از اوتلوک کانتکت یا تقویم رو میخونه و سینک میکنه رو آی دیوایس.
      با این حال مطمئن نیستم اجازه بدید دوستان اهل فن توضیح بدن.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
        سعید جان فکر نکنم چیزی به اوتلوک اضافه کنه بلکه فقط از اوتلوک کانتکت یا تقویم رو میخونه و سینک میکنه رو آی دیوایس.
        با این حال مطمئن نیستم اجازه بدید دوستان اهل فن توضیح بدن.

ممنون دوست عزیز ولی قبلا تمام کانتکت های در اوتلوک هم اضافه میشد .

نظر

• سلام. من یه iPhone 5 گرفتم. میخواستم contact هامو با restore from backup که از 3gs گرفتم برگردونم. تا آخراش میره که یهو ارور میده iPhone is disconnected و آیفونم هم میگه باید restart کنی. خودش هم اتومات restart میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• دوستان چه جوری که من وقتی بازی دانلود میکنم اگه دانلود رو نصفه قطع کنم مثلا" فردا میتونم رسوم کنم ولی برای اپدیت همچین چیزی نیست ؟؟؟؟
            در جایی که من فایل رو داخل درایو دانلود هام دارم .

نظر

• سلام
              نمیدونم چرا از آیتونز که میخوام نرم افزار free بگیرم خطا میده و میخواد مشخصات کارت اعتباری مو بزنم
              چی کار کنم که درست شه؟
              جدیدا اینجوری شده تا همین چند روز پیش بدون مشکل دانلود میکردم!!

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_jam2 نمایش پست ها
                سلام
                نمیدونم چرا از آیتونز که میخوام نرم افزار free بگیرم خطا میده و میخواد مشخصات کارت اعتباری مو بزنم
                چی کار کنم که درست شه؟
                جدیدا اینجوری شده تا همین چند روز پیش بدون مشکل دانلود میکردم!!
                برا خیلی ها بلکه هم همه اینجور شده. با چیزپی ان وارد بشید که آی پی همون کشوری باشه که آدرس اکانت رو دادید.

نظر

• سلام خسته نباشید
                  گوشیمو به از 5.0.1 به 6.1.3 ارتقا دادم . بعد خواستم جیلبریک ناپایدار انجام بدم . اخرش خواست گوشی با بوت بالا بیاد . ولی دیگه هر کار کردم نشد . الانم وقتی روشن میشه عکس کابل و بالاش عکس ایتونز هست
                  ممنون

نظر

برا خیلی ها بلکه هم همه اینجور شده. با چیزپی ان وارد بشید که آی پی همون کشوری باشه که آدرس اکانت رو دادید.

من با آی پی همون کشور هم وارد شدم ولی مشکلم حل نشد، کسی تونسته کاری کنه ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_e13 نمایش پست ها
                      من با آی پی همون کشور هم وارد شدم ولی مشکلم حل نشد، کسی تونسته کاری کنه ؟!
                      ارور پیمنت رو با چیز پی ان اوکی کنید حل میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط daash_Ashkan نمایش پست ها
                        سلام خسته نباشید
                        گوشیمو به از 5.0.1 به 6.1.3 ارتقا دادم . بعد خواستم جیلبریک ناپایدار انجام بدم . اخرش خواست گوشی با بوت بالا بیاد . ولی دیگه هر کار کردم نشد . الانم وقتی روشن میشه عکس کابل و بالاش عکس ایتونز هست
                        ممنون
                        گوشیتون چیه؟! با جاست بوت بالا نیومد؟!

نظر

• ببخشید من میخوام برنامه رایگان از app store بگیرم هدایتم میکنه به اون صفحه ای که اکانت رو باید شارژ کنی..

روی none میزنم قبول نمیکنه...sign out کردم دوباره sign in کردم درست نشد...خواهشا راهنمایی کنید مشکل از چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
                            ببخشید من میخوام برنامه رایگان از app store بگیرم هدایتم میکنه به اون صفحه ای که اکانت رو باید شارژ کنی..

روی none میزنم قبول نمیکنه...sign out کردم دوباره sign in کردم درست نشد...خواهشا راهنمایی کنید مشکل از چیه ؟
                            موقع تایید از چیزپی ان یا موارد مشابه استفاده کنید البته فقط با سرور جایی که تو اکانت آدرس دادید.
                            پی ام رو چک کنید.

نظر

موقع تایید از چیزپی ان یا موارد مشابه استفاده کنید البته فقط با سرور جایی که تو اکانت آدرس دادید.
                              پی ام رو چک کنید.
                              ببخشید کاری که شما میگین رو هم انجام دادم موقع دانلود ارور 50- میده

نظر

• نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
                                ببخشید کاری که شما میگین رو هم انجام دادم موقع دانلود ارور 50- میده
                                ارور 50- فکر کنم به خاطر تایم اوت ارتباط با اپل میشه. احتمالا از کندی سرعت اینترنته. بعدا امتحان کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X