اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ببخشید چه کار می شه کرد که وفتی ویندوز رو عوض می کنیم و می زنیم transfer purchases و بعد می خواهیم سینک کنیم تیتیب برنامه هاو فولدر ها به هم نریزد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط npakniyat نمایش پست ها
      سلام ببخشید چه کار می شه کرد که وفتی ویندوز رو عوض می کنیم و می زنیم transfer purchases و بعد می خواهیم سینک کنیم تیتیب برنامه هاو فولدر ها به هم نریزد؟
      https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

djc82:

I think I may have figured this out.

I selected the "sync apps" checkbox, which gave the usual "itunes will wipe and destroy and totally screw your iphone up" message.

I then noticed that any apps that were added more recently to my iphone (but never synched with itunes) were in the list of apps, but the checkbox for those apps was DE-selected. I selected them all.

I started a sync, and noticed that itunes was "installing" each of the apps I had chosen.

I waited until it had done 1, and then during the install of the next app, I clicked the X near the top center of itunes, to cancel the sync.

This resulted in the "sync apps" checkbox REMAINING checked, but it also KEPT my icon arrangement on the iphone, and now showed the correct arrangement in the itunes window too.

I synched again, and it finished installing everything else, and now it all syncs fine, and retains the icon arrangement from my phone.

I'm guessing what happens here is this:
      When you first start to sync, itunes grabs the current icon arrangement from the iphone.
      At the END of the sync, it replaces the arrangement with it's own totally randomized arrangement.

Therefore - by starting the sync, letting it run a little, and then cancelling it, it allowed it to grab the current iphone icon arrangement, but stopped BEFORE it could apply itunes' screwed up arrangement.

Let me know if this doesn't make sense...

Dan.

راست می گه دقیقا کار می کنه !

نظر

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
        من جدیدا وقتی گوشی رو میزنم به آیتونز با ارور this iphone cannot be used because the apple mobile device service is not started مواجه میشم.
        گویا اپل رفع این ارور رو اینجا توضیح داده.منتهی من هر کار میکنم apple mobile devise توی قسمت"administrative tools"
        start نمیشه.
        دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
        دوستان کسی نمیدونه راه حل این مشکل چیه؟

نظر

• سلام دوستان عزیز
          من آیپدم مشکل ایجاد شد و مجبور شدم ریستور کنم .
          قبلش بک آپ گرفتم و بعد ریستور بک آپ رو برگردوندم ولی بعضی برنامه ها برنگشته و اتوریز هم کردم نشد لطفا کمک کنید برنامه هام خیلی ضروری بود.

نظر

• سلام دوستان
            من iphone 4 رو از پایتخت خریدم و کلی برنامه روش ریخت برام. البته بدون جیلبریک.
            حالا می خوام روش رینگتون بریزم. وقتی می خوام سینک کنم میگه همه اطلاعات قبلیت پاک میشه. وقتی transfer هم می کنم فقط اونایی که خودم مجانی دانلود کردم رو میشناسه.
            چکار باید یکنم؟
            آیا اگه فقط رینگتون رو سینک کنم، برنامه هام هم پاک میشه؟

نظر

• سلام من دکمه بک اپ ندارم !
              ارور 3706 هم دارم که نمیدونم ماله چیه ؟!

نظر

• سلام آیتونز گوشیمو نمیشناسه میگه :
                itunes couldnt connect to this iphone beacause an unknown error
                800 مگ دان کرد واسه ios 5 va itunes 10.5 که اینجوری شد قبلش رو 10.4 مشکلی نداشتم
                الان چیکار کنم؟!!

بردم ت وdfu درس شد
                ویرایش توسط HHH_hasan : https://i-phone.ir/forums/member/12737-hhh_hasan در ساعت 13-10-2011, 05:50 PM

نظر

• دوستان لطفا راهنمایی کنید :

من ویندوزم رو عوض کردم و از library آیتونزم back up نگرفتم. الان اگر می خوام هر چیزی رو با آیتونز سینک کنم روی گوشی ، تمام محتویات فعلی گوشی رو پاک می کنه و library جدید آیتونز رو جانشینش می کنه. کسی میدونه که من باید چیکار کنم الان؟

نظر

• سلام دوستان! من لبتابم 64 بیتی هستش! میخواستم به 2g 3.1.3 بزنم ! با آیتیونز جدید نمیشه ! آیتیونزهای ورژن 9 به پایین هم 64 بیتی ندارن ! چی کار کنم !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mani6606 نمایش پست ها
                      من حدود ۳ گیگ صدای ضبط شده در ابفون۴ دارم یک چند وقتی که وقتی به ایتیونز متصل میشم صفحه voice memo در ایتیونز خالیه! در حالی که هنوز فایل ها در گوشی موجوده حالا چه جوری فایل ها رو به مک منتقل کنم.اخرین اپدیت ایتیونز 10.4.1 بوده.
                      یکی هم به این مشکل من جواب بده ثواب داره.در ضمن امروز اخرین اپدیت ایتیونز را نیز کرفتم.

نظر

• سلام خسته نباشید
                        من ارور 0xE800002D
                        همش دارم چیکار باید بکونم

نظر

• آیتیونز من نصب نمیشه ! ورژن 12.5 رو میگم ! این error رو میده !
                          there is a problem with this windows installer package a program requird for this install could not be run ,contact your support personnel or package vender

نظر

• سلام دوستان
                            حالا می خوام روش رینگتون بریزم. وقتی می خوام سینک کنم میگه همه اطلاعات قبلیت پاک میشه. وقتی transfer هم می کنم فقط اونایی که خودم مجانی دانلود کردم رو میشناسه.
                            چکار باید یکنم؟

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان :
                              مشکلی که من با آیتونز دارم اینه که زمانی که میخواد عکسهامو رو آیپاد بریزه اروره Close میده و نرم افزار از کار میافته و تنها مجبوری یا ببندیش یا دیباگ بگیری ... من زمانی که دیباگ گرفتم به چند تا ارور برخورد کردمو تو سایت اپل ساپورت سرچ کردم منتها جواب قطعی برای این ارور پیدا نکردم یه راه حلی گذاشته بود که موقع باز کردن نرم افزار دکمه Shift رو نگه دارید سپس یک library جدد بسازید ممکنه مشکل حل شه ! سوال من از دوستان اینه که اگر کسی این مشکل رو داشته و تونسته رفعش کنه لطفا کمک کنه...
                              سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط vafasez نمایش پست ها
                                آیتیونز من نصب نمیشه ! ورژن 12.5 رو میگم ! این error رو میده !
                                there is a problem with this windows installer package a program requird for this install could not be run ,contact your support personnel or package vender
                                ورژن 12.5 ؟؟؟ آخرین ورژن آیتونز 10.5 که

بهر حال به نظر میرسه پکیج که دانلود کردید مشکل داره.... آخرین ورژن آیتونز ( 10.5 ) رو از لینک زیر دانلود کنید.

Apple - iTunes - Download iTunes Now

نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                چکار باید یکنم؟
                                چون با یه آیتونز دیگه سینک شده و فایل های اصلی برنامه روی یه سیستم دیگه ست , به آیتونز شما انتقال داده نمیشه.

اگه جیلبریک نیست پس تمام برنامه هایی که براتون ریخته رایگان بوده... پیشنهاد میکنم اسم برنامه هایی رو که میخایید بر دارید و بزارید با آیتونز خودتون سینک بشه و دوباره اونایی رو که میخای دانلود کن ... بعدش دیگه براحتی می تونی ریگتون و... روش بریزی.

نظر

صبر کنید ..
                                X