اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mesi_30000 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ویندوزم رو تازه عوض کردم الان که ایتونزم رو باز میکنم و sign in رو میزنم که اپل ایدی و پسورد رو وارد کنم ارور میده چیز پی ان هم روشنه میشه کمک کنید؟
    خوب بگید چه اروری تا بتونید کمکتون کنیم

نظر

• سلام یکی یه راهی بذاره جلوی پای ما
      الان بدون اون چیز خطرناک (چیز پی ان) چه جوری از آیتونز باید دانلود کنیم؟
      تو رو خدا سریع جواب بدید بابا ترکیدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
        خوب بگید چه اروری تا بتونید کمکتون کنیم
        we could not complate your itunes store request.an unknown error occurred (9808
        there was an error in the itunes store.please try againe later.

Read More: تاپیک سئوالات و مشکلات آیتونز - صفحه 49

نظر

• من وقتی وصل میشم به آیتونز میگه دستگاه رو نمیشناسه و باید ریستور کنم . و از اونجایی که من نمی خوام ریستور کنم (چون کلی چیز ریختم ) لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط archi-demon نمایش پست ها
            سلام یکی یه راهی بذاره جلوی پای ما
            الان بدون اون چیز خطرناک (چیز پی ان) چه جوری از آیتونز باید دانلود کنیم؟
            تو رو خدا سریع جواب بدید بابا ترکیدم.
            آقا کسی نیست جواب ما رو بده بدن درد گرفتم از بس از آیتونز دانلود نکردم کمک کنید راهی نیستش؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط archi-demon نمایش پست ها
              آقا کسی نیست جواب ما رو بده بدن درد گرفتم از بس از آیتونز دانلود نکردم کمک کنید راهی نیستش؟؟؟؟؟
              دوست عزیز ، خوب معلومه که راهی نیست

نظر

• من حدود ۳ گیگ صدای ضبط شده در ابفون۴ دارم یک چند وقتی که وقتی به ایتیونز متصل میشم صفحه voice memo در ایتیونز خالیه! در حالی که هنوز فایل ها در گوشی موجوده حالا چه جوری فایل ها رو به مک منتقل کنم.اخرین اپدیت ایتیونز 10.4.1 بوده.

نظر

• من بر اثر اشتباه خودم اطلاعات iphone پاک کردم
                  حالا از این فرصت پیشومده ( با کمال ناراحتی برای از دست رفتن اطلاعات ) میخوام استفاده کنم و دستگاهی که itunes نصبه تغییر بدم
                  از وقتی که itunes نصب کردم تا حالا ویندوز عوض نکردم الان که مجبورم ویندوز عوض کنم میخوام اطعات بر روی یک دستگاه دیگه قرار بدم
                  تمام APP های که از Apple Store دانلود کردم و Podcastها و Music رو انتقال دادم به PC
                  ولی هیچکدوم از App, Music, Podcast, Video در itunes نمایش داده نمیشه

نظر

• سلام من میخوام گوشیمو ریستور کنم. بعد از ریستور اس ام اس ها پاک میشن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahmood_a69 نمایش پست ها
                      سلام من میخوام گوشیمو ریستور کنم. بعد از ریستور اس ام اس ها پاک میشن؟
                      بعد از ریستور همه چی پاک میشه ولی اگه قبلش بک اپ داشته باشید میتونید با آیتونز اونارو برگردونید
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام وقتی می خوام sign in بشم با ایتونز تا گوشیم رو بشناسه هی ارور 9808 میده برنامه رو هم پاک کردم هم رمز ایتونزم رو عوض کردم بازم درست نشد چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mesi_30000 نمایش پست ها
                          سلام وقتی می خوام sign in بشم با ایتونز تا گوشیم رو بشناسه هی ارور 9808 میده برنامه رو هم پاک کردم هم رمز ایتونزم رو عوض کردم بازم درست نشد چیکار کدنم؟
                          دلیل این ارور مشکل از آنتی ویروس و فایروالتون هست که اجازه ارتباط آیتیونز با اینترنت رو نمیده. معمولا kaspersky این مشکلو به بار میاره. یکبار تنظیماتشو ریست کنید درست میشه.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• نوشته اصلی توسط mily نمایش پست ها
                            من بر اثر اشتباه خودم اطلاعات iphone پاک کردم
                            حالا از این فرصت پیشومده ( با کمال ناراحتی برای از دست رفتن اطلاعات ) میخوام استفاده کنم و دستگاهی که itunes نصبه تغییر بدم
                            از وقتی که itunes نصب کردم تا حالا ویندوز عوض نکردم الان که مجبورم ویندوز عوض کنم میخوام اطعات بر روی یک دستگاه دیگه قرار بدم
                            تمام APP های که از Apple Store دانلود کردم و Podcastها و Music رو انتقال دادم به PC
                            ولی هیچکدوم از App, Music, Podcast, Video در itunes نمایش داده نمیشه

نظر

• سلام دوستان
                              در iMac توی ایتیونز چه طوری عکس بریزم و الیوم درست کنم ؟

نظر

• من جدیدا وقتی گوشی رو میزنم به آیتونز با ارور this iphone cannot be used because the apple mobile device service is not started مواجه میشم.
                                گویا اپل رفع این ارور رو اینجا توضیح داده.منتهی من هر کار میکنم apple mobile devise توی قسمت"Administrative Tools"
                                START نمیشه.
                                دوستان لطفا منو راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X