اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Ali20cm نمایش پست ها
    سلام
    وقتی میخوام اپل آی دی بسازم همه اطلاعات رو هم درست وارد میکنم ولی این اررور رو میدهچی کار کنم؟؟
    سلام
    این خطا مربوط به همخوانی نداشتن آی پی سیستم شما با آی پی کشور مورد نظرتون ( کانادا )
    یعنی اینکه باید با برنامه های مخصوصی تغییر آی پی ، آی پی خودتان را به کشور کانادا تغییر بدید. البته ممکن هستش که از شلوغی سرورهای اپل هم باشه که امکانش کمه.

نظر

• ممنون از پاسختون
      من چیز پی ... زدم
      با سرور آمریکا
      مشخصات آمریکا رو هم وارد کردم نشد
      همین کارو با کانادا کردم
      یعنی چیز پی ... کانادا و مشخصات کانادا
      باز نشد
      راه حل خاصی داره؟

نظر

• راه حل خاصی نداره ... من خودم بعضی مواقع که با سیستم اکانت میساختم و با این خطا مواجه میشدم .... با گوشی اقدام به ساختن اکانت میکردم و جالب اینکه سریع هم نتیجه میداد و اکانت ساخته میشد و یا بلعکس اگه با گوشی با این خطا مواجه میشدم ... رو سیستم راحت اکانت ساخته میشد.
        حالا اگر میتونیدرو گوشی هم امتحان کنید ( البته برنامه ای که گفتید باید رو گوشی هم فعال باشه...!)
        نهایتاً در ساعات مختلف هم امتحان کنید.

نظر

• من از شما دوست مهربان بابت راهنمایی تشکر و قدر دانی میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali20cm نمایش پست ها
            من از شما دوست مهربان بابت راهنمایی تشکر و قدر دانی میکنم
            خواهش میکنم دوست عزیز
            شما اگر موفق شدید که هیچ ... ولی اگر موفق به ساختن اکانت نشدید و شرایط اعلام شده در تاپیک درخواست اکانت را دارا بودید ، درخواست خودتان را اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن براتون اکانت ساخته بشه.
            موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              سلام
              این خطا مربوط به همخوانی نداشتن آی پی سیستم شما با آی پی کشور مورد نظرتون ( کانادا )
              یعنی اینکه باید با برنامه های مخصوصی تغییر آی پی ، آی پی خودتان را به کشور کانادا تغییر بدید. البته ممکن هستش که از شلوغی سرورهای اپل هم باشه که امکانش کمه.
              دوستمون آقاي كريمي درست گفتم خطاي آي پي هيت ولي شما به ساپورت ايتونز ايميل بزن بگو كه paymentam رو none هستش برات درست ميكنه. چون براي منم اين اتفاق پيش اومده و دقيقا خطاي اي پي هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                ميدونم منظورتون چيه. وقتي زنگ زدي اپل اون موقع دونستن يه دونه از سوالات كافي هستش براي ريست كردن سوالات امنيتي. الان وقتي تو گوشي سوالاتو ميخواي جواب بدي بايد جفتشو بدوني تا بتوني ازشون رد بشي. من دقيقا همين مشكل برام پيش اومده.

سلام دوست من
                من یه دوستی تو کانادا دارم میتونم بگم اون تماس بگیره..ولی چند سوال دارم ایا من که اکانتم رو به ادرس امریکا ساختم اشکال نداره بگم دوستم از کانادا تماس بگیره با اپل برای ریسیت سوالات امنیتی...
                بعدش چه اطلاعاتی باید بهش از اکانتم بدم که بتونه مشکل رو حل کنه..مثل پسورد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
                  سلام دوست من
                  من یه دوستی تو کانادا دارم میتونم بگم اون تماس بگیره..ولی چند سوال دارم ایا من که اکانتم رو به ادرس امریکا ساختم اشکال نداره بگم دوستم از کانادا تماس بگیره با اپل برای ریسیت سوالات امنیتی...
                  بعدش چه اطلاعاتی باید بهش از اکانتم بدم که بتونه مشکل رو حل کنه..مثل پسورد ؟
                  اول به expresslane.apple.com بريد تا يه كيس اي دي بگيريد. بعد با شماره ١-٨٠٠-٢٧٥٢٢٣٧ تماس بگيريد. بعد اپراتورخودش راهنمايي ميكنه. البته من بطور خلاصه گفتم.
                  اميدوارم كه مشكلتون حل شه.

نظر

• دوستان یه سوال!
                    اگه یه گوشی با یه آیدی سینک بشه و روش برنامه نصب بشه، بعدش آیدی رو گوشی عوض شه برنامه هایی که با آیدی قبلی بودن پاک میشن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farnood Gh نمایش پست ها
                      دوستان یه سوال!
                      اگه یه گوشی با یه آیدی سینک بشه و روش برنامه نصب بشه، بعدش آیدی رو گوشی عوض شه برنامه هایی که با آیدی قبلی بودن پاک میشن؟
                      اگه با ايدي جديد اينكارو كنيد بله

نظر

• نوشته اصلی توسط farnood gh نمایش پست ها
                        دوستان یه سوال!
                        اگر با اپل آیدی جدید سینک شه پاک مشه
                        فقط می تونی با اپل آیدی خودت از اپل استور خود دیوایس خرید کنی یا اپلیکیشنای مجانی رو دانلود کنی که قبلی ها پاک نشن
                        یا اینکه از 25pp استفاده کنی

نظر

• سلام اکانت من error 1009 می ده کسی بلد نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط nimafarnoodan نمایش پست ها
                            سلام اکانت من error 1009 می ده کسی بلد نیست
                            با قندشكن دانلود كنين

نظر

• سلام دوستان.
                              یکی از دوستان من یه اپل ای دی داره که راحت میتونم دانلود کنم و از طریق سایت اپل به حساب کاربری برم..
                              از این ای دی یه ایکلود ای دی هم داره که نمیدونم چرا یوزرش به یوزر اپل ای دی فرق داره!!‌

حالا مشکل من اینه که وقتی میرم تو سایت ایکلود اگه بخوام با یوزر ایکلود برم میگه ای دی disble هست..و اگه با یوزر اپل ای دی برم وارد میشه ..ولی تو هیچ کدوم از گزینه ها نمیره!!

و اینکه من نمیتونم سوالات امنیتی رو ریست کنم؟! چرا ؟

در صورتی که تو اپل ای دی خودم یه لینک هست که زده ریست کردن سوالات امنیتی

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali20cm
                                سلام
                                وقتی میخوام اپل آی دی بسازم همه اطلاعات رو هم درست وارد میکنم ولی این اررور رو میدهچی کار کنم؟؟

سلام
                                من هم یک هفته است همین مشکل رو دارم . الان دوستم ۸ روزه که گوشی خریده ولی نمی تونم براش آی دی درست کنم توی اون بخش هم درخواست کردم ولی جوابی نیومد به نظر شما چه کنم؟
                                ویرایش توسط mihan : https://i-phone.ir/forums/member/8461-mihan در ساعت 27-12-2013, 05:16 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X