اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

apple_id@yahoo.com

amin abedini

pass:: aminAMIN3601

نظر

ساخت apple id

آقا تروخدا یکی به من بگه چه جوری یه APPLE ID بسازم و این اروره
      please contact itunes support to complete this transaction
      را دیگه نبینم بخدا دیوونه شدم 2...3 هفتس یا کسی هست واسم بسازه

نظر

نوشته اصلی توسط amin1130016013 نمایش پست ها
        آقا تروخدا یکی به من بگه چه جوری یه apple id بسازم و این اروره
        please contact itunes support to complete this transaction
        را دیگه نبینم بخدا دیوونه شدم 2...3 هفتس یا کسی هست واسم بسازه
        دوست عزيز اگه فكر ميكنيد سوالتون رو جاهاي مختلف مطرح كنيد زودتر جواب ميگيريد كاملا در اشتباهيد .

عرض كردم خدمتتون . با يه سيستم ديگه امتحان كنيد به احتمال قوي مشكلتون حل ميشه .

نظر

منم دقیقا همین مشکلو دارم هم با ایپد امتحان کردم هم با کامپیوتر اما حل نشد

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.0.1)

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
            سلام
            من دیشب اومدم روی یک ایپد جدید اکانت ایتونز بسازم
            طبق معمول همیشه وارد اپ استور شدم و یک برنامه مجانی را انتخاب کردم و انتخاب ساخت اکانت جدید و .... کردیت کارت رو هم none انتخاب کردم
            تا به مرحله وارد کردن ادرس رسیدم که همون ادرسی رو که برای اکانت خودم داده بودم دادم. اما وقتی نکست رو زدم هی میگه شما با شرکت اپل تماس بگیرید!
            هیچ ایراد دیگه ای هم نمیگیره! گفتم شاید مال این باشه که قند شکن خاموشه روشن کردم و از اول انجام دادم باز هم همون ایراد رومیگیره
            بنظرتون مشکل از چیه ؟ و چکار کنم؟
            دوستانی که مشکل مشابه من دارن برن سایت اپل ساپرت اکانت منجمنت مشکلشونو مطرح کنن براشون حل میکنه فقط تو پیامی که میگذارید مشکلو توضیح بدید و ایمیلی که میخواهید اپل ای دی بسازید رو اعلام کنید

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.0.1)
            ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 30-05-2012, 11:15 PM

نظر

راه حل موقتی

قابل توجه دوستان عزیزی که با مشکل please contact itunes to transaction!!

طبق معمول برای شناسایی ID های تقلبی با یک ادرس عین هم که اکثرا هم ایالت کالیفرنیا و مابقی ماجرا

توصیه من یرای حل این مشکل پیدا کرئن یک ادرس مجزا از یک ایالت دیگه با درست بودنZIP CPDE مشخص اون ایالت
              و استفاده از ف--ی----ل--تر

مشکل حل می شود .نظری داشتین plz write

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan.. نمایش پست ها
                قابل توجه دوستان عزیزی که با مشکل please contact itunes to transaction!!

طبق معمول برای شناسایی id های تقلبی با یک ادرس عین هم که اکثرا هم ایالت کالیفرنیا و مابقی ماجرا

توصیه من یرای حل این مشکل پیدا کرئن یک ادرس مجزا از یک ایالت دیگه با درست بودنzip cpde مشخص اون ایالت
                و استفاده از ف--ی----ل--تر

مشکل حل می شود .نظری داشتین plz write

خیر اینجوری به هیچ وجه حل نمیشه
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام دوستان
                  من يه مشكلي دارم لطفا كمك كنين..من وقتي با IDايم تو آيتيونز برنامه ميخرم مشكلي ندارم ولي وقتي مي خوام با گوشي و از appstore بخرم يه پيغام ميا كه نوشتهplease contact itunes suppurt to complete this transaction
                  چيكار بايد بكنم؟!؟

نظر

دوستان عزیز من توجه کنید ------ خیلی مهم --------

من ۴ سال بود اکانت داشتم تا اینکه این اواخر رمزمو عوض کردم و همین پیغام خطای لعنتی Contact Itunes support to make this transaction میداد و هیچ خریدی نمیتونستم انجام بدم . هزار بار ادرسمو با چیز پی ان تغییر دادم حتی با سرورهای امریکا باز هم نشد که نشد تا اینکه در نا امیدی کامل یه ادرس جدید از سایت Generate a Random Name - Fake Name Generator رو گرفتم بعد برنامه ی TINY UMBRELLA رو اجرا کردم که همه میشناسیم این نرم افزارو و روی START TSS SERVER کلیک کردم با ناباوری تمام ادرس ثبت نهایی شد و الان مشکل کامل بر طرف شده . گفتم شاید به درد دیگران هم بخوره دقت کنید که تمام اطلاعات اکانتتون توی ITUNES و https://appleid.apple.com کاملا یکسان و هماهنگ باشه ضمنا این پیام خطا با ثبت کردیت کارت هم برطرف نمیشه چون من کارت معتبر دارم و بارها ثبتش کردم اما پیغام خطا از بین نمیرفت . فقط و فقط به Billing Address مربوطه و باید ادرسو به زور به خورد اپل بدید.من از اخرین ورژن ایتونز استفاده میکنم برای مک.

Generate a Random Name - Fake Name Generator
                    https://appleid.apple.com

نظر

دوستان محترم
                      هر کسی میخواد اپل ایدی بسازه با من مکاتبه کنه
                      من راهش رو بلدم
                      این ایمیل من
                      masoudd1363@yahoo.com
                      من هر روز تو چت هستم منو اد کنید
                      باهم بچتیم

نظر

سلام
                        دوستان من قبلا اکانتم رو ساخته بودم ولی وقتی جدیدا یه سری از برنامه های مجانی رو میخوام دانلود کنم یه صفحه ظاهر میشه وقتی اطلاعات رو پر میکنم پیغام میده که با ساپرت تماس بگیرید.پیغامی هم که اول میده مربوط به Billing Info هست . اگه میشه دوستان لطفا راهنمایی کنن .

نظر

نوشته اصلی توسط appleii نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان من قبلا اکانتم رو ساخته بودم ولی وقتی جدیدا یه سری از برنامه های مجانی رو میخوام دانلود کنم یه صفحه ظاهر میشه وقتی اطلاعات رو پر میکنم پیغام میده که با ساپرت تماس بگیرید.پیغامی هم که اول میده مربوط به billing info هست . اگه میشه دوستان لطفا راهنمایی کنن .
                          چون آدرس رو الکی دادید. باید با استفاده از گوگل مپس یه آدرس دقیق+ پستال کد همون آدرس+ شماره تلفن با پیش شماره همون جا رو پیدا کنید و واردش کنید

 sent from my iphone through tapatalk 

نظر

سلام و درود
                            دوستان چرا در مرحله آخر ساخت اکانت و پس از انتخاب گزینه none این ارور میده؟
                            Please contact iTunes support to complete this transaction

نظر

نوشته اصلی توسط nokia01 نمایش پست ها
                              سلام و درود
                              دوستان چرا در مرحله آخر ساخت اکانت و پس از انتخاب گزینه none این ارور میده؟
                              Please contact iTunes support to complete this transaction
                              با استفاده از اموزش های این تاپیک اکانت بسازید :
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread68220.html

نظر

من وقتی میخوام از آیتونز دانلود کنم همچین اروری میده
                                this apple id has not yet been used in the itunes store
                                بعدش review رو که میزنم ازم credit card میخواد.........باید چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X