اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    دوستان من با گوشيم چندتا اپل ايدي ساختم حالا كه ميخوام حساب خودمو وصل كنم مينويسه
    Cannot connect to iTunes Store
    با فيلتر شكنم امتحان كردم نشد!
    ویرایش توسط بزرگمهر474 : https://i-phone.ir/forums/member/192138-بزرگمهر474 در ساعت 08-01-2016, 09:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط بزرگمهر474 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من با گوشيم چندتا اپل ايدي ساختم حالا كه ميخوام حساب خودمو وصل كنم مينويسه
      Cannot connect to iTunes Store
      با فيلتر شكنم امتحان كردم نشد!
      اين ارور ربطي به تعداد ساخت آيدي نداره. اول از همه بريد به تنظيمات و بعد سافاري و Clear History and website data رو بزنيد. تمام برنامه ها رو از Mulitasking ببنديد. گوشي رو خاموش كنيد. مودم وايرلس رو خاموش كنيد. گوشي و مودم رو روشن كنيد. مشكل به احتمال زياد رفع مي شه.

نظر

• سلام دوستان گلم مشکل من اینه که موقع خرید گوشی - فروشنده برام با اکانت خودش چند صفحه نرم افزار ریخت؛ بعد که برگشتم خونه و اکانته اپل آی دی خودم رو زدم و از اکانته اپل آی دی فروشنده اومدم بیرون (ساین اووت کردم) حالا توی هر ۵ ثانیه ۱۰ بار اررور میده که باید پسورد اکانت های اون فروشنده که اکانته خودش رو توی گوشیم وارد کرده بود تا من بتونم از نرم افزاراش استفاده کنم رو بزنم و هی این اررور رو تکرار میکنه جالب اینکه حتی بعد از اینکه ساین اووت
        - (sign out)-
        هم کردم باز هم مدام این اررور رو میده که آیتیونز برای کانکت شدن نیاز به پسورد داره
        لطفا راهنماییم کنید چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط yeshooa نمایش پست ها
          سلام دوستان گلم مشکل من اینه که موقع خرید گوشی - فروشنده برام با اکانت خودش چند صفحه نرم افزار ریخت؛ بعد که برگشتم خونه و اکانته اپل آی دی خودم رو زدم و از اکانته اپل آی دی فروشنده اومدم بیرون (ساین اووت کردم) حالا توی هر ۵ ثانیه ۱۰ بار اررور میده که باید پسورد اکانت های اون فروشنده که اکانته خودش رو توی گوشیم وارد کرده بود تا من بتونم از نرم افزاراش استفاده کنم رو بزنم و هی این اررور رو تکرار میکنه جالب اینکه حتی بعد از اینکه ساین اووت
          - (sign out)-
          هم کردم باز هم مدام این اررور رو میده که آیتیونز برای کانکت شدن نیاز به پسورد داره
          دوست عزیز نیاز به تکرار یک پست در تاپیک های مختلف نیست.
          شما همین سئوال تکراری رو در چند تاپیک مختلف اعلام کردید.
          لطفا بعد از این قوانین انجمن را رعایت کنید.

نظر

• سلام. اقا من اکانت میخواهم درست کنم اخر سر میگه contact to apple store که البته بدون چیز شکن رفتم...
            کسی چیزشکن با سرور امریکا میشناسه تو خصوصی برای تعریف کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paymon2008 نمایش پست ها
              سلام. اقا من اکانت میخواهم درست کنم اخر سر میگه contact to apple store که البته بدون چیز شکن رفتم...
              هم ایمیلتون رو با و.ی.پ.ی.ا.ن بسازید هم اکانت آیتونز رو! اون موقع دیگه با ارور مواجه نمی شوید. موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط paymon2008 نمایش پست ها
                سلام. اقا من اکانت میخواهم درست کنم اخر سر میگه contact to apple store که البته بدون چیز شکن رفتم...
                هم ایمیلتون رو با و.ی.پ.ی.ا.ن بسازید هم اکانت آیتونز رو! اون موقع دیگه با ارور مواجه نمی شوید. موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
                  خب مشکم منم اینکه و.ی.پ.ی.ا.ن که سرور از امریکا داشته باشه پیدا نمیکنم، 30 تا سایت گشتم همشون سرورشون از انگلستان المان یا اسیا است!!! کسی که یه فروشنده میشناسه که از امریکا سرور داشته باشه، تو پی وی بگه بهم

نظر

• کسی نیست به من کمک کنه

نظر

سلام دوستان گلم مشکل من اینه که موقع خرید گوشی - فروشنده برام با اکانت خودش چند صفحه نرم افزار ریخت؛ بعد که برگشتم خونه و اکانته اپل آی دی خودم رو زدم و از اکانته اپل آی دی فروشنده اومدم بیرون (ساین اووت کردم) حالا توی هر ۵ ثانیه ۱۰ بار اررور میده که باید پسورد اکانت های اون فروشنده که اکانته خودش رو توی گوشیم وارد کرده بود تا من بتونم از نرم افزاراش استفاده کنم رو بزنم و هی این اررور رو تکرار میکنه جالب اینکه حتی بعد از اینکه ساین اووت
                      - (sign out)-
                      سلام دوست من
                      شما تشريف ببريد به
                      Setting>iTunes & App Store>Updates
                      اونجا اپديت رو خاموش كنيد
                      مشكل شما اينه كه رو اپديت اتوماتيكه
                      اون هى سعى ميكنه اپ رو اپديت كنه رمز هم ميخاد
                      ارور نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

- (sign out)-
                        سلام دوست من
                        شما تشريف ببريد به
                        Setting>iTunes & App Store>Updates
                        اونجا اپديت رو خاموش كنيد
                        مشكل شما اينه كه رو اپديت اتوماتيكه
                        اون هى سعى ميكنه اپ رو اپديت كنه رمز هم ميخاد
                        ارور نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط pariihh نمایش پست ها
                          کسی نیست به من کمک کنه
                          فرستادم به pv تون

نظر

• سلام من اپل آیدی ساختم ولی وقتی برای بار اول از آیتیونز را می خوام دانلود و فعال کنم پیغام زیر میاد با آی پی آمریکا وصل شدم آدرس پستی و شماره تلفن شهر همون آی پی را دادم حتی یک ایمیل با قندشکن ساختم ولی نشد دوستان راهنمایی می کنند البته آیدی اپل ساخته شده حتی وریفای هم کردم ولی موقع اکتیو آیتیونر برای بار اول و دانلود اپ فیری این پیغام را میده for assistance contact iTunes support at www.apple.com/support/itunes/.ww
                            حتی با ایمیل جدید هم تست کردم بازم این پیغام اومد حتی ورژن جدید ریختم البته مثل اینکه چند روز اینطور شده؟کسی از ایران این چند روزه موفق بوده در ساخت؟
                            اساتید میشه کمک و راهنمایی کنند؟
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 18-08-2016, 12:18 AM

نظر

• سلام
                              من هم مانند دوستان خواستم اپل آیدی بسازم با فری گ.. و چیز پی ان رایگان آمریکا رفتم ولی در قسمت آدرسش ارور for assistance contact iTunes support رو میده .
                              از سایت اپل با دو تا ایمیل ، اپل آیدی ساختم ولی در قسمت review به مشکل خوردم.
                              باید چه کار کنم.
                              ممنون.

نظر

• سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان....
                                یه مشکل عجیب پیش اومده دوستان عزیز و حرفه ایی میتونن کمک کنن
                                ویرایش توسط n550 : https://i-phone.ir/forums/member/183437-n550 در ساعت 02-06-2016, 02:18 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X