اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید
    من اپل ای دی زیاد درست میکنم
    اما جدیدا به این مشکل خوردم که تو آخرین مرحله با این پیغام مواجه میشم

for assistance contact itunes support....

هر کاری هم بگید کردم
    ایمل عوض کردم
    با چی پی ام و بی چی پی ام
    IP چک کردم
    آدرس کشوری که ip چی پی ام هست را دادم

ولی نشد

تورو خدا کمکم کنید

نظر

• سلام
      من برای ساخت اپل ای دی خودم اقدام کردم و با ایتونز ای دی نساختم از سایت appleid ساختم و تونستم ای دی رو وریفای کنم و یه تیک سبز بزرگ هم برام زد.
      حالا میام که برم با ایتونز شروع ب کار کنم زوی ی بازی که گزینه Free هست میزنم و SingIn رو میزنم بعد یه چیز دیگه ایی میاد که میگه اکانت شما باید Rewie یا همون مرور بشه میزنم میره به قسمت آدرس و تلفن شماره کارت و...
      جنسیت رو مشخص میکنم ادرس و تلفن رو هم درست وارد میکنم اما گزینه none نداره برای همین از این مورد ایراد میگیره.
      چیکار باید بکنم؟ (دوستان روی برنامه Free هم کلیک میکنم اما باز هم گزینه None نداره)

نظر

• نوشته اصلی توسط Moh3n96 نمایش پست ها
        سلام
        من برای ساخت اپل ای دی خودم اقدام کردم و با ایتونز ای دی نساختم از سایت appleid ساختم و تونستم ای دی رو وریفای کنم و یه تیک سبز بزرگ هم برام زد.
        حالا میام که برم با ایتونز شروع ب کار کنم زوی ی بازی که گزینه Free هست میزنم و SingIn رو میزنم بعد یه چیز دیگه ایی میاد که میگه اکانت شما باید Rewie یا همون مرور بشه میزنم میره به قسمت آدرس و تلفن شماره کارت و...
        جنسیت رو مشخص میکنم ادرس و تلفن رو هم درست وارد میکنم اما گزینه none نداره برای همین از این مورد ایراد میگیره.
        چیکار باید بکنم؟ (دوستان روی برنامه Free هم کلیک میکنم اما باز هم گزینه None نداره)
        برنامه ي free براي قبل از ساخت اپل ايدي هست،قبل از اينكه بسازيد بايد با ايتونز روي برنامه free كليك كنيد بعد بسازيد

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          برنامه ي free براي قبل از ساخت اپل ايدي هست،قبل از اينكه بسازيد بايد با ايتونز روي برنامه free كليك كنيد بعد بسازيد
          شما متوجه نشدید من ادی رو از طریق سایت اپل ادی ساختم و الان هم وریفای شده تیک سبز هم خورده اما میرم با ایتونز ک کار کنم میگه شماره کارتتو بزن با اینکه روی ی برنامه فری هم کلیک کردم اما گزینه none نداره که بتونم sing in کنم.
          باید چیکار کنم؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نظر

شما متوجه نشدید من ادی رو از طریق سایت اپل ادی ساختم و الان هم وریفای شده تیک سبز هم خورده اما میرم با ایتونز ک کار کنم میگه شماره کارتتو بزن با اینکه روی ی برنامه فری هم کلیک کردم اما گزینه none نداره که بتونم sing in کنم.
            باید چیکار کنم؟

خوب عزیز دیگه نمیتونی کاری کنی دیگه!
            نباید از سایت اپل میساختی!
            چون الان دیگه باید یا کد گیفت کارت بدی یا اگه ساکن خارج از کشوری حساب paypal رو وارد کنی اطلاعاتشو و یا چیزهای دیگه
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
              خوب عزیز دیگه نمیتونی کاری کنی دیگه!
              نباید از سایت اپل میساختی!
              چون الان دیگه باید یا کد گیفت کارت بدی یا اگه ساکن خارج از کشوری حساب paypal رو وارد کنی اطلاعاتشو و یا چیزهای دیگه
              البته خودم حدس زدم مشکلی نداره ی کارت 10 دلاری میخرم. دیگه زمانی ک گیفت کارت خریدم میشه فقط کد وارد کرد دیگه؟ یا ک باید حساب بانکی های پی پال و... رو هم وارد کنم؟
              ممنون از همه دوستان

نظر

البته خودم حدس زدم مشکلی نداره ی کارت 10 دلاری میخرم. دیگه زمانی ک گیفت کارت خریدم میشه فقط کد وارد کرد دیگه؟ یا ک باید حساب بانکی های پی پال و... رو هم وارد کنم؟
                ممنون از همه دوستان

خیر میتونید وارد کنید و مشکلی نیست
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• من چند ماه پیش که گوشیم رو خریدم قبلش یه اپل آیدی ساختم و با اون اکتیوش کردم!
                  الان چند تا سوال دارم
                  اپل ایدی که درست کردم مال کشور آلمان هست و به هیچ وجه امکان تغییر کشور رو ندارم(یعنی قسمت None وجود نداره برای تغییر ، همون جایی که مربوط به رایگان بودن اپل آیدی هست)
                  پس کلا باید بیخیال این اپل آیدی بشم
                  میخواستم بدونم امکان حذف اپل آیدی هست؟
                  و اینکه اگر یه اپل آیدی دیگه درست کنم،چطوری گوشی رو باهاش اکتیو کنم؟اصلا میشه؟
                  در ضمن با ساخت اپل آیدی جدید مشکلی برای گوشی به وجود نمیاد؟(اپل ایدی جدید رو میخوام آمریکا درست کنم)
                  و در آخر اینکه دلیل بعدیم بر ای حذف این اپل آیدی این هست که من تا الان با 5 تا سیستم آیتونز رو با اپل آیدی اُتورایز کردم و دیگه نمیتونم دی اکتیوشون کنم
                  و الان یه سیستم جدید خریدم که میخوام اُتورایز کنم،خطا میده که شما تا یک سال آینده دیگه نمیتونید اون 5 تا سیستم قبلی رو دی اکتیو کنید
                  و من الان نمیتونم گوشیم رو به ایتونز وصل کنم چون امکان اتورایز دیگه با این اپل آیدی رو ندارم

نظر

• یه اپل آی دی جدید بسازید و فقط از اون استفاده کنید. قبلی رو همه جا ساین اوت کنید و کلا بذارید کنار.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام. امکان حذف اپل ایدتون هست و میتونید حذفش کنید و دوباره با همون ایمیل اپل ایدی جدید برای کشور مورد نظرتون رو بسازید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• دوستان ببخشید من از صبح می خوام اپل آیدی بسازم اما تو مرحله ی آخر پیغام
                        contact iTunes support at www. apple.com/support/iTunes/ww
                        رو میده و اکثر راه هایی رو هم که توی سایت ها گفته شده رفتم تقریبا.
                        من الان از ورژن 10.7 آیتیونز استفاده می کنم..قبلا از ورژن 11 به بالا هم استفاده کردم نشد.
                        از برنامه ی Hotspot shield هم استفاده می کنم که آی پی آمریکا بهم میده و آدرس رو هم حتی از روی گوگل مپس وارد کردم مثه آدرس زیر که آدرس یه فروشگاه تو کالیفرنیاست بازم نشد..

Pizza My
                        1390 Lincoln Ave
                        San Jose, CA 95125
                        United States

Pizza My 1390 Lincoln AveSan Jose, CA 95125United States

+1 408-279-4441

دوستان کسی می تونه راهنماییم کنه؟
                        کلافه شدم..از صبح درگیرشم
                        سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط arshiya mobile نمایش پست ها
                          دوستان ببخشید من از صبح می خوام اپل آیدی بسازم اما تو مرحله ی آخر پیغام
                          contact iTunes support at www. apple.com/support/iTunes/ww
                          رو میده و اکثر راه هایی رو هم که توی سایت ها گفته شده رفتم تقریبا.
                          من الان از ورژن 10.7 آیتیونز استفاده می کنم..قبلا از ورژن 11 به بالا هم استفاده کردم نشد.
                          از برنامه ی Hotspot shield هم استفاده می کنم که آی پی آمریکا بهم میده و آدرس رو هم حتی از روی گوگل مپس وارد کردم مثه آدرس زیر که آدرس یه فروشگاه تو کالیفرنیاست بازم نشد..

Pizza My
                          1390 Lincoln Ave
                          San Jose, CA 95125
                          United States

Pizza My 1390 Lincoln AveSan Jose, CA 95125United States

+1 408-279-4441

دوستان کسی می تونه راهنماییم کنه؟
                          کلافه شدم..از صبح درگیرشم
                          سپاس

سلام
                          برنامه ای که برای تغییر آی پی استفاده میکنید کارایی لازم رو نداره و نمیتونید اکانت درست کنید.
                          یا باید از یه برنامه دیگه استفاده کنید و یا در تاپیک درخواست اکانت انجمن درخواست خودتون رو اعلام کنید تا سریعا براتون ساخته بشه

http://www.i-phone.ir/forums/thread64775.html
                          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 20-09-2014, 12:28 AM

نظر

• دوستان مشکل جدید که وجود داره دیگه با هیچ برنامه گذر از تحریم هم نمیشه اپل آی دی ساخت. بنده قبلا به سادگی سی چهل تا آی دی برای افراد مختلف ساخته بودم ولی امروز با هر نوع تحریم شکنی نتونستم آی دی بسازم . انگار اپل تمهیدات جدید رو برای مقابله اندیشیده و از ساخت آی دی از طریق ایران جلوگیری میکنه و یا ممکنه مشکل موقتی باشه و کلا امکان ساخت آی دی و جود نداشته باشه . در کل از عزیزانی که اطلاعات خاصی برای رفع این مشکل دارند تقاضای راهنمایی دارم
                            با تشکر از همه

نظر

• سلام.
                              برای من یک مشکل عجیبی پیش اومده و اون اینه که من از طریق این آدرس : https://appleid.apple.com یک اپل آیدی ساختم. و ایمیل خودم و ایمیل ساپورت رو هم verify کردم. حتی توی ستینگ ایمیلم هم پیش شماره موبایلم رو از ایران به آمریکا تغییر دادم.
                              الان توی خود سایت my Apple ID میتونم با اپل آیدی که ساختم وارد بشم ولی در آیتونز که میخوام وارد بشم دایم این نوشته میاد:
                              This Apple ID has not yet been used by iTunes store.
                              Please review your account information !!!!!!!!!
                              آیتونزم رو هم از روی لپ تاپ پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همین آش بود و همین کاسه!
                              اگه راهی برای حل این مشکل سراغ دارین لطفا کمک کنید. خیلی ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط shaghayegh47 نمایش پست ها
                                سلام.
                                برای من یک مشکل عجیبی پیش اومده و اون اینه که من از طریق این آدرس : https://appleid.apple.com یک اپل آیدی ساختم. و ایمیل خودم و ایمیل ساپورت رو هم verify کردم. حتی توی ستینگ ایمیلم هم پیش شماره موبایلم رو از ایران به آمریکا تغییر دادم.
                                الان توی خود سایت my Apple ID میتونم با اپل آیدی که ساختم وارد بشم ولی در آیتونز که میخوام وارد بشم دایم این نوشته میاد:
                                This Apple ID has not yet been used by iTunes store.
                                Please review your account information !!!!!!!!!
                                آیتونزم رو هم از روی لپ تاپ پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همین آش بود و همین کاسه!
                                اگه راهی برای حل این مشکل سراغ دارین لطفا کمک کنید. خیلی ممنونم

سلام، اکانتی که شما درست کردین کاملاً با چیزی که واسه دانلود از اپل استور نیاز دارین فرق می کنه
                                دلیلشم اینه که از طریق سایت شما اول ثبت نام می کنید و بعدش می تونید payment رو تنظیم کنید ( که فک نکنم ست کرده باشید ) در نتیجه اپل برای پردازش خرید یا دانلود از itunes store یا app store این ارور رو به شما میده
                                از طریق گوشیتون وارد اپل استور بشید و یه برنامه رایگان مثل viber یا امثالش رو دانلود کنید، پیغام لاگین کردن میده، همین اکانتتون رو بزنید، و اگر گفت review رو بزنید و ببینید payment رو میاره یا نه، اگر نیاورد که این اکانت رو بذارید کنار و از اولش از طریق app store گوشی یا از طریق itunes اقدام به ساخت اکانت جدید بکنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X