اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان .. لطفا راهنمایی ام کنید>>>که ایا می تونم با *****شکن سایفون3 یک ای دی امریکا یسازم؟

نظر

• سلام به همگي
      يه سوال آيا براي انتقال عكس و فيلم و mp3 به گوشي احتياج به اكانت آيتونز هست يا فقط برنامه احتياج داره

نظر

• من تونستم خيلي راحت فقط تو چند ثانيه اين كار رو انجام بدم
        برو به
        http://www.i-phone.ir/forums/thread92646.html

نظر

• پاک شود !
          ویرایش توسط abc2 : https://i-phone.ir/forums/member/54837-abc2 در ساعت 13-02-2014, 01:57 PM

نظر

• سلام دوستان ، من تا 2 روز پیش از طریق سایت اپل و از این قسمتش :

کد:
            https://appleid.apple.com/cgi-bin/WebObjects/MyAppleId.woa/
            اپل آی دی درست بکنم ولی الان دیگه نمیشه یعنی میسازه ولی ایمیل فعالسازی نمیفرسته وقتی تو آیتیونز هم اپل آی دی ساخته شده را وارد میکنم پیغام میده که Review بشه یه همچین چیزی بعد از طی کردن چند مرحله (همون مراحل ساخت اپل آی دی) به قسمت آخر میرسه ولی برخلاف 2 روز پیش دیگه گزینه None نداره، مشکل چیه؟ این روش هم تعطیل شد؟ روش جدید هست الان ؟ در ضمن روشهای قبلی رو همه تست کردم نمیشه.
            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
              سلام دوستان ، من تا 2 روز پیش از طریق سایت اپل و از این قسمتش :

کد:
              https://appleid.apple.com/cgi-bin/WebObjects/MyAppleId.woa/
              اپل آی دی درست بکنم ولی الان دیگه نمیشه یعنی میسازه ولی ایمیل فعالسازی نمیفرسته وقتی تو آیتیونز هم اپل آی دی ساخته شده را وارد میکنم پیغام میده که Review بشه یه همچین چیزی بعد از طی کردن چند مرحله (همون مراحل ساخت اپل آی دی) به قسمت آخر میرسه ولی برخلاف 2 روز پیش دیگه گزینه None نداره، مشکل چیه؟ این روش هم تعطیل شد؟ روش جدید هست الان ؟ در ضمن روشهای قبلی رو همه تست کردم نمیشه.
              مرسی
              شخصا استفاده از این لینک رو پیشنهاد نمیکنم..... بدلیل اینکه به مشکل برمیخورید.
              بهتره که از طریق آیتونز و در ابتدا انتخاب کردن یک برنامه رایگان شروع به ساختن اپل آیدی بکنید تا گزینه None هم داشته باشید.

نظر

• سلا اساتید
                من دیروز یه اکانت ساختم ودر اخر که میگه ایمیل فعال سازی رو فرستادم هر چقدر به ایمیلم میرم هیچی نیس چند بار resent کردم دیروزو امروز کلا هیچی نمیفرسته اگه میشه راهنمایی کنید ایمیل درست دادم بدون غلط املایی مرسی

نظر

• خب قبلا میشد ولی الان از طریق آیتونز هر آدرسی که میدم قبول نمیکنه شما لطف بفرما اطلاعاتی که تو صفحه آخر آیتونز باید وارد بشه رو بزارین تا من اونارو وارد بکنم مرسی

نظر

• بفرمایین دوستان عکس گرفتم، اینبار از روش قدیمی که با آیتونز میساختیم استفاده کردم همه مراحل به خوبی تا آخر رفت ولی ایمیل نمیفرسته، بازی مجانی هم انتخاب کردم ، تو آیتونز هم پیغام میده که اکانتمو فعال نکردم آخه هیچ ایمیل فعالسازی نمیفرسته برام :

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                      بفرمایین دوستان عکس گرفتم، اینبار از روش قدیمی که با آیتونز میساختیم استفاده کردم همه مراحل به خوبی تا آخر رفت ولی ایمیل نمیفرسته، بازی مجانی هم انتخاب کردم ، تو آیتونز هم پیغام میده که اکانتمو فعال نکردم آخه هیچ ایمیل فعالسازی نمیفرسته برام :

منم دقیقا مشکل همین دوستمو دارم چیکار کنیم

نظر

• دوست عزیز.
                        همون دیشب که براتون پیام گذاشتم ، برای یکی از کاربران انجمن که درخواست اکانت داده بود، اکانت ساختم و مشکلی هم نداشت. الان هم یکی دیگه جهت تست میسازم تا ببینم خودم هم با مشکل شما مواجه میشم یاخیر.
                        و اینکه منظورتون از اطلاعات صفحه اخر چی هستش...؟ ادرس پستی رو میگید...!؟

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

• همون صفحه ای که گزینه MasterCard Visa و None داره

نظر

• مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                            همون صفحه ای که گزینه MasterCard Visa و None داره
                            شما از این ادرس استفاده کنید:
                            Indian Rocks RD
                            Florida
                            80 FL 33770
                            727-3520151

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 25-02-2014, 04:33 PM

نظر

• سلام.من سوال امنیتی اپل ایدیمو فراموش کردم.حواب همون سوالی که میپرسه بهترین دوست دوران نوجوانیت کیست؟باید چیکار کنم واسه خرید یه چیز باید جواب این سوال رو بدم.لطفا کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
                                سلام.من سوال امنیتی اپل ایدیمو فراموش کردم.حواب همون سوالی که میپرسه بهترین دوست دوران نوجوانیت کیست؟باید چیکار کنم واسه خرید یه چیز باید جواب این سوال رو بدم.لطفا کمک کنید.
                                انها راهش تمس گرفتن با اپل هست مگر اسنکه جوابت یاد بیاد

Sent from iPhone 4S

نظر

صبر کنید ..
                                X