اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع ارور 3014 در هنگام ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

جاي كابل usbتو عوض كن

نظر

نوشته اصلی توسط pooyajames2 نمایش پست ها
      اول از همه ارور شماره 3014 رو میده که با ویرایش فایل هاست گفتی که درست میشه. بعد از این که این کار رو انجام میدم ارور شماره 3194 رو میده که گفتی اون عبارت پایین رو حذف کن! حذف میکنم دوباره ارور 3014 رو میده! اضافه میکنم دوباره ارور 3194!! من الان چه غلطی بگیرم سره خودم؟!
      http://www.i-phone.ir/forums/thread34510.html که صفحه اول همین تاپیکه

واسه 3194 هم اگه دانگرید میکنید باید shsh داشته باشید . اگه نه اول اینکه باید chiz pi enتون فعال باشه و بعد هم اینکه فایل هاست رو ویرایش کنید ( اگه جواب هم نداد یه بار هم پاکش کنید و ریستور کنید )

البته همیشه یه بکاپ هم از فایل هاستتون داشته باشید که اگه اشتباه ویرایش کردید اصلی رو داشته باشید .

این روش ها تست شدن و اکثرا هم جواب میدن . مگر اینکه شما مراحل رو درست انجام ندید.
      ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 07-01-2012, 12:52 AM

نظر

یه بار مراحل رو که رفنم توضیح میدم!
        آقا من دستگاه آیفون 4 دارم! بعدش یه فکر گد به سرم زد که بیام از ورژن 4 به ورژن 5 آپدیت کنم! رفتم توی چند تا سایت فهمیدم جیلبریک دایمی داره! از همین سایت یه فایل 700 مگی دانلود کردم! بعد گوشی رو به pc وصل کردم و با کلید شیفت روی ریستور کلیک کردم که بعد از extracing software یه ارور موقع verfiynig میده به اسم ارور 3194!به دستور آموزش رفتم سر فایل hosts و عبارت 74.208.10.249 gs.apple.com رو حذف کردم و آیتونز exit رو زدم و دوباره اجرا کردم! بعد از این که دستگاه دوباره شناسایی شد با شیفت ریستور رو زدم دوباره ارور 3194 تحولیم داد! با وی پی هم درست نشد لطفا یکی با ما راه بیاد!نمیدوم shsh چیه؟

نظر

یه بار مراحل رو که رفنم توضیح میدم!
          آقا من دستگاه آیفون 4 دارم! بعدش یه فکر گد به سرم زد که بیام از ورژن 4 به ورژن 5 آپدیت کنم! رفتم توی چند تا سایت فهمیدم جیلبریک دایمی داره! از همین سایت یه فایل 700 مگی دانلود کردم! بعد گوشی رو به pc وصل کردم و با کلید شیفت روی ریستور کلیک کردم که بعد از extracing software یه ارور موقع verfiynig میده به اسم ارور 3194!به دستور آموزش رفتم سر فایل hosts و عبارت 74.208.10.249 gs.apple.com رو حذف کردم و آیتونز exit رو زدم و دوباره اجرا کردم! بعد از این که دستگاه دوباره شناسایی شد با شیفت ریستور رو زدم دوباره ارور 3194 تحولیم داد! با وی پی هم درست نشد لطفا یکی با ما راه بیاد!نمیدوم shsh چیه؟
          دارین به 5 ریستور میکنید یا 5.0.1 ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            دارین به 5 ریستور میکنید یا 5.0.1 ؟
            اسم اون فایلی که واسه ریستور دانلود کردم : iPhone3_1_5.0_9A334_Restore که نوشته بود ios 5

نظر

اسم اون فایلی که واسه ریستور دانلود کردم : Iphone3_1_5.0_9a334_restore که نوشته بود ios 5
              دوست عزیز شما اصلا نمیتونید به این فریمور ریستور کنید . و واسه همینه دائما ارور میگیرید .
              فریمور 5.0.1 رو که واسه آیفون 4 هست دانلود کنید و به اون ریستور کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                دوست عزیز شما اصلا نمیتونید به این فریمور ریستور کنید . و واسه همینه دائما ارور میگیرید .
                فریمور 5.0.1 رو که واسه آیفون 4 هست دانلود کنید و به اون ریستور کنید .
                :o پس میشه لطف کنی لینک آموزش آپدیت و ریستور به 5.0.1 رو بهم بدی؟ میدونم وقتت رو خیلی گرفتم اما خیلی شرمندم!

نظر

:o پس میشه لطف کنی لینک آموزش آپدیت و ریستور به 5.0.1 رو بهم بدی؟ میدونم وقتت رو خیلی گرفتم اما خیلی شرمندم!
                  لینک آموزش احتیاجی نیست . فقط کافیه فریمور 5.0.1 مطابق با دیوایستون رو دانلود کنید و بعد مثل همه فریمور ها با گرفتن shift و resetor دیوایس رو ریستور کنید .

اگه به اروری هم برخوردین در بخش مربوطه خودش بفرمایید تا رفع بشه .
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

من سیدیا رو باز میکنم بالا زده برا 4.3.3 shsh دارم ولی میخوام ریستور کنم از 4.1 به 4.3.3 ارور 3194 میده
                    میخواستم ریستور کنم که بلوتوس بخرم
                    حالا اکه این بلوتوسه رو 5.0.1 ج میداد به اون ریستور میکردم

نظر

نوشته اصلی توسط لیان نمایش پست ها
                      من سیدیا رو باز میکنم بالا زده برا 4.3.3 shsh دارم ولی میخوام ریستور کنم از 4.1 به 4.3.3 ارور 3194 میده
                      جهت گذر از ارور مذکور از نرم افزار ireb استفاده کنید مضاف بر این بلوتوث فعلا واسه ورژن ۵ آپدیت نشده

نظر

نوشته اصلی توسط لیان
                        مشكل از فايل هاستتون هستش
                        فايل هاست رو با notepad باز كنيد و خط آخر رو پاك كنيد

نظر

[SIZE="2"][SIZE="3"]سلام
                          من یه آیپاد تاچ 4 دارم که IOS 5 روش نصبه و جیلبریک tether هستش. shsh رو ذخیره نکردم. می خوام به ios 5.0.1 ریستور کنم ولی همین ارور (3014) رو میده!! از فایل هاست خط آخر رو حذف کردم، دویاره همون ارور رو داد، دو خط آخر رو حذف کردم، دوباره درست نشد. وقتی آدرس http://gs.apple.com رو میزنم به اپل هدایت میشم. نمی دونم چرا هر کاری میکتم درست نمیشه!! حتی آیتونز رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی نشد!! تو رو خدا یکی کمکم کنه که پدرم دراومد!! به نظرتون میتونه مشکل از ***** یا v پی n یاشه؟!!

نظر

من هم این کارهارو کردم و ارور 21 رو داد

نظر

به جای تغییر فایل hosts، کلا کاتش کنید و بذارید روی دسکتاپ. یه بار کامپیوترتون رو ریستارت کنید و بعد گوشی رو به ۵.۰.۱ ریستور کنید. فایل جدید و صحیح هوستز رو خودش میسازه. وقتی مشکل حل شد و ریستور کردید، فایل هوستز رو دسکتاپ رو با خیال راحت دیلیت کنید. همین.

نظر

من یه دفه دوماه پیش خواستم به ۴.۳.۳به طور مجدد رستورکنم س س اچ رو هم داشتم که این ارور۳.۰۱۴رو دریافت کردم بعده مدتی بیخیال شدن که ۵.۰.۱اومد براحتی رستور شد اما حالا گوشیه داداشمو که میخوام بیارم به ۵.۰.۱ارور۳۰۱۴ میده هاست رو هم عوض کردم چکارکنم ؟
                                چرا به گوشی خودم که با همین سیستم بودم راحت رستور شد ؟؟ اما این گوشی !!!

ارسال ازایفون 4 ورژن 5.0.1

نظر

صبر کنید ..
                                X