اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانلود برنامه های حجیم iTunes با Internet download manager و ایمپورت صحیح آن ها به آیتونز - برای اولین بار در دنیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

در طول این مراحل ایتونز باید باز باشه؟(تا لینک ها تغییر نکنه)

نظر

نوشته اصلی توسط Farhad71 نمایش پست ها
      در طول این مراحل ایتونز باید باز باشه؟(تا لینک ها تغییر نکنه)
      نیازی به این کار نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط WarezMaster نمایش پست ها
        دوستان راهی ندارند یا نکته ای؟ یعنی برای همه این روش جوابه به جز من!؟!!
        این روش همچنان برای من جواب نمیده!اون هم با رعایت تمامیه نکات! تمامیه مراحل اوکی هست فقط مرحله آخر باز ایتونز از نت دانلود میکنه و ترافیک مصرف میشه! جز این روش راه و روشی برای دانلود و انتقال فایل ها به ای دیوایس نیست؟!
        ویرایش توسط WarezMaster : https://i-phone.ir/forums/member/45217-warezmaster در ساعت 01-12-2015, 03:34 PM

نظر

این روش همچنان برای من جواب نمیده!اون هم با رعایت تمامیه نکات! تمامیه مراحل اوکی هست فقط مرحله آخر باز ایتونز از نت دانلود میکنه و ترافیک مصرف میشه! جز این روش راه و روشی برای دانلود و انتقال فایل ها به ای دیوایس نیست؟!
          دوست عزیز من تا الان 50 تا برنامه و بازی رو از این روش دانلود کردم و وارد ایتونز کردم.
          شما مطمئن بشید که لیست سرور ها تو فایل Hosts وارد میش.

نظر

با سلام
            من تعداد زیادی بازی با این روش دانلود و نصب کردم
            اما الان هر چی فایل دانلود میکنم لینک دانلود منیجرش مثل این اموزش نیست و اول همشون اینجوریه
            الان باید این لینک ها چه جوری ادیت کنم
            ممنون
            ویرایش توسط mahdy118 : https://i-phone.ir/forums/member/138-mahdy118 در ساعت 15-12-2015, 11:33 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
              با سلام
              من تعداد زیادی بازی با این روش دانلود و نصب کردم
              اما الان هر چی فایل دانلود میکنم لینک دانلود منیجرش مثل این اموزش نیست و اول همشون اینجوریه

الان باید این لینک ها چه جوری ادیت کنم
              ممنون
              لینک رو به این صورت وارد کنید:

قسمت اول:
              کد:
              iosapps.itunes.apple.com
              قسمت دوم:
              کد:
              apple-assets-us-std-000001/Purple7/v4/f7/b9/70/f7b970f7-0f6b-55e2-9989-e2a5ddd50fce
              قسمت سوم:
              کد:
              pre-thinned1662143817855527470.lc.2358492895677706.6APGT3JBJPGDY.signed.dpkg.ipa
              الگوی لینک ها هم فرقی نکرده!
              ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 20-12-2015, 01:21 AM

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                لینک رو به این صورت وارد کنید:

قسمت اول:
                کد:
                iosapps.itunes.apple.com
                قسمت دوم:
                کد:
                apple-assets-us-std-000001/Purple7/v4/f7/b9/70/f7b970f7-0f6b-55e2-9989-e2a5ddd50fce
                قسمت سوم:
                کد:
                pre-thinned1662143817855527470.lc.2358492895677706.6APGT3JBJPGDY.signed.dpkg.ipa
                الگوی لینک ها هم فرقی نکرده!
                ممنون دوست عزیز، من خودم تست نکردم، ولی یعنی اون accesskey اصلا مهم نیست؟ دانلود انجام میشه بدون اعمال اون accesskey انتهای URL...

ویرایش: الان تست کردم، حق با شماست، کافیه اون ?accesskey=... انتهای لینک رو در نظر نگیریم و مابقی کار مثل سابق انجام میشه...
                با این حساب فایل bat همچنان کار میکنه، فقط باید از انتهای URL ها، عبارت ?accesskey=... رو تا آخر حذف کنید. همین.
                ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 20-12-2015, 02:28 AM

نظر

دوست عزیز، احتمالا شما دستور ipconfig -flushdns رو توی محیط CMD اجرا نمی کنید که همچین مشکلی براتون پیش میاد...

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                    دوست عزیز، احتمالا شما دستور ipconfig -flushdns رو توی محیط CMD اجرا نمی کنید که همچین مشکلی براتون پیش میاد...
                    اتفاقا این دستور رو هم اجرا میکنم...ولی انگار نه انگار...آیتونز باز کار خودش رو میکنه...

نظر

اتفاقا این دستور رو هم اجرا میکنم...ولی انگار نه انگار...آیتونز باز کار خودش رو میکنه...
                      شما برای تست، بعد از اینکه همه کارارو انجام دادی، موقعی که می خوای بذاری آیتونز دانلود کنه، دکمه Alt رو نگیر، از تو IDM هم تیک آیتونز رو برندار، و بذار دوباره IDM دوباره لینک رو گرب کنه، بعد ببین دانلود منیجر هم موقعه دانلود، از اینترنت میگیره یا خیلی سریع و از هاردت شروع می کنه به دانلود...اگر همه کار رو درست انجام داده باشی، IDM باید با سرعت خیلی خیلی زیاد فایل رو از روی هاردت بگیره ... ولی اگر دیدی IDM هم شروع می کنه از اینترنت دانلود کردن، بدون یجای کار رو اشتباه انجام میدی...

نظر

بعد از زدن این دستور باید حتما جوابی مشابه عکس زیر بگیری...

دوست عزیز، شما یه چیز دیگه رو هم تست کن، شما بیا تو مرحله آخر، برای دانلود آیتونز، دستت رو روی دکمه Alt نگیر، تیک iTunes هم از توی IDM بر ندار، بذار دوباره لینک رو IDM گرب کنه، بعد بزن IDM شروع کنه به دانلود، تست کن ببین دانلود IDM با سرعت خیلی بالا و از روی هارد انجام میشه یا نه، IDM هم سعی میکنه دوباره از اینترنت فایل رو دانلود کنه...اگر همه کار و درست انجام داده باشی، IDM باید فایل رو با سرعت بالا و از روی هارد دانلود کنه نه از اینترنت...
                        ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 21-12-2015, 11:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط vista_66 نمایش پست ها
                          بعد از زدن این دستور باید حتما جوابی مشابه عکس زیر بگیری...

دوست عزیز، شما یه چیز دیگه رو هم تست کن، شما بیا تو مرحله آخر، برای دانلود آیتونز، دستت رو روی دکمه alt نگیر، تیک itunes هم از توی idm بر ندار، بذار دوباره لینک رو idm گرب کنه، بعد بزن idm شروع کنه به دانلود، تست کن ببین دانلود idm با سرعت خیلی بالا و از روی هارد انجام میشه یا نه، idm هم سعی میکنه دوباره از اینترنت فایل رو دانلود کنه...اگر همه کار و درست انجام داده باشی، idm باید فایل رو با سرعت بالا و از روی هارد دانلود کنه نه از اینترنت...
                          بله همینطوره طبق تصویر و همه چی اوکی هست...اگه در پست های قبلیم هم خونده بودین در مورد idm گفتم که این تغییر اعمال میشه و از هارد دانلود میکنه...ولی ایتونز انگار نه انگار! و هیچ تغییری اعمال نمیشه!!!
                          میشه از ورژن ایتونز باشه!؟ ورژن آخر رو تست کنم به نظرتون؟ آخه اشکال کار کجا میتونه باشه!؟

نظر

بله همینطوره طبق تصویر و همه چی اوکی هست...اگه در پست های قبلیم هم خونده بودین در مورد idm گفتم که این تغییر اعمال میشه و از هارد دانلود میکنه...ولی ایتونز انگار نه انگار! و هیچ تغییری اعمال نمیشه!!!
                            میشه از ورژن ایتونز باشه!؟ ورژن آخر رو تست کنم به نظرتون؟ آخه اشکال کار کجا میتونه باشه!؟
                            خیلی خیلی عجیبه، چون آیتونز و دانلود منیجر، هر دو دستور دریافت لینک رو به ویندوز واگذار می کنن، و وقتی ویندوز برای IDM لینک هاست خودمون رو میده برای آیتونز هم باید همین کار رو بکنه...شما آیتونزت رو هم آپدیت کن ببین، البته خیلی دلیلی توش نمی بینم که آیتونزهای قدیمی تفاوتی داشته باشه کارشون...درضمن، این و میدونی که، آیتونز حتی وقتی از رو هارد کپی می کنه، سرعتش خیلی کمتر از IDM هست، مثلا برای من، از روی هارد نهایتا با سرعت ۱ مگابایت آیتونز دانلود رو انجام میده، انتظار نداشته باش که آیتونز هم مثل IDM یه فایل مثلا ۵۰۰ مگی رو تو ۱۰ ثانیه نصب کنه...من خودم برنامه GlassWire رو نصب کردم که کل ترافیک اینترنت رو برام گراف می کنه، از رو اون می تونی مطمئن شی که الان داره اطلاعات از اینترنت دانلود میشه یا از روی هارد...برنامه خوبیه، به نظرم اون رو هم نصب کن تا مطمئن شی.

نظر

سلام داداش خیلی کارت درسته دمت گرم فقط قوربون دستت من هرکاری که گفتی رو کردم ولی بازم آیتیونز از اینترنت میگیره یرنامه.اگه میشه یه فیلم کامل از کارایی که دقیقا انجام میدی بگیر برای من ایمیل کن . قوریون دستت خیلی واجبه دمت گرم داداش.e.moein32@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط e.moein32 نمایش پست ها
                                سلام داداش خیلی کارت درسته دمت گرم فقط قوربون دستت من هرکاری که گفتی رو کردم ولی بازم آیتیونز از اینترنت میگیره یرنامه.اگه میشه یه فیلم کامل از کارایی که دقیقا انجام میدی بگیر برای من ایمیل کن . قوریون دستت خیلی واجبه دمت گرم داداش.e.moein32@yahoo.com
                                سلام دوست عزيز، خيلي ها با همين روش دقيق پيش رفتن و مشكلي نداشتن، متاسفانه فعلا من فرصت گرفتن و گذاشتن فيلم رو ندارم، ولي شما دقيق، كاملا بر طبق آموزش جلو برو، مطمئن باش مشكلي پيش نمياد.
                                دوست عزيز، همين كه شما فايل Hosts رو درست تفيير بدي و دستور. ipconfig -flushdns رو اجرا كني، ديگه اصلا ايتونز امكان نداره بتونه از اينترنت دانلود اپليكيشن انجام بده، يا خطاي 404 ميده، يا اينكه از رو هارد دانلود ميكنه...

نظر

صبر کنید ..
                                X