اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط IEhsani نمایش پست ها
    سلام
    میشه یه لطفی بکنید و برای من یک اپل ایدی بسازید؟
    در این تاپیک درخواست بدید :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread64775.html

نظر

• سلام دوستان تو اون تايپيك نتونستم پستمو بذارم،واقعا لطف ميكنيد يكي براي من بسازيد. Emade307@yahoo.com. پيشاپيش ممنونم.

نظر

• سلام دوستان قسمت postal code من خالی میاد! ینی جلوش هیچ عددی نمی نویسه. چه باید کرد؟
        ویرایش توسط amgamg : https://i-phone.ir/forums/member/88986-amgamg در ساعت 28-08-2012, 12:26 PM

نظر

• سلام قسمت پستال کدمن خالیه .و فقط نوشته که برای اروپاست
          لطفا راهنمایی کنین

نظر

• بسیار بسیار متشکرم از اموزش عالیتون

نظر

• سلام
              برنامه map کدومه ؟

نظر

• با سلام. پستال کد من خالیه، کشورشم نوشته United Kingdom
                من گوشیم جیلبرگ هست و از اون روش تصویری *** نمیتونم استفاده کنم، لطفا اگه ممکن هست برام زحمت بگیم یه apple id بسازید یا راهنمایی کنید که چطور apple id درست کنم...
                ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط moc07 نمایش پست ها
                  سلام
                  برنامه map کدومه ؟
                  دوست عزیز برنامه ای روی دیوایس هست و ایکون اون عکس یه نقشه هست

نظر

• نوشته اصلی توسط MHRN نمایش پست ها
                    با سلام. پستال کد من خالیه، کشورشم نوشته United Kingdom
                    من گوشیم جیلبرگ هست و از اون روش تصویری *** نمیتونم استفاده کنم، لطفا اگه ممکن هست برام زحمت بگیم یه apple id بسازید یا راهنمایی کنید که چطور apple id درست کنم...
                    ممنون میشم

سلام دوستان قسمت postal code من خالی میاد! ینی جلوش هیچ عددی نمی نویسه. چه باید کرد؟

سلام قسمت پستال کدمن خالیه .و فقط نوشته که برای اروپاست
                    لطفا راهنمایی کنین
                    دوستانی که اینمشکل رو دارن باید از یه v p n.دیگه استفاده کنن تو اینترنت و شبکه های اجتماعی سرج کنن تعداد زیادی از این سرویس به صورت رایگان یافت میشه
                    ممنون

نظر

• در صورت نداشتن v p n چگونه مي شود apple idدرست كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      راستي من v p n ندارم .
                      ویرایش توسط safdari : https://i-phone.ir/forums/member/99497-safdari در ساعت 09-09-2012, 08:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط safdari نمایش پست ها
                        در صورت نداشتن v p n چگونه مي شود apple idدرست كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        راستي من v p n ندارم .
                        متاستفانه فعلاً راهی نیست
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• با سلام به دوستان من.من کاملا روش بالا رو اجرا کردم ولی نشد که نشد.من یه آیدی اپل دوسال پیش خودم ساختم که همون هم دو ماه پیش غیر فعال شد و پیغام میده آیدیه شما غیر فعال شده است.الان هم به همه روش هایی که میشد بصورت رایگاه ساخت رو من اجرا کردم ولی با هیچ روشی نمیشه.خواهش میکنم یه روش بگید که بشه باهاش آیدی اپل ساخت.همچی خوب پیش میره ولی اخرش پیغامی که این روش تحت حمایت اپل نیست رو میده.همون پیغامی که این دوماهه بوده و هست.تروخدا کمک کنید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen gh نمایش پست ها
                            با سلام به دوستان من.من کاملا روش بالا رو اجرا کردم ولی نشد که نشد.من یه آیدی اپل دوسال پیش خودم ساختم که همون هم دو ماه پیش غیر فعال شد و پیغام میده آیدیه شما غیر فعال شده است.الان هم به همه روش هایی که میشد بصورت رایگاه ساخت رو من اجرا کردم ولی با هیچ روشی نمیشه.خواهش میکنم یه روش بگید که بشه باهاش آیدی اپل ساخت.همچی خوب پیش میره ولی اخرش پیغامی که این روش تحت حمایت اپل نیست رو میده.همون پیغامی که این دوماهه بوده و هست.تروخدا کمک کنید.ممنون
                            روش تاپیک زیر رو هم امتحان کردید؟
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread72122.html
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• مشکل من در مورد ساخت اکانت در عکس مشخص هست

Download Untitled jpg

نظر

• اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

خوب دوست عزیز این مشکل با این اموزش داده شده وسط دوستمون حل میشه

💟 Set Fire To The Rain 💟
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X