اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوستان من شدیدا به اکانت نیاز دارم
      خواهشا یه اکانت برام بسازید
      ممنون
      vodkaalexia@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط H@/\/\ID نمایش پست ها
        دوستان من شدیدا به اکانت نیاز دارم
        خواهشا یه اکانت برام بسازید
        ممنون
        vodkaalexia@yahoo.com
        در تاپیک مربوطه درخواست بدید لطفا :
        www.i-phone.ir/forums/thread64775.html

نظر

مرسی..
          عالی بود...

نظر

نوشته اصلی توسط mahmoodnseven نمایش پست ها
            مرسی..
            عالی بود...
            لطفا برای تشکر از دکمه سپاس استفاده کنید دوست من .

نظر

من یه چیز متوجه نشدم دوستان
              اینکه میگید اکانت با ip امریکا بسازی بعد موقع استفاده حتما باز باید وی - پی - ان با ip که اکانت ساختی بزنی ، یعنی چی؟؟
              منطقی نمیاد به نظر..... اگر یکی تو امریکا باشه و اکانت ساخته باشه بعد بخواد تو کشور دیگه مثل المان از اکانتش استفاده کنه یعنی باید بلاک بشه ؟؟؟؟

شاید مثلا تو یک روز از چنتا ip استفاده کنی اپل مشکوک بشه ولی منطقا برای مدتی از ip مال یک کشور و منطقه استفاده کنی نباید بلاک بشه...
              اگر غیر این هست کسی بهتر میدونه ممنون میشم توضیح کامل بده

ip ایران همیشه استفاده کنی بازم بلاک میشه ؟؟؟

نظر

می تونید از ای اپ کشورهای دیگه استفاده کنید ولی نه زیاد
                بیشتر سعی کنید با وی پی انی که با اون اکانت ساختید به اپ استور برید
                جدیدا مقداری از سختگیری ها کم تر شده و بچه با ای پی ایران هم میتونند دانلود کنن ولی ریسکش خیلیه
                موفق باشید

نظر

چند وقت قبل اپل جهت بالا بردن امنیت کاربران شروع به آپدیت کردن اکانت با اضافه کردن سئوالات کرد
                  جهت آپدیت در صورتیکه IP شما با اکانت شما مغایر باشد بخصوص ایران با جمله Contact with apple Support مواجه میشید
                  برای رفع این مشکل شما باید از کمرشکنی که مربوط به کشور اکانتتان است استفاده کنید
                  برای مثال برای اکانت های امریکا از روشی که دوست خوبم I-MAD پیدا کرده استفاده کنید :

اول iap cracker رو از سیدیا بگیرید بعد برنامه ی in touch*** رو از اپ استور بعد هم برو تو برنامه یه اکانت بسازید
                  بعد که لاگین کردی برو تو گزینه ی buy more traffic حالا یه دونه 200 گیگ بخر بعد برو این *** رو اد کن
                  تو قسمت server بنویس server.***intouch.com
                  تو قسمت اکانت همون ایمیلی که باهاش اکانت ساختی پسورد هم همون پسوردی که مال اکانتت هست البته مال pptp هست بعد این *** رو روشن کن و باهاش اکانتتان را بسازید یا اکتیو کنید
                  حتماً همین وی پی ان رو روشن کن
                  ستاره ها هم معنی چیز پی ان میده البته به انگلیسی
                  این روش مربوط به دستگاه های جیلبریک شده است و 100% تست شده است

نظر

من هم با این روش apple id ساختم و چندتا اپ مجانی هم دانلود کردم مشکلی نبود.

سوال اینه که کامپیوتر من از طریق s-o-ck-s وصله و سرور آلمان هست. ولی سروری که از طریق گوشی وصل هست آمریکاست. آیا حتماً لازمه وقتی که گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم آی پی کامپیوتر هم با مال گوشی دقیقاً یکی باشه یا آی پی یه کشور دیگه باشه مهم نیست؟

نظر

• من وقتی میخوام از آیتونز دانلود کنم همچین اروری میده
                      this apple id has not yet been used in the itunes store
                      بعدش review رو که میزنم ازم credit card میخواد.........باید چیکار کنم؟

نظر

• مشکل

من یک مشکل دیگه ای دارم!! مشکل من اینجاست که اون آقایی که ازش آیفون رو خریداری کردم ایمل خودش رو به اکانت داده و الان نمی تونم اکانت باز کنم!! همش پسوورد ایمل اون آقا رو می خواد میشه راهنمایی کنین که می شه آیا از این اکانت خارج شد و اکانت جدید باز کرد یا خیر!

نظر

• نوشته اصلی توسط ll_M_a_H_s_A_ll نمایش پست ها
                          من یک مشکل دیگه ای دارم!! مشکل من اینجاست که اون آقایی که ازش آیفون رو خریداری کردم ایمل خودش رو به اکانت داده و الان نمی تونم اکانت باز کنم!! همش پسوورد ایمل اون آقا رو می خواد میشه راهنمایی کنین که می شه آیا از این اکانت خارج شد و اکانت جدید باز کرد یا خیر!
                          بله، به setting-store بروید و روی id بزنید و sign out کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                            من وقتی میخوام از آیتونز دانلود کنم همچین اروری میده
                            this apple id has not yet been used in the itunes store
                            بعدش review رو که میزنم ازم credit card میخواد.........باید چیکار کنم؟
                            کسی نیست مشکل منو داشته باشه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نظر

• با سلام

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                              کسی نیست مشکل منو داشته باشه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
                              ببخشيد شما مشكل ساخت اكانت دارين

نظر

• به بنده پخ كميد براتون ميسازم

نظر

صبر کنید ..
                                X