اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
    خوب به دلیل کاملا نامعلوم ، اپل برای ساختن اپل آیدی با gmail همین ارور رو میده با اینکه همه چیز هم درسته !! و در مورد سایفون هم باید عوضش کنید چون تاثیری روی آیتونز نمیزاره !! مشکل خاصی نیست یک ایمل در hotmail یا هر چیز دیگه ای درست کنید با اون اپل ایدی درست کن حله !! یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز !! آیا اون ایمیل که میخوای باش اپل آیدی درست کنی gmail هستش ؟؟

سلام
    دوست عزیز این مشکل دوستمون اصلاً ربطی به جیمیل و اینطور حرفها نداره. تنها مشکل ایشون درست کار نکردن برنامه تغییر آپی هستش و باید از یک برنامه دیگه برای اینکار استفاده کنند. همین الان اگه خواسته باشید با گوشی براتون با جیمیل اکانت میسازم ...!
    بابت سایتی که معرفی کردید هم ممنون. به نظر جالب باید باشه. حتما با سیستم که وارد شدم یه سر میزنم.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

• قانع شدم !! خودم هر موقع با جیمیل اقدام کردم برای دوستام درست کنم همین الرت contact to support اومد واسم !! پس حالا میگردم ببینم مشکلم از کجاست که ایمیل های بچه ها خراب نشن !! دست شما درد نکنه ، اما اگه نتونستم گردن خودته باید برام درست کنی ) مخلصیم

نظر

• من هم برای همین که مشکل دوستان رو برطرف کنم.... اینجام
        شما در تاپیک مربوطه درخواست بدید ... ساخت اکانت هم از من.
        موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          قانع شدم !! خودم هر موقع با جیمیل اقدام کردم برای دوستام درست کنم همین الرت contact to support اومد واسم !! پس حالا میگردم ببینم مشکلم از کجاست که ایمیل های بچه ها خراب نشن !! دست شما درد نکنه ، اما اگه نتونستم گردن خودته باید برام درست کنی ) مخلصیم

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          من هم برای همین که مشکل دوستان رو برطرف کنم.... اینجام
          شما در تاپیک مربوطه درخواست بدید ... ساخت اکانت هم از من.
          موفق باشید
          دوستان دستتون درد نکنه ای ادی ساختم با جمیل همساختم الانم در حال دان هستم دستتون درد نکنه

نظر

• من اکانت دارم ولی موقعی که بخوام ایفونم رو اکتیو کنم میزنم این ارور رو میده:incorrect apple id cannot be used to unlock this iphone

نظر

• نوشته اصلی توسط m_rezzza نمایش پست ها
              من اکانت دارم ولی موقعی که بخوام ایفونم رو اکتیو کنم میزنم این ارور رو میده:incorrect apple id cannot be used to unlock this iphone
              اکانت شما برای اکتیو کردن گوشی شما استفاده نشده.
              باید اکانت شخصی که قبلا روی گوشی فعال بوده را وارد کنید. راه دیگری هم ندارید.

نظر

• سلام دوستان چجوری میشه یه اکانت که قبلا گوشی را باهاش فعال کردیم حذفش کنیم آخه الان ios جدید که نصب میکنم پسورد اکانت میخواد و نمیذاره سیستم عامل بالا بیاد...

نظر

• نوشته اصلی توسط roohia نمایش پست ها
                  سلام دوستان چجوری میشه یه اکانت که قبلا گوشی را باهاش فعال کردیم حذفش کنیم آخه الان ios جدید که نصب میکنم پسورد اکانت میخواد و نمیذاره سیستم عامل بالا بیاد...
                  پسورد رو وارد كن بعد كه گوشي بالا اومد برو تو ستينگ -ايتنز و اپ استور ايديتو ساين اوت كن و ايدي جديدتو بزار

نظر

• با اين روش اصلا *** احتياج نداريد خيلي هم سريع و راحته
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread92646.html

نظر

• دوستان اگه میشه یه راهی بگین من ای دی اپل درس کنم دیگه کلافه شدم.
                      اگه کسی میتوونه واسم درس کنه بگه من از راه دوور کتفهایه مردانشو میبووسم.
                      واقعا ازتوون ممنوونم

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahyar-sh نمایش پست ها
                        دوستان اگه میشه یه راهی بگین من ای دی اپل درس کنم دیگه کلافه شدم.
                        اگه کسی میتوونه واسم درس کنه بگه من از راه دوور کتفهایه مردانشو میبووسم.
                        واقعا ازتوون ممنوونم
                        سلام
                        دوست عزیز تو انجمن یه فیلم آموزشی خودم تهیه کردم که میتونی از اون استفاده کنی. الان باسیستم نیستم وگرنه براتون لینک پست رو میفرستادم.
                        برای ساختن اکانت رایگان تو انجمن تاپیک هست ، ولی اونجا یک سری قوانین داره که به شرایط شما نمیخوره ، اگه غیر از این بود براتون بدون معطلی اکانت ساخته میشد.
                        موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          سلام
                          دوست عزیز تو انجمن یه فیلم آموزشی خودم تهیه کردم که میتونی از اون استفاده کنی. الان باسیستم نیستم وگرنه براتون لینک پست رو میفرستادم.
                          برای ساختن اکانت رایگان تو انجمن تاپیک هست ، ولی اونجا یک سری قوانین داره که به شرایط شما نمیخوره ، اگه غیر از این بود براتون بدون معطلی اکانت ساخته میشد.
                          موفق باشید

خیلی ممنوونم بابته توجه شما به این موضوع.
                          این آموزشها یا *** میخواد که من ندارم یا ایتونز میخواد که من تا یه هفته بهش دسترسی ندارم تنها چیزی که در دسترس هست یه ایفون و نت هستش.
                          با چنتا آموزش از طریق خوده گووشی میخواستم بسازم که تا مرحله یکی موونده به آخر رفتم ولی بازم نتوونستم دیگه مغزم به جایی قد نمیده.
                          بازم از دووستایه گلم میخوام دسته منو بگیرن و کمک کنن.

نظر

• دوستان الان یدوونه ساختم ولی sign in میکنم این پیغام میده:
                            this apple id has not yet been used in the itunes store
                            بعدش 2تا گزینه داره:
                            cancel review
                            review رو که میزنی میره توو همون مراحل ساخته اپل ای دی دووباره هموون آش و هموون کاسه.
                            واقعا به کمکتوون نیاز دارم
                            ویرایش توسط Mahyar-sh : https://i-phone.ir/forums/member/144530-mahyar-sh در ساعت 24-01-2014, 08:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahyar-sh نمایش پست ها
                              دوستان الان یدوونه ساختم ولی sign in میکنم این پیغام میده:
                              this apple id has not yet been used in the itunes store
                              بعدش 2تا گزینه داره:
                              cancel review
                              review رو که میزنی میره توو همون مراحل ساخته اپل ای دی دووباره هموون آش و هموون کاسه.
                              واقعا به کمکتوون نیاز دارم
                              سلام
                              دوست عزیز با پیام خصوصی براتون توضیحاتی دادم
                              با انجام دادن اون توضیحات و دانلود و دیدن این فیلم خیلی راحت میتونید مشکل ساختن اکانت رو پشت سر بگذارید.

لینک فیلم آموزشی
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

نظر

• سوال

سلام من ویندوز عوض کردم و آخرین ورژن آیتونز رو دانلود و نصب کردم.ولی واسه ساخت apple id تو قسمت payment type دیگه گزینه none وجود نداره ممنون میشم راهنمایی کنین.

نظر

صبر کنید ..
                                X