اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام اگر از طریق گوشی بخوام خرید کنم هم باید<چیز >داشته باشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط goylard نمایش پست ها
      سلام اگر از طریق گوشی بخوام خرید کنم هم باید<چیز >داشته باشم؟
      نه لازم نيست

نظر

• یعنی اگر یا وای فای متصل بشم و آپ بخرم، به آی پی ایران گیر نمیده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط goylard نمایش پست ها
          یعنی اگر یا وای فای متصل بشم و آپ بخرم، به آی پی ایران گیر نمیده ؟
          خیر ، مشکلی ندارد هم می توانید خرید کنید و هم می توانید آپدیت کنید.

نظر

• الان من میخوام با کامپیوتر بخرم ارور میده .
            باید چی کار کنم

نظر

• سلام
              من ID دارم ولی وقتی itunes را باز می کنم موقع Sync پیغام میده choose store/authorize this computrer و وقتی به اون قسمت میرم بعد زدن id &pw شماره creadit cart می خواد من اصلا نمی تونم نه آهنگ نه هیچ چیز دیگه ای رو پوشیم بریزم لطفا کمک کنید

ممنونم

نظر

• سلام من میخوام ای ید بسازم ولی نمیشه به قسمت وارد کردن کارن اعتباری میرسه گزینه None رو نداره!!!!چی کا کنم ?????

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein98 نمایش پست ها
                  سلام من میخوام ای ید بسازم ولی نمیشه به قسمت وارد کردن کارن اعتباری میرسه گزینه None رو نداره!!!!چی کا کنم ?????
                  از ابتدا باید از یک نرم افزار Free شروع کنید تا گزینه none هم بیاد.یعنی اقدام به دانلود یک نرم افزار Free کنید و بعد از اون اقدام به ساخت اپل آیدی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                    از ابتدا باید از یک نرم افزار Free شروع کنید تا گزینه none هم بیاد.یعنی اقدام به دانلود یک نرم افزار Free کنید و بعد از اون اقدام به ساخت اپل آیدی کنید
                    مرسی از کمکتون مشکلم حل شد حالا رو پست کد مشکل دارم پست کد هرچی میزنم قبول نمیکنه چی کارش کنم؟؟؟؟؟
                    اگه میشه یه ادرس کامل بهم بدین
                    ویرایش توسط hossein98 : https://i-phone.ir/forums/member/148970-hossein98 در ساعت 03-01-2014, 05:00 PM

نظر

مرسی از کمکتون مشکلم حل شد حالا رو پست کد مشکل دارم پست کد هرچی میزنم قبول نمیکنه چی کارش کنم؟؟؟؟؟
                      خواهش میکنم. باید یه آدرس درست و کامل بدید

میتونید از این مشخصات استفاده کنید :

Address : 9592, Harding Avenue, Avenue Bloomfield

Postal Code : 33154

Tell : 305 861-1077

City : Miami

State : Florida

نظر

خواهش میکنم. باید یه آدرس درست و کامل بدید

میتونید از این مشخصات استفاده کنید :

Address : 9592, Harding Avenue, Avenue Bloomfield

Postal Code : 33154

Tell : 305 861-1077

City : Miami

State : Florida
                        دوست عزیز بازم رو پست کد گیر میکنه هر راهیم امتحان کردم نمیشه

نظر

دوست عزیز بازم رو پست کد گیر میکنه هر راهیم امتحان کردم نمیشه
                          من با همین آدرس برای خیلی از دوستام و همچنین خودم درست کردم. یعنی میتونم بگم بالغ بر ۳۰ اپل آیدی با این آدرس ها درست کردم. مطمئنید درست وارد میکنید؟

نظر

من با همین آدرس برای خیلی از دوستام و همچنین خودم درست کردم. یعنی میتونم بگم بالغ بر ۳۰ اپل آیدی با این آدرس ها درست کردم. مطمئنید درست وارد میکنید؟
                            میشه به ترتیب که باید وارد کنم برام بزارید من زیاد نمیدونم
                            ممنون

نظر

میشه به ترتیب که باید وارد کنم برام بزارید من زیاد نمیدونم
                              ممنون
                              شما از این پست فیلم آموزشی که خودم تهیه کردم رو ببین کاملا متوجه همه چی میشی

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

آدرس هم بهتره که از آدرس مشابه استفاده نکنی... چون دیر یا زود آیدی شما بلاک میشه
                              اینو به این خاطر میگم چونکه بالای 90 اکانت برای کاربران انجمن ساختم و میدونم.
                              برای پیدا کردن آدرس هم میتونی از گوگل استفاده کنید. ترتیب اون هم تو فیلم کاملا مشخصه

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                شما از این پست فیلم آموزشی که خودم تهیه کردم رو ببین کاملا متوجه همه چی میشی

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

آدرس هم بهتره که از آدرس مشابه استفاده نکنی... چون دیر یا زود آیدی شما بلاک میشه
                                اینو به این خاطر میگم چونکه بالای 90 اکانت برای کاربران انجمن ساختم و میدونم.
                                برای پیدا کردن آدرس هم میتونی از گوگل استفاده کنید. ترتیب اون هم تو فیلم کاملا مشخصه
                                این فلیمو از دیشب دارم سعی میکنم دان کنم ولی نمیشه لینک دیگه ای ندارید این لینک ارور میده

نظر

صبر کنید ..
                                X