اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hadi244 نمایش پست ها
    چطور میتونم رایگان بسازم. من گزینه none رو هم انتخاب کردم. ولی گیر داده باید کد رو وارد کنی.یعنی اکانتم رایگان نیست ؟؟؟ راهنمایی کنید لطفا.
    ســــــلامــــــ
    چه پیغامی میده؟؟ از قندشکن استفاده میکنید دوست عزیز؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi244 نمایش پست ها
      چطور میتونم رایگان بسازم. من گزینه none رو هم انتخاب کردم. ولی گیر داده باید کد رو وارد کنی.یعنی اکانتم رایگان نیست ؟؟؟ راهنمایی کنید لطفا.
      دوست عزیز باید تاپیک اموزش ساختن اکانت ایتونز را کامل مطالعه کنید ( اولین پست همین تاپیک ) و یه برنامه برای تغییر ای پی هم داشته باشی و فعالش کنی. نهایتاً اگر نتونستی تو تاپیک درخواست اکانت اعلام کنید تا براتون ساخته بشه.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2
      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 18-06-2013, 10:25 AM

نظر

• سلام.خسته نباشید.من قبلا 5 تا آیدی ساختم واسه خودم و دوستام.ولی از امروز صبح به هیچ عنوان نمیشه آیدی ساخت و ارور Contact iTunes Support و میده.آشنایی کامل هم به مراحل ساخت دارم.کسی میتونه بگه مشکل از چیه؟!

نظر

• اگه کاملا اشنایی داری یه وقت دیگه امتحان کن.و یادت باشه سرور چیز پی ان حتما امریکا باشه
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان شما از چه قند شکنی استفاده کردید؟؟؟

نظر

• سلام
              این هم یک فیلم آموزشی برای ساخت اکانت رایگان آیتونز برای دوستانیکه میخواهند اکانت تهیه کنند.

البته ذکر چند نکته نیز لازم است:

1 - اول از همه نیاز مبرم به یک برنامه یا سرویس برای تغییر آی پی سیستم دارید که در حین ساخت اکانت باید فعال شده باشد ، در غیر اینصورت موفق نخواهید شد.

2 - برنامه یا سرویس تغییر آی پی شما باید برای کشوری باشد که میخواهید اکانت آن کشور را درست کنید. ( برای اکانت آمریکا باید آی پی شما هم مربوط به آمریکا باشد ).

3 - اگر تمام مراحل را بدرستی انجام دادید و موفق به ساختن اکانت نشدید در ساعات دیگر امتحان کنید.

4 - این فیلم از روند ساخت یک آکانت حقیقی تهیه شده و به همین خاطر برای حفظ اطلاعات شخصی برخی فیلدها ( سئوالات امنیتی و تاریخ تولد ) پوشانده شده.

5 - همانطور که در فیلم هم تذکر داده شده حتماً یک ایمیل نجات ( Rescue email ) یا ایمیل ریکاوری استفاده کنید.

6 - حتماً از سئوالات امنیتی و جوابهای آنها یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

7 - از این فیلم نسخه های مخصوص دیوایسهای ( آیفون 4 - 4اس - 5 و iPad ) تهیه شده ، که در صورت درخواست دوستان لینک دانلود قرار داده خواهد شد.

فیلم آموزش ساخت اکانت آیتونز با فرمت MP4

15.5 مگابایت

Create Account Apple.mp4

=================
              لینک دانلود آپدیت شد
              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 20-01-2015, 02:41 PM

نظر

• سلام و خسته نباشید
                میشه این روش رو با استفاده از سای-فون هم انجام داد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط statstat نمایش پست ها
                  سلام و خسته نباشید
                  میشه این روش رو با استفاده از سای-فون هم انجام داد؟
                  احتیاجی نیست
                  خیلی راحت آیتونز را باز کنید و اقدام به ساختن اکانت آیتونز کنید.
                  تغییر آی پی هم نیازی نیست... با همین آی پی ایران هم راحت میشه ساخت.

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht
                    سلام
                    خواهش میکنم یک اپل ایدی برای من بسازید چندین بار سعی کردم اما نشد. ممنون میشم. targol_vargol89@yahoo.com
                    دوست عزیز شما حداقل باید 30پست در انجمن داشته باشید تا براتون ساخته شه!
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht
                      سلام
                      خواهش میکنم یک اپل ایدی برای من بسازید چندین بار سعی کردم اما نشد. ممنون میشم. targol_vargol89@yahoo.com
                      سلام
                      دوست عزیز در تاپیک زیر کاملا براتون توضیح داده شده. لطفا مطالعه نمائید
                      ( http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post882804 )

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                      دوست عزیز شما حداقل باید 30پست در انجمن داشته باشید تا براتون ساخته شه!
                      سلام
                      ممنون از یادآوری شما. ولی با توجه به رفع تحریم و محدودیتها در حال حاضر هر کاربر میتونه خودش بدون هیچ محدودیتی اکانت مورد نیاز خودش رو بسازه
                      و فقط نیاز به کمی وقت و حوصله هستش. این قوانین هم برای زمانی بود که برای ساختن اکانت نیاز به تغییر آی پی بود و همانطور که شما هم میدانید فعلا این مشکل برطرف شده .

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام
                        دوست عزیز در تاپیک زیر کاملا براتون توضیح داده شده. لطفا مطالعه نمائید
                        ( http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post882804 )

سلام
                        ممنون از یادآوری شما. ولی با توجه به رفع تحریم و محدودیتها در حال حاضر هر کاربر میتونه خودش بدون هیچ محدودیتی اکانت مورد نیاز خودش رو بسازه
                        و فقط نیاز به کمی وقت و حوصله هستش. این قوانین هم برای زمانی بود که برای ساختن اکانت نیاز به تغییر آی پی بود و همانطور که شما هم میدانید فعلا این مشکل برطرف شده .

موفق باشید

ممنون از راهنماییتون. الان من بدون و پی ان میتونم بسازم؟ اون ادرسایی که واسه امریکا میدادیم چی میشه ؟ اونا رو حقیقی بزنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها
                          ممنون از راهنماییتون. الان من بدون و پی ان میتونم بسازم؟ اون ادرسایی که واسه امریکا میدادیم چی میشه ؟ اونا رو حقیقی بزنیم؟
                          سلام
                          بدون هیچ برنامه خاصی و به راحتی از طریق آیتونز اقدام به ساختن اکانت کنید
                          آدرس برای کشور مورد نظر هم توصیه میکنم که حتی الامکان درست و واقعی باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها
                            من خودم يك هفته پيش بدون چيز پى ان ساختم و مشكلى هم نداشتم.بله بايد ادرس حقيقى باشه به همراه زيپ كد و شماره تلفن حقيقى

نظر

• سلام از سايت زير استفاده كنيد زيپ كد هم كنار اسم ايالت مينويسن
                              Generate a Random Name - Fake Name Generator

نظر

• معذرت ميخوام اگه جاي مناسبي سوالمو مطرح نكردم من نياز به ساخت اكانت از كشور چين دارم از اساتيد كسي ميتونه كمكم كنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X