اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iMeysam نمایش پست ها
    سلام لطفا یک اپل ای دی هم برای من بسازید
    ایمیل khoub_bakht@yahoo.com
    Vida khoubbakht
    کشور امریکا
    ممنون از کمکتون
    سلام
    دوست عزیز آخرین اکانت رایگان شما برای USA ساخته شد.
    لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
    کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.

لطفا بعد از این درخواست دیگری ارسال نفرمائید

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

Sent from my iPadAir using Tapatalk
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 30-06-2015, 02:52 PM

نظر

• سلام
      چه تاپیک خوبی...یکی از دوستانم اپل آیدی میخواست.اگه میشه زحمتشو برای آمریکا بکشید.
      نام: Masoud
      نام خانوادگی: Namvari
      تولد: 1968.12.24
      میخواستم اگه بشه برای ایمیل خود اکانت از masnamvari1@icloud.com و ایمیل پشتیبان masnamvari1@yahoo.com باشه.چون یادم نیست چطوره، اگه با icloud. نشد از همون یاهو استفاده کنید و ایمیل پشتیبان نمیخواد فعلا.
      با تشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
        سلام
        چه تاپیک خوبی...یکی از دوستانم اپل آیدی میخواست.اگه میشه زحمتشو برای آمریکا بکشید.
        نام: Masoud
        نام خانوادگی: Namvari
        تولد: 1968.12.24
        میخواستم اگه بشه برای ایمیل خود اکانت از masnamvari1@icloud.com و ایمیل پشتیبان masnamvari1@yahoo.com باشه.چون یادم نیست چطوره، اگه با icloud. نشد از همون یاهو استفاده کنید و ایمیل پشتیبان نمیخواد فعلا.
        با تشکر فراوان
        سلام دوست عزیز
        شما یه جوری نوشتید : ( چه تاپیک خوبی... ) انگار دفعه اولتون با اون مواجه میشید...!!!!!
        خوبه بدونید که قبلا در این تاپیک درخواست اکانت دادید و براتون اکانت هم ساخته شده ، و جای تعجبه که براتون اینقدر تازه گی داره.
        این هم لینک اکانت اول شما :

این اکانت هم آخرین اکانت رایگان شما خواهد بود.
        جهت اطلاع شما دوست عزیز
        از ایمیل با دامنه iCloud.com نمیشه برای اپل آیدی استفاده کرد.
        این دامنه زمانیکه شما یک اپل آیدی تهیه میکنید بصورت خودکار برای اپل آیدی شما ایجاد میشه.
        لطفا ایمیل با دامنه دیگری معرفی کنید.
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 24-07-2015, 01:21 PM

نظر

• با سلام
          لطفا یه اکانت هم برای من بسازید
          ای میل : kaayto@live.com
          ایمل پشتیبان : siavash.potter@gmail.com
          تاریخ تولد : 22 مارچ 1997
          کشور : آمریکا
          نام : Soroush
          نام خانوادگی : Eskandari

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز
            شما یه جوری نوشتید : ( چه تاپیک خوبی... ) انگار دفعه اولتون با اون مواجه میشید...!!!!!
            خوبه بدونید که قبلا در این تاپیک درخواست اکانت دادید و براتون اکانت هم ساخته شده ، و جای تعجبه که براتون اینقدر تازه گی داره.
            این هم لینک اکانت اول شما :

این اکانت هم آخرین اکانت رایگان شما خواهد بود.
            جهت اطلاع شما دوست عزیز
            از ایمیل با دامنه iCloud.com نمیشه برای اپل آیدی استفاده کرد.
            این دامنه زمانیکه شما یک اپل آیدی تهیه میکنید بصورت خودکار برای اپل آیدی شما ایجاد میشه.
            لطفا ایمیل با دامنه دیگری معرفی کنید.
            شرمنده. من خودم نبودم که نوشتم...میدونم یه بار برای عید بود زحمتشو کشیدین.
            لطفا با همون مشخصات برای masnamvari1@yahoo.com بسازید و ایمیل پشتیبان هم nimajavanbakht@hotmail.com باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sia7asH نمایش پست ها
              با سلام
              سلام
              اکانت شما بعد از بررسی کامل ساخته میشه ، لطفا منتظر بمانید

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
              لطفا با همون مشخصات برای masnamvari1@yahoo.com بسازید و ایمیل پشتیبان هم nimajavanbakht@hotmail.com باشه.
              مشکلی نیست دوست عزیز
              در این تاپیک تمام اکانتها بعد از بررسی کامل پاسخ داده میشه
              منتظر بمانید

نظر

• نوشته اصلی توسط Sia7asH نمایش پست ها
                با سلام
                سلام
                دوست عزیز ، بهتر بود قبل از اعلام درخواست به نکاتی که در این تاپیک بارها تذکر داده شده توجه بیشتری میکردید.
                لطفا با دقت مطالعه کنید.
                بند 2 خیلی مهم

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

ایمیلی که شما معرفی کردید قبلا با آن اقدام به ساخت اکانت شده و قابل استفاده نیست...!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                  سلام
                  دوست عزیز ، بهتر بود قبل از اعلام درخواست به نکاتی که در این تاپیک بارها تذکر داده شده توجه بیشتری میکردید.
                  لطفا با دقت مطالعه کنید.
                  بند 2 خیلی مهم

ایمیلی که شما معرفی کردید قبلا با آن اقدام به ساخت اکانت شده و قابل استفاده نیست...!!!!!

نظر

• ببخشید.
                    اون شخصی که بم گفت براش بسازید نگفته بود بم که قبلا استفاده کرده!!

نظر

• سلام دوست عزيز لطف ميكنيد برا بنده هم يك اكانت بسازيد من برا خودم اكانت دارم ولي برا خواهرم نتونستم بسازم بخاطر اين گزينه none كه هركاري كردم نيومد كه بزنم رد بشه بتونم پروسه رو ادامه بدم ممنون از شما
                      Milad_mahbod@hotmail.com
                      مهشاد مهبد
                      كشور امريكا
                      ايميل پشتيبان : house1367@gmail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط abc2 نمایش پست ها
                        سلام دوست عزيز لطف ميكنيد برا بنده هم يك اكانت بسازيد من برا خودم اكانت دارم ولي برا خواهرم نتونستم بسازم بخاطر اين گزينه none كه هركاري كردم نيومد كه بزنم رد بشه بتونم پروسه رو ادامه بدم ممنون از شما
                        Milad_mahbod@hotmail.com
                        مهشاد مهبد
                        كشور امريكا
                        ايميل پشتيبان : house1367@gmail.com
                        سلام
                        دوست عزیز ، لطفا قوانین این تاپیک را مطالعه بفرمایید.
                        توجه داشته باشید که در صورت ارسال اسپم پستهای شما حذف و با شما برخورد خواهد شد.
                        بند 10 خیلی مهم

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi
                          مبارکتون باشه .... !!!
                          لازم نیست شما نگران زحمت کشیدن دیگران باشید ، دوست عزیز
                          شما یا هر کس دیگری ، اگر شرایط این تاپیک را نداشته باشه به درخواست آنها پاسخی داده نمیشه.
                          سلام داداش گلم
                          راستش من دیروز گوشیمو خریدم
                          ولی بدون ای دی بی استفادس
                          حالا باید صبر کنم تا پستام 30 تا بشه؟
                          واقعا هیچ راه دیگه ایی نداره؟
                          واقعا بهش نیاز دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط rimixnima66 نمایش پست ها
                            سلام داداش گلم
                            راستش من دیروز گوشیمو خریدم
                            ولی بدون ای دی بی استفادس
                            حالا باید صبر کنم تا پستام 30 تا بشه؟
                            واقعا هیچ راه دیگه ایی نداره؟
                            واقعا بهش نیاز دارم
                            سلام دوست عزیز
                            به انجمن خودتون خوش آمدید
                            شما با کمی فعالیت در انجمن میتونید شرایط رو بدست بیارید
                            فقط مراقب باشید تا پستهای اسپم ارسال نکنید ، در غیر اینصورت براتون مشکل ساز میشه
                            به محض اینکه شرایط رو داشته باشید ، درخواست خودتون رو ارسال کنید تا اکانت اپل آیدی براتون ساخته بشه
                            البته اگر جزو کاربران پرمیوم انجمن باشید ، محدودیتی از این بابت ندارید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز
                              به انجمن خودتون خوش آمدید
                              شما با کمی فعالیت در انجمن میتونید شرایط رو بدست بیارید
                              فقط مراقب باشید تا پستهای اسپم ارسال نکنید ، در غیر اینصورت براتون مشکل ساز میشه
                              به محض اینکه شرایط رو داشته باشید ، درخواست خودتون رو ارسال کنید تا اکانت اپل آیدی براتون ساخته بشه
                              البته اگر جزو کاربران پرمیوم انجمن باشید ، محدودیتی از این بابت ندارید.
                              میدونم هدف شماحفظ کاربران انجمنه
                              ولی وقتی کار یه کاربر اینجا راه بیفته دلیلی نداره بره انجمنه دیگه ایی
                              اینجا تنها انجمن ایفونی هست که عضوم
                              و باور کن بی انصافیه تا چند روز نتونم از گوشی که دوتومن پول جاش دادم نتونم استفاده کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط rimixnima66 نمایش پست ها
                                میدونم هدف شماحفظ کاربران انجمنه
                                ولی وقتی کار یه کاربر اینجا راه بیفته دلیلی نداره بره انجمنه دیگه ایی
                                اینجا تنها انجمن ایفونی هست که عضوم
                                و باور کن بی انصافیه تا چند روز نتونم از گوشی که دوتومن پول جاش دادم نتونم استفاده کنم
                                دوست عزیز
                                قبلا این قوانین درکار نبوده ، فقط بخاطر سوء استفاده یک عده که اکانتهای بنده و دوستان رو بیرون از انجمن به قیمتهای بالا میفروختند ، این قوانین برای این تاپیک با نظر مدیریت کل انجمن ایجاد شده و برای همه هم یکسان هستش. دوست ندارم این رو بگم ولی اگر خیلی عجله دارید در انجمن های دیگه هم میتونید جستجو کنید و اکانت تهیه کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X