اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببشير دوست عزيز
    من كامل sign in كردم
    ولي موقعه دانلود إز آي توتنز ارور ١٠٠٩ ظاهر ميشه ،ميشه كمك كنيد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein1995 نمایش پست ها
      ببشير دوست عزيز
      من كامل sign in كردم
      ولي موقعه دانلود إز آي توتنز ارور ١٠٠٩ ظاهر ميشه ،ميشه كمك كنيد ؟
      دوست عزیز این تاپیک برای مطرح کردن سئوال نیست....
      این مشکل مربوط به ای پی های ایران هستش و بعد از چند روز برطرف میشه... بقول دوستان از چیز پی ان استفاده کنید.
      لطفا اینجا این مباحث رو ادامه ندید.
      موفق باشید

نظر

• سلام، ممنون میشم برای من هم زحمت بکشید
        Mahdi Mahdavi
        mahdavisaein.m@gmail.com

ali_sharapova_021@yahoo.com

AMRICA

نظر

• نوشته اصلی توسط alisharapova11 نمایش پست ها
          سلام، ممنون میشم برای من هم زحمت بکشید
          Mahdi Mahdavi
          mahdavisaein.m@gmail.com

ali_sharapova_021@yahoo.com

AMRICA
          سلام دوست عزیز
          لطفا قوانین و شرایط مخصوص این تاپیک را به دقت مطالعه کنید.
          برای کاربرانیکه کمتر از ۳۰ پست مفید در انجمن نداشته باشند اکانتی ساخته نمیشود.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• با سلام وخسته نباشید من اکانت آمریکا میخواستم ؟البته من قبلا میخواستم درست کنم یه مسیری رو رفته بودم ولی سر آخر فکر کنم نشده بود
            با تشکر فراوان
            nader56905@gmail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
              با سلام وخسته نباشید من اکانت آمریکا میخواستم ؟البته من قبلا میخواستم درست کنم یه مسیری رو رفته بودم ولی سر آخر فکر کنم نشده بود
              با تشکر فراوان
              nader56905@gmail.com
              سلام
              اگر با این ایمیل سعی کردید.... حتما یک ایمیل دیگه معرفی کنید

نظر

• این ایمیل همه جیز منه شما حالا امتحان کنید بالاخره کارکشته هستید ؟اگه یه جای هم مشکل بود ممنون میشم حل کنید
                باسپاس

نظر

این ایمیل همه جیز منه شما حالا امتحان کنید بالاخره کارکشته هستید ؟اگه یه جای هم مشکل بود ممنون میشم حل کنید
                  باسپاس
                  دوست عزیز اگر با این ایمیل قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید و بین راه به مشکل برخورده باشید امکانش نیست و این ربطی به کارکشته بودن کسی نداره.
                  مشکلی بجز این هم اگه باشه تا جاییکه بتونم حل میکنم.

بالاخره یه چیزی میدونم که اینقدر اصرار میکنم تا این ایمیل رو تغییر بدید....!!!!
                  ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 13-04-2014, 03:09 PM

نظر

• با عرض سلام
                    جناب کریمی زحمت این اپل آیدی رو می کشید:

miladghafari2011@yahoo.com
                    Name: milad
                    Family:ghafari

نظر

• نوشته اصلی توسط RRezAA نمایش پست ها
                      با عرض سلام
                      جناب کریمی زحمت این اپل آیدی رو می کشید:

miladghafari2011@yahoo.com
                      Name: milad
                      Family:ghafari

سلام
                      دوست عزیز دومین و آخرین اکانت رایگان شما برای USA ساخته شد. ( بعد از این دیگر درخواست ارسال نفرمایید )
                      لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
                      کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.

لینک اولین اکانت رایگان شما

توجه :
                      مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشید. در این انجمن کلیه اکانتها رایگان ساخته میشود
                      به پیام هایی که توسط برخی کاربران بابت دریافت هزینه در قبال ساخت اکانت برای شما ارسال میگردد توجه نکنید و با کمی فعالیت و بدست آوردن شرایط بند 10 قوانین این تاپیک به راحتی و رایگان صاحب اکانت مورد نظر خود شوید.

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 14-04-2014, 04:40 PM

نظر

• با سلام من زیاد متوجه نشدم چه اروری داده میشه بگید مشکل چیه
                        وآیا راهی داره یا نه
                        با تشکر

نظر

با سلام من زیاد متوجه نشدم چه اروری داده میشه بگید مشکل چیه
                          وآیا راهی داره یا نه
                          با تشکر
                          سلام. این خطا گفته که با ایمیل شما نمیشه اپل آیدی ساخت. باید یک ایمیل دیگه معرفی کنید و این ایمیل رو فراموش کنید. چونکه خودتون قبلا اقدام به ساخت اکانت با این ایمیل کردید و موفق نشدید....!

نظر

• سلام
                            لطفا زحمت ساخت یک اپل آیدی آمریکا را برای من بکشید.
                            aslani_moradi@yahoo.com
                            نام......ali reza
                            فامیل....aslani
                            بینهایت سپاسگذارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
                              سلام
                              لطفا زحمت ساخت یک اپل آیدی آمریکا را برای من بکشید.
                              aslani_moradi@yahoo.com
                              نام......ali reza
                              فامیل....aslani
                              بینهایت سپاسگذارم.

سلام
                              دوست عزیز اکانت شما برای USA ساخته شد.
                              لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
                              کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.

توجه :
                              مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشید. در این انجمن کلیه اکانتها رایگان ساخته میشود
                              به پیام هایی که توسط برخی کاربران بابت دریافت هزینه در قبال ساخت اکانت برای شما ارسال میگردد توجه نکنید و با کمی فعالیت و بدست آوردن شرایط بند 10 قوانین این تاپیک به راحتی و رایگان صاحب اکانت مورد نظر خود شوید.

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

نظر

• تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
                                با سلام من زیاد متوجه نشدم چه اروری داده میشه بگید مشکل چیه
                                وآیا راهی داره یا نه
                                با تشکر
                                احتمالا براى شما ساخته شده
                                اگه ميتونيد يه دفعه بريد و sign in كنيد و دوباره بزنيذ تا كد رو بفرسته
                                اگه نشه ديگه امكان ساخت اپل ايدى براى اين ايميل نيست
                                امتحان كنيد بد نيست!
                                اما طبق گفته دوست عزيزم جناب كريمى نميتونيد ديگه برا اين ايميل كارى كنيد!!
                                ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 15-04-2014, 01:09 PM
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X