اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام لطفا یه اکانت آمریکا برای من ایجاد کنید با تشکر
    ایمیل : shakoorimo@hotmail.com
    user : Ashakoori57

نظر

• نوشته اصلی توسط nosazi نمایش پست ها
      سلام لطفا یه اکانت آمریکا برای من ایجاد کنید با تشکر
      ایمیل : shakoorimo@hotmail.com
      user : Ashakoori57
      سلام
      لطفا قوانین این تاپیک را به دقت مطالعه کنید و بعداً درخواست بدهید

توجه :
      مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشید. در این انجمن کلیه اکانتها رایگان ساخته میشود
      به پیام هایی که توسط برخی کاربران بابت دریافت هزینه در قبال ساخت اکانت برای شما ارسال میگردد توجه نکنید و با کمی فعالیت و بدست آوردن شرایط بند 10 قوانین این تاپیک به راحتی و رایگان صاحب اکانت مورد نظر خود شوید.

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

نظر

• سلام
        اگه ممکن باشه یه اکانت آمریکا می خواستم
        ایمیل: saghar.ghazimorad1@gmail.com
        نام: saghar
        نام خاموادگی: ghazimorad

نظر

• نوشته اصلی توسط nsrfth نمایش پست ها
          سلام
          اگه ممکن باشه یه اکانت آمریکا می خواستم
          ایمیل: saghar.ghazimorad1@gmail.com
          نام: saghar
          نام خاموادگی: ghazimorad
          سلام
          دوست عزیز اکانت شما برای USA ساخته شد.
          لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
          کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.

نظر

• سلام. نمی دونم جای پرسیدن این سوال اینجاست یا نه. یک اپل ای دی رو میشه روی 2 تا ایفن استفاده کرد؟ من با اپل ایدی خودم روی گوشی خواهرم برنامه ریختم. مشکل اینجاست که کانتکت های من واسه اونم سیو شده. اگه از گوشی خواهرم پاک بشه از گوشی منم پاک میشه. air drop , و بلوتوث هم خاموشه. چه کار باید کنم؟ یعنی همه چی مشترک میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها
              سلام. نمی دونم جای پرسیدن این سوال اینجاست یا نه. یک اپل ای دی رو میشه روی 2 تا ایفن استفاده کرد؟ من با اپل ایدی خودم روی گوشی خواهرم برنامه ریختم. مشکل اینجاست که کانتکت های من واسه اونم سیو شده. اگه از گوشی خواهرم پاک بشه از گوشی منم پاک میشه. air drop , و بلوتوث هم خاموشه. چه کار باید کنم؟ یعنی همه چی مشترک میشه؟
              بله ، می شود بر روی دو تا آیفون استفاده کرد و مشکلی هم ندارد.
              چون مشترک استفاده می کنید همشون در یک اکانت ذخیره می شود و برای هر دو همین جور می باشد.، شما می توانید یک apple id دیگه بسازید و استفاده کنید .

نظر

• سلام دوست عزیز در صورت امکان یک اکانت امریکا هم برای بنده بسازین پیشاپیش ممنون
                ایمیل: alirm64@yahoo.com
                نام:علی
                نام خانوادگی: رضایی
                دوست عزیز در صورت امکان یه راهنمایی در مورد نحوه ساختن هم بکنید که کمتر شما رو به زحمت بیاندازیم
                ویرایش توسط ali390 : https://i-phone.ir/forums/member/30127-ali390 در ساعت 08-12-2013, 01:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز در صورت امکان یک اکانت امریکا هم برای بنده بسازین پیشاپیش ممنون
                  ایمیل: alirm64@yahoo.com
                  نام:علی
                  نام خانوادگی: رضایی
                  دوست عزیز در صورت امکان یه راهنمایی در مورد نحوه ساختن هم بکنید که کمتر شما رو به زحمت بیاندازیم

سلام دوست عزیز اکانت شما برای USA ساخته شد.
                  لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.

این هم فیلم آموزشی برای ساختن اکانت
                  چون توضیحات زیادی داره ، گفتم فیلم رو ببینید خیلی بهتره

فیلم آموزش ساختن آکانت
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511
                  ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 07-01-2014, 02:25 AM

نظر

• سلام اگه امكانش هست يه اكانت ميخوام آمريكا
                    alirezahadaeghjoo@gmail.com
                    alireza
                    hadaeghjoo
                    ٨جولاي ١٩٩٠ : تولد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezafh نمایش پست ها
                      سلام اگه امكانش هست يه اكانت ميخوام آمريكا
                      alirezahadaeghjoo@gmail.com
                      alireza
                      hadaeghjoo
                      ٨جولاي ١٩٩٠ : تولد

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      سلام
                      اکانت شما بعد از اینکه تعداد پستهای شما در انجمن به بیش از 30 پست برسد ساخته خواهد شد.

توجه :
                      مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشید. در این انجمن کلیه اکانتها رایگان ساخته میشود
                      به پیام هایی که توسط برخی کاربران بابت دریافت هزینه در قبال ساخت اکانت برای شما ارسال میگردد توجه نکنید و با کمی فعالیت و بدست آوردن شرایط بند 10 قوانین این تاپیک به راحتی و رایگان صاحب اکانت مورد نظر خود شوید.

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

نظر

• سلام من یه اکانت اپل آیدی میخوام ایمیل:navisa_ss501@yahoo.com اسم:navisa فامیلی:حسن پور کشورآمریکا
                        ویرایش توسط navisa : https://i-phone.ir/forums/member/146723-navisa در ساعت 09-12-2013, 11:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط navisa نمایش پست ها
                          سلام من یه اکانت اپل آیدی میخوام ایمیل:navisa_ss501@yahoo.com اسم:navisa فامیلی:حسن پور کشورآمریکا
                          سلام دوست عزیز
                          پست قبلی ( 885 ) را حتماً مطالعه نمائید.

نظر

• سلامم من ارسالام رسید به 32 حالامیشه واسم اپل آیدی بسازید؟ ایمیل:navisa_ss501@yahoo.com اسم:navisaفامیلی:حسن پور کشورآمریکا پسورد: navisa

نظر

• نوشته اصلی توسط navisa نمایش پست ها
                              سلامم من ارسالام رسید به 32 حالامیشه واسم اپل آیدی بسازید؟ ایمیل:navisa_ss501@yahoo.com اسم:navisaفامیلی:حسن پور کشورآمریکا پسورد: navisa

سلام
                              دوست عزیز اکانت شما برای USA ساخته شد.

نظر

• ببخشید همچین ایمیلی دریافت نکردم

نظر

صبر کنید ..
                                X