اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mrbasir نمایش پست ها
    سلام. ممنون ميشم زحمت اين هم بكشيد
    زهرا احمدي
    z.a.basir@gmail.com
    سلام
    دوست عزیز اکانت شما برای USA ساخته شد.
    لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
    کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.

نظر

• لطفا با این ایمیل اصلاح فرمایید
      Sara.metghalchi@gmail.com
      با تشکر بسیار

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinmet نمایش پست ها
        لطفا با این ایمیل اصلاح فرمایید
        Sara.metghalchi@gmail.com
        با تشکر بسیار

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        سلام. دوست عزیز لطفاً دقت کنید و برای وقت دیگران هم ارزش قائل شوید این هم برای دومین بار.
        لطفا ایمیل خودتان را اصلاح کنید. با این ایمیل قبلا اقدام به ساخت اکانت شده.
        از کلیه دوستان تقاضا میشود که قبل از اعلام درخواست قوانین تاپیک را بطور کامل و دقیق مطالعه نمایند.

توجه :
        مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشید. در این انجمن کلیه اکانتها رایگان ساخته میشود
        به پیام هایی که توسط برخی کاربران بابت دریافت هزینه در قبال ساخت اکانت برای شما ارسال میگردد توجه نکنید و با کمی فعالیت و بدست آوردن شرایط بند 10 قوانین این تاپیک به راحتی و رایگان صاحب اکانت مورد نظر خود شوید.

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

نظر

• سلام اساتید عزیز
          مهدی انساندوست
          امریکا
          mehdiensandost@gmail.com
          میثم رستمی
          امریکا
          meysam.rstm@gmail.com
          ویرایش توسط mesi_30000 : https://i-phone.ir/forums/member/32007-mesi_30000 در ساعت 02-12-2013, 01:22 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mesi_30000 نمایش پست ها
            سلام اساتید عزیز
            مهدی انساندوست
            امریکا
            mehdiensandost@gmail.com
            میثم رستمی
            امریکا
            meysam.rstm@gmail.com
            سلام
            دوست عزیز اکانت اول شما برای USA ساخته شد.
            لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.

این هم دومین و آخرین اکانت رایگان شما برای USA ساخته شد.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 02-12-2013, 01:33 AM

نظر

• سلام میشه برای منم یه دونه بسازید؟
              احمد باقری
              bagheri828@gmail.com
              امریکا
              ویرایش توسط احمد باقری : https://i-phone.ir/forums/member/142931-احمد-باقری در ساعت 02-12-2013, 10:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط احمد باقری نمایش پست ها
                سلام میشه برای منم یه دونه بسازید؟
                احمد باقری
                bagheri828@gmail.com
                امریکا
                سلام
                بعد از فقط 2 پست دیگه ساخته خواهد شد.

نظر

• سلام من دوتا پست دیگه گذاشتم حالا برام میسازید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط احمد باقری نمایش پست ها
                    سلام میشه برای منم یه دونه بسازید؟
                    احمد باقری
                    bagheri828@gmail.com
                    امریکا
                    نوشته اصلی توسط احمد باقری نمایش پست ها
                    سلام من دوتا پست دیگه گذاشتم حالا برام میسازید؟
                    سلام
                    دوست عزیز اکانت شما برای USA ساخته شد.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 03-12-2013, 05:33 PM

نظر

• سلام

shahram soleimani
                      shahramcat@gmail.com

USA

shahramcat@yahoo.com

ممنون از زحمتی که میکشید

نظر

• نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
                        سلام

shahram soleimani
                        shahramcat@gmail.com

USA

shahramcat@yahoo.com

ممنون از زحمتی که میکشید
                        سلام
                        اکانت شما بعد از اینکه تعداد پستهای شما بیش از 30 پست بشود ساخته خواهد شد

نظر

• سلام من در ساخت اکانت دچار مشکل میشم لطفا برای منم اکانت بسازید متشکرم

نظر

• پس لطفا منو راهنمایی کنید.
                            من قبلا اقدام کردم و ای تیونز هم برای من میل میفرسته آیا این به معنی ایجاد اکانت هست؟
                            موقع ورود یا ساخت اکانت جدید با این ارور مواجه میشم
                            the network conection time out
                            .we could not complect your itunes store request

نظر

• نوشته اصلی توسط رهاا نمایش پست ها
                              پس لطفا منو راهنمایی کنید.
                              من قبلا اقدام کردم و ای تیونز هم برای من میل میفرسته آیا این به معنی ایجاد اکانت هست؟
                              دوست عزیز این بدلیل اینه که سرعت اینترنت شما پایینه،اگر هم سرعتت بالاست بخاطر مشکلات شبکه ای در ایران هست

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط رهاا نمایش پست ها
                                سلام من در ساخت اکانت دچار مشکل میشم لطفا برای منم اکانت بسازید متشکرم
                                سلام
                                لطفا قوانین این تاپیک را کاملا مطالعه نمائید
                                جهت اطلاع شما

توجه :
                                مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشید. در این انجمن کلیه اکانتها رایگان ساخته میشود
                                به پیام هایی که توسط برخی کاربران بابت دریافت هزینه در قبال ساخت اکانت برای شما ارسال میگردد توجه نکنید و با کمی فعالیت و بدست آوردن شرایط بند 10 قوانین این تاپیک به راحتی و رایگان صاحب اکانت مورد نظر خود شوید.

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

نوشته اصلی توسط رهاا نمایش پست ها
                                پس لطفا منو راهنمایی کنید.

دوست عزیز این تاپیک فقط برای درخواست اکانت هست نه چیزه دیگه
                                خوب بود که سئوالتون رو در تاپیکهای مربوطه ( http://www.i-phone.ir/forums/thread46756.html یا http://www.i-phone.ir/forums/thread68220.html )
                                مطرح میکردید و دوستان هم لطف میکردند و همونجا به شما جواب میدادند.

نظر

صبر کنید ..
                                X