اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من دوتا اپل آدي ساختم و حتي بعد از ثبت نام ايميل تاييد كردم اما وفتي ميخوام ساين كنم اين ارور ميده

this apple id has not yet been used with the itunes store.
    please review your account information

راهنمايي كنيد ممنون ميشم و اگر ممكنه يك اپل آيدي برام بسازيد

كشور آمريكا

اسم nazi
    فاميل aslani
    ايميل n_aslani_90@yahoo.com

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      با این ایمیل قبلا اکانت ساخته شده.
      لطفا فقط ایمیلی اعلام کنید که قبلا با ان اقدام به ساختن اکانت نکرده باشید.

یادم میاد قبلا یکی از دوستام زحمتش رو برام کشیده بود ولی الان هرچی فکر می کنم یادم نمیاد اپل آیدیم و پسوردش رو.آیا میشه از طریق آیدی یاهوم گیرش بیارم؟

Yşasin and-roid.ir Wed Sayfasi

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
        سلام دوستان من دوتا اپل آدي ساختم و حتي بعد از ثبت نام ايميل تاييد كردم اما وفتي ميخوام ساين كنم اين ارور ميده

this apple id has not yet been used with the itunes store.
        please review your account information

راهنمايي كنيد ممنون ميشم و اگر ممكنه يك اپل آيدي برام بسازيد

كشور آمريكا

اسم nazi
        فاميل aslani
        ايميل n_aslani_90@yahoo.com

ممنون
        سلام
        در مورد اکانتهای ساخته شده قبلی ، آیدی و پسورد یکی از آنها را برای من پیام خصوصی کنید تا ببینم مشکلش چی هستش تا حتی الامکان درستش کنم.
        ======================
        پست ویرایش شد
        ======================
        اکانت شما برای USA ساخته شد
        لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
        کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 14-06-2013, 11:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط htccenter نمایش پست ها
          یادم میاد قبلا یکی از دوستام زحمتش رو برام کشیده بود ولی الان هرچی فکر می کنم یادم نمیاد اپل آیدیم و پسوردش رو.آیا میشه از طریق آیدی یاهوم گیرش بیارم؟

Yşasin and-roid.ir Wed Sayfasi
          سلام
          شما اگر اطلاعی از سئوالات امنیتی و جوابهای آنها یا ایمیل ریکاوری که زمان ساختن باید اعلام میشده دسترسی دارید میتونید خیلی راحت پسورد را ریست کنید ( همین ایمیل ، اپل آیدی شماست ... و شما فقط پسورد را نمیدانید ) در غیراینصورت به فکر ساختن یک اکانت دیگر باشید.

نظر

• با تشكر از شما،
            Mohammadamintaheri4@gmail.com
            لطفا إطلاعات اپل ايدي مرا به من خبر دهيد.
            محمد امين طاهري

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamin9 نمایش پست ها
              با تشكر از شما،
              Mohammadamintaheri4@gmail.com
              لطفا إطلاعات اپل ايدي مرا به من خبر دهيد.
              محمد امين طاهري
              سلام
              لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.

نظر

• سلام
                برای من هم یه ایدی بسازید.
                electronic_aryateam@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط rezahtc2 نمایش پست ها
                  سلام
                  برای من هم یه ایدی بسازید.
                  electronic_aryateam@yahoo.com
                  سلام

نظر

• قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت آنها فــاقد نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر میباشد:
                    1 - بعد از این به جای اطلاعاتی از قبیل ( نام ، نام خانوادگی ) لازم برای ساختن اکانت از همان ایمیل آدرس استفاده میشود.
                    2 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.
                    3 - در صورت تمایل میتوانید برای زمان ریکاوری و ریست کردن پسورد ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.
                    از کلیه عزیزان درخواست میشود تا بعد از این تمام اطلاعات لازم را که مایل هستند به همراه درخواست خود اعلام نمایند.
                    به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت مطابق توضیحات بالا پاسخ داده میشود.
                    لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 16-06-2013, 04:32 PM

نظر

• با سلا م لطفا برای من هم یک appel id بسازید ایمیا اینجانب mohsen_640@yahoo.com
                      نام و نام خانوادگی : محسن صدر منصوری mohsen sadr mansoori
                      fh ja;v

نظر

• سلام دوست عزیز و خسته نباشید
                        لطف میکنید یک آیدی هم با نام و نام خانوادگی :پرهام آجرلو برای بنده بسازید ممنونتون میشم
                        Lp_emmilisanchez_mm@yahoo.com
                        متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_640 نمایش پست ها
                          با سلا م لطفا برای من هم یک appel id بسازید ایمیا اینجانب mohsen_640@yahoo.com
                          نام و نام خانوادگی : محسن صدر منصوری mohsen sadr mansoori
                          با تشکر
                          سلام

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت آنها فــاقد نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر میباشد:
                          1 - بعد از این به جای اطلاعاتی از قبیل ( نام ، نام خانوادگی ) لازم برای ساختن اکانت از همان ایمیل آدرس استفاده میشود.
                          2 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.
                          3 - در صورت تمایل میتوانید برای زمان ریکاوری و ریست کردن پسورد ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.
                          از کلیه عزیزان درخواست میشود تا بعد از این تمام اطلاعات لازم را که مایل هستند به همراه درخواست خود اعلام نمایند.
                          به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت مطابق توضیحات بالا پاسخ داده میشود.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 16-06-2013, 04:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamiddoozan نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز و خسته نباشید
                            لطف میکنید یک آیدی هم با نام و نام خانوادگی :پرهام آجرلو برای بنده بسازید ممنونتون میشم
                            Lp_emmilisanchez_mm@yahoo.com
                            متشکرم
                            سلام

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت آنها فــاقد نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر میباشد:

نظر

• سلام خسته نباشيد بى زحمت براى من يه اكانت usa درست كنيد ممنون

shop.manoto@Yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط alijoonbmw نمایش پست ها
                                سلام خسته نباشيد بى زحمت براى من يه اكانت usa درست كنيد ممنون

shop.manoto@Yahoo.com
                                با اسم على مظفرى

نظر

صبر کنید ..
                                X