اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مجانی برنامه های پولی. حتی جیلبریک هم نمیخواد البته مج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

والا تا ما به اين سن رسيديم نديديم هيچ شركت يا دفتري مفتي بخواد چيزي رو به كسي بده و كلاه برداري نباشه .

البته يه ضرب المثل هم هست ميگه ((( آدم برنده بخت آزمايي كه توش شركت نكرده نميشه. )))))

نظر

البته من یه مطلبی هم تو این اپ پوکرش دیدم که قانون انجمن نمیزاره بگم.

نظر

انم ماله منه
        Free My Apps - Never Pay for Apps Again

نظر

توجه

نوشته اصلی توسط F0X
          خب معلومه پول این کدها رو در ازای معرفی اون برنامه ها از اسپانسر ها میگیره
          بله درست است
          من با كروم رفتم گفت اين سايت پيشنهاد نميشود
          بعد اش هم برنامه ها يكي ٧٥ امتياز مي ده ديگري١٥٠ امتياز
          چرا بايد اينجوري باشد اگر مقصد تبليغ بود با يك برنامه نه ده تا
          بعد سايتي بيايد برنامه ي 7دلاري را رايگان بگذارد.عجيب است! از دوستاني هم پرسيدم كه برنامه از سايت دانلود كرده بودند گفتند ما راضي نبوديم
          اين مطلب را فقط به خاطر اينكه الوده(به ويروس يا جاسوسي) فرستادم
          لطفا از اين سايت استفاده نكنيد
          ویرایش توسط Rezakombat : https://i-phone.ir/forums/member/83041-rezakombat در ساعت 13-01-2012, 07:01 PM

نظر

روش پاک کردنشو کسی بلد نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezakombat نمایش پست ها
              بله درست است
              من با كروم رفتم گفت اين سايت پيشنهاد نميشود
              بعد اش هم برنامه ها يكي ٧٥ امتياز مي ده ديگري١٥٠ امتياز
              چرا بايد اينجوري باشد اگر مقصد تبليغ بود با يك برنامه نه ده تا
              بعد سايتي بيايد برنامه ي 7دلاري را رايگان بگذارد.عجيب است! از دوستاني هم پرسيدم كه برنامه از سايت دانلود كرده بودند گفتند ما راضي نبوديم
              اين مطلب را فقط به خاطر اينكه الوده(به ويروس يا جاسوسي) فرستادم
              لطفا از اين سايت استفاده نكنيد
              من استفاده کردم، جی تی ای ۳ رو مجانی دانلود کردم!!

نظر

دوستان پروفایل نصب شده توسط این سایتو چطور میشه پاک کرد؟ توی ستینگ نیستش!

نظر

نوشته اصلی توسط hrt نمایش پست ها
                  من استفاده کردم، جی تی ای ۳ رو مجانی دانلود کردم!!
                  چه جوری ۱۳۴۵ امتیاز جمع کردی؟

نظر

من هم infinity blade II با همین روش دانلود کردم !

نظر

من نفهمیدم دوستان
                      یکی مفصل برام توضیح میده؟
                      این سایتش که یه سری برنامه های خاص بیشتر نداره؟چه جوری باید امنیاز جمع کرد ؟بعد برنامه های دانلودی رو از ایتونز میگیره؟

   

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                        من نفهمیدم دوستان
                        یکی مفصل برام توضیح میده؟
                        این سایتش که یه سری برنامه های خاص بیشتر نداره؟چه جوری باید امنیاز جمع کرد ؟بعد برنامه های دانلودی رو از ایتونز میگیره؟

   
                        هر مدت چند برنامه اسپانسری در سایت قرار میگیره که با دانلود و استفاده به مدت 30 ثانیه از اون برنامه امتیازی برای شما منظور میشه و با افزایش اعتبار به میزان برنامه مورد نظر که در قسمت gift لیست برنامه ها موجود هست میتوانید برنامه را انتخاب کنید پس از انتخاب کد redeem برای شما در appstore قرار میگیره که میتوانید برای دانلود از appstore اقدام کنید

نظر

من یه تاپیک مورد همین موضوع زدم
                          دیدم تکراریه
                          اما متنشو میزارم اینجا که دوستانی که اشنا نیستن بیشتر اشنا بشن
                          درود بر همه ی دوستان عزیز
                          شاید برای خیلی از شما دوستان پیش اومده که بخواید از اپ استور اپلیکیشن بخرید اما افزایش قیمت دلار و یا در دسترس نبودن گیفت کارت شما رو از این کار پشیمون کرده اما من به تازگی سایتی رو پیدا کردم که به شما این امکان رو میده که با نصب اپلیکیشن های پیشنهادی این سایت امتیاز کسب کنید و در نهایت با این امتیاز ها از بین برنامه های معروف اپ استور یکی رو انتخاب کنید و یک کد برای دانلود اون از اپ استور دریافت کنید
                          کار با این سایت بسیار اسونه
                          فقط کافیه که با یکی از ای دیوایس ها ( ایفون - ایپاد - ایپد ) وارد این سایت Free My Apps - Never Pay for Apps Againبشید
                          برای استفاده از امکانات این سایت احتیاج به ثبت نام نیست بلکه این سایت از یو اس اس ای دی دستگاه شما استفاده میکنه
                          بعد از وارد شدن به سایت از شما اجازه گرفته میشه که سایت از ussid دستگاهتون برای ثبت نام استفاده کنه بعد از اون کافیه روی یکی از اپلیکیشن های پیشنهادی این سایت کلیک کنید تا به اپ استور هدایت بشید
                          دقت کنید که اینجا حتما باید چیز پی ان داشته باشید تا بتونید برنامه ها رو از اپ استور دانلود کنید
                          اگر سرعت اینترنتتون پایینه میتونید فقط دانلود رو روی ایفونتون شروع کنید و بعد روی کامپیوتر دانلود رو انجام بدید و بعد باید برنامه رو نصب کنید روی دستگاهتون و به مدت ۳۰ ثانیه برنامه رو باز کنید
                          بعد از اون دیگه میتونید برنامه رو در صورت عدم تمایل پاک کنید
                          حالا با نصب نرم افزار ها امتیاز کسب کنید و در اخرین مرحله به لیست اپلیکیشن های هدیه برید و یکی رو انتخاب کنید
                          به شما کدی برای دریافت اون به صورت قانونی از اپ استور داده میشه که باید توی ای دی تون Redeem کنید
                          نکته : شما میتونید با هر چند تا ایفون یا ایپاد این کارو انجام بدید به دلیل اینکه این سایت از USSD شما استفاده میکنه
                          خوش باشید
                          در صورت داشتن هرگونه مشکل حتما توی تاپیک بگید تا راهنمایی کنم !

نظر

ميگم من توي اپ استور امريكا نيستم،، مشكلي پيش نمياد؟ واسه من اپ استور استرالياست

نظر

میگم میشه این کار رو کرد: من یه آیپد دارم و یه آیپاد تاچ
                              تو دو تاش با یه اکانت آیتیونز هستم. حالا بیام با لینک خودم توی آیپد، برم با آیپاد هم برنامه دانلود کنم. با این کار هم توی آیپاد امتیاز میگیرم که چون با همون اکانت آیتیونز هستم میشه برنامه دانلود کرد و هم توی آیپد. یعنی می فهمه ؟ (چون توی هر دوش یه اکانت آیتیونز دارم)

نظر

نوشته اصلی توسط Imanfh نمایش پست ها
                                ميگم من توي اپ استور امريكا نيستم،، مشكلي پيش نمياد؟ واسه من اپ استور استرالياست
                                حتما اپستور us بايد اكانت داشته باشيد

نظر

صبر کنید ..
                                X