اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مجانی برنامه های پولی. حتی جیلبریک هم نمیخواد البته مج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

راس میگه فقط کسایی که اکانت ندارن و با لینک تو برن اکانت بگیرن امتیاز بت میده
    نه واسه من هیچی اضافه نشد
    یه سوال اگه ریستور کنم دوباره می تونم مثل اول یه برنامه رو با یه اکانت دیگه ی اپلم بخرم ؟

این جناب محسن که لینکه خودشو تو تاپیک گذاشته چه حالی می کنه
    ---
    - Sent from my iPod touch using Tapatalk
    ویرایش توسط amir00366 : https://i-phone.ir/forums/member/48844-amir00366 در ساعت 09-01-2012, 09:04 AM

نظر

نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
      راس میگه فقط کسایی که اکانت ندارن و با لینک تو برن اکانت بگیرن امتیاز بت میده
      نه واسه من هیچی اضافه نشد
      یه سوال اگه ریستور کنم دوباره می تونم مثل اول یه برنامه رو با یه اکانت دیگه ی اپلم بخرم ؟

این جناب محسن که لینکه خودشو تو تاپیک گذاشته چه حالی می کنه
      ---
      - sent from my ipod touch using tapatalk
      نه من ٢ بار ريستور كردم نشد چون اون ها ايدي ديوايس رو ذخيره ميكنند

نظر

Sygic رو هم مجاني ميده؟

Only 

نظر

نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
          sygic رو هم مجاني ميده؟

only 
          نه فكر نميكنم، مثل اينكه يك تعداد خاصي برنامه داره ليستشون هم تو خود سايت هست

نظر

توی اکانت آیتونز سیو میشه ؟ یعنی بعدا هم میشه باز دانلودشون کرد ؟ دقیقا شبیه وقتی میشه که برنامه رو خریدیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
              توی اکانت آیتونز سیو میشه ؟ یعنی بعدا هم میشه باز دانلودشون کرد ؟ دقیقا شبیه وقتی میشه که برنامه رو خریدیم ؟
              آره مثل برنامه هايي كه خريدي
              اما فرقش اينه كه اگه بخواي برنامه رو پس بدي پولي دريافت نميكني چون اين درواقع گيفت به حساب مياد

نظر

دوستان میشه یکی دقیق توضیح بده جچوری باید امتاز بگیریم و اپ میدن
                بعد این اپ ها رو حتما باید دانلود بکنیم یا گه قطعشون کنیم وسط دانلود هم کردیت میده؟

نظر

فوق العادست
                  واقعا عاليه فقط حيف كه برنامه هاش كمه اما مفته بجاش

نظر

فوق العادست
                    واقعا عاليه فقط حيف كه برنامه هاش كمه اما مفته بجاش
                    دوستان توجه كنن كه برنامه بايد دانلود شه و سي ثانيه باهاش كار كنيد تا امتياز بگيريد
                    ویرایش توسط ahmadh : https://i-phone.ir/forums/member/69191-ahmadh در ساعت 09-01-2012, 07:19 PM دلیل: برداشتن لينك

نظر

برنامه های الکی رو بعدا میشه پاک کرد ؟ مشکلی بوجود نمیاد ؟

نظر

برنامه های الکی رو بعدا میشه پاک کرد ؟ مشکلی بوجود نمیاد ؟
                        از قرار معلوم بعد از دانلود برنامه پولي اشكالي نداره

نظر

دوستان عزیز و گلم این سایت که معرفی کردم هیچ مبلغی از iTunes Account شما کم نمیکنه و بعد از دانلود Sponsor Apps و اجرای اونا به مدت حداقل ۳۰ ثانیه به شما امتیاز میده که وقتی به این سایت مراجعه می*کنید می*تونید امتیاز خودتون رو ببینید. فقط من یه گله از دوستانی دارم که میان و لینک خودشونو میزارن من که این پست رو گذاشتم فکر میکنم حقم باشه که فقط از لینک من استفاده بشه. این یه قانون نیست ولی خوبه که دوستان رعایت کنن. باقی بچه ها میتونن تو سایت*های دیگه لینک خودشونو قرار بدن.

نظر

من کل برنامه های اسپانسری اش رو دانلود کردم. بازم برنامه میذاره روزای دیگه یا فقط همین ها بود ؟

نظر

من کل برنامه های اسپانسری اش رو دانلود کردم. بازم برنامه میذاره روزای دیگه یا فقط همین ها بود ؟
                              اينجور كه معلومه قراره هر چند روز برنامه هاي اسپانسري رو آپديت ميكنه

نظر

اخطار:
                                موقع انتخاب برنامه حواستان باشد كه برنامه ايفون يا ايپد نگيريد كه امتيازتون رو حروم نكرده باشيد
                                ویرایش توسط ahmadh : https://i-phone.ir/forums/member/69191-ahmadh در ساعت 09-01-2012, 09:22 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X