اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترفند های جالب آیتیونز.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ترفند جدید!
    شاید با باز کردم آیتیونز در قسمت پلی لیست با پلی لیستی به اسم "Top 25 Most Played" آشنا شده باشید! که ۲۵ تا آهنگی که بیشتر از بقیه آهنگ ها به آن ها گوش داده شده (بهتره بگم که Play شده)
    اما شاید بخواهید که ۶۰ تا آهنگی که از همه بیشتر آنها Play شدن را گوش کنید ! خیلی راحت مراحل زیر را طی کنید!
    ۱.روی Top 25 Most Played کلیک راست کنید!
    ۲.با صفحه ی زیر مواجه خواهید شد !

۳.در این صفحه خیلی کار ها میشه کرد ! برای مثال: پلی لیست را به حالتی در بیارید که به فرض ۲۰ آهنگی که کمترین تعداد Play را داشتند و کلی امکانات دیگر.
    ۴.به راحتی عدد ۲۵ را به ۶۰ یا... تغییر دهید!

توجه: در این صفحه شما قابلیت بوجود آوردن پلی لیستی دارید که از قوانینی که شما برای اون مشخص کردید پیروی کنه!
    مانند: گلچین آهنگ هایی که در آلبوم "x" بیشتر از همه Play شده!

نظر

چطور میشه بدون استفاده از چیز پی ان از app store فایلی دانلود کرد ؟ هیچ راهی نداره؟
      من شنیدم یه برنامه هستش به اسم mobile tor که برای ایفونه که ای پی رو تغییر میده ایا همچین برنامه ای وجود داره؟

نظر

نمیشه عزیزم یه برنامه تو ایتیونز هست به اسم چیز پی ان اکسپرس فکر کنم ولی حدود 100 مگ مجانی میزاره دانلود کنی.
        tor هم مثله همون چیز پی ان عمل میکنه ولی واسه ios من نشنیدم.

نظر

دوستان میتوانید از چیز شکن ها یا چیز پی N های فری استفاده کنید بعد از شروع دانلود آن را Pause کنید پس از اینکه چیز شکن یا چیز پی N را خاموش کردید Play کنید !که خیلی سریع و راحت دانلود میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
            دوستان میتوانید از چیز شکن ها یا چیز پی n های فری استفاده کنید بعد از شروع دانلود آن را pause کنید پس از اینکه چیز شکن یا چیز پی n را خاموش کردید play کنید !که خیلی سریع و راحت دانلود میشه!
            برای دانلود مستقیم از گوشی چه پیشنهادی دارید؟
            با gprs میشه از چیز پی ان استفاده کرد ؟من که امتحان کردم نشد شما راه حلی دارید؟

نظر

من یه راه جالب پیدا کردم برای سینک کردن گوشیهایی که برنامه های گوشیشون رو روی اون کامپیوتر ندارن و میخوان برنامه های جدید بریزن روی گوشی
              این راهو روی 4 تا گوشی آیفون امتحان کردم و کاملا مطمئنه...
              برای این کار وقتی که توی قسمت برنامه ها شروع به سینک میکنیم اخطار میده که اگه سینک کنین همه برنامه هاتون میپره!
              اخطارو میبندیم و شروع به سینک میکنیم ولی به محض اینکه روی گوشی نوشت سینکینگ باید اسلاید کنیم تا سینک کنسل بشه
              حالا یکبار دیگه سینک میکنیم، ولی اینبار دیگه هیچ پیغامی نمیده
              و برنامه های قبلی و برنامه های جدید بدون هیچ مشکلی سینک میشن
              فقط یه نکته ای وجود داره
              اونم اینکه اگه برنامه ها مستقیما با خود آیتونز گرفته شده باشن،( مثلا اگه یاهو که free هستش با آیتیونز گرفته شده باشه ) میپرن
              ولی اگه سینک شده باشن نمیپرن
              ویرایش توسط rose_1988sh : https://i-phone.ir/forums/member/70568-rose_1988sh در ساعت 10-12-2011, 09:06 PM

نظر

دوست عزيز قابليت كنسل كردن سينك كردن ( همان اسلايد كنسل )در ورژن 5 و 5.0.1 ديگر وجود ندارد آيا راه ديگري است

نظر

نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
                  دوست عزيز قابليت كنسل كردن سينك كردن ( همان اسلايد كنسل )در ورژن 5 و 5.0.1 ديگر وجود ندارد آيا راه ديگري است
                  دوست عزیز حتما لازم نیست که slide to cancel کنید.شما میتونید از توی خود ایتونزتون کنسلش کنید (توی کادر وسط بالا اون * روبزنید).

نظر

نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
                    دوست عزیز حتما لازم نیست که slide to cancel کنید.شما میتونید از توی خود ایتونزتون کنسلش کنید (توی کادر وسط بالا اون * روبزنید).
                    كاملا حق با شماست

نظر

نوشته اصلی توسط rose_1988sh نمایش پست ها
                      من یه راه جالب پیدا کردم برای سینک کردن گوشیهایی که برنامه های گوشیشون رو روی اون کامپیوتر ندارن و میخوان برنامه های جدید بریزن روی گوشی
                      برای این کار وقتی که توی قسمت برنامه ها شروع به سینک میکنیم اخطار میده که اگه سینک کنین همه برنامه هاتون میپره!
                      اخطارو میبندیم و شروع به سینک میکنیم ولی به محض اینکه روی گوشی نوشت سینکینگ باید اسلاید کنیم تا سینک کنسل بشه
                      فقط یه نکته ای وجود داره
                      اونم اینکه اگه برنامه ها مستقیما با خود آیتونز گرفته شده باشن،( مثلا اگه یاهو که free هستش با آیتیونز گرفته شده باشه ) میپرن
                      کسی از دوستان تست کرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط rose_1988sh نمایش پست ها
                        فقط یه نکته ای وجود داره
                        متاسفانه برای ios5 قابل اجرا نیست چون موقع سینک گوشی ازاد و شما اسلاید کنید ایتونز به سینک کردن ادامه میده!
                        ولی راه جالبی بود البته یک باگ محسوب میشه و باید ديد روی اخرین ورژن ایتونز هم جواب میده یا برطرف شده.
                        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 11-12-2011, 10:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          متاسفانه برای ios5 قابل اجرا نیست چون موقع سینک گوشی ازاد و شما اسلاید کنید ایتونز به سینک کردن ادامه میده!
                          ولی راه جالبی بود البته یک باگ محسوب میشه و باید ديد روی اخرین ورژن ایتونز هم جواب میده یا برطرف شده.
                          دوست عزیز
                          بالاتر که توضیح دادن
                          حتما لازم نیست که slide کنید تا cancel شه

نظر

نوشته اصلی توسط dkjicsow نمایش پست ها
                            دوست عزیز
                            بالاتر که توضیح دادن
                            حتما لازم نیست که slide کنید تا cancel شه
                            حق با شماست صلا توجهی به ادامه پست ها نداشتم ممنون. :d

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
                              برای دانلود مستقیم از گوشی چه پیشنهادی دارید؟
                              با gprs میشه از چیز پی ان استفاده کرد ؟من که امتحان کردم نشد شما راه حلی دارید؟
                              من با ایرانسل تست کردم به چیز پی N هم وصل شد! سرعت هم خوب بود!
                              فرقی نمیکنه توی کامپیوتر یا گوشی ! شما با چیز پی ان دانلود رو شروع کن بعد Pause کن چیر پی ان و قطع کن دوباره دانلود را play کن!

نظر

ترفند جالب

توی قسمت میوزیک توی آیتیونز

اون قسمت بالای لیست که نوشته آلبوم/ آرتیست و ... یک کلیک راست کنید و گزینه time played یا یک همچین چیزی (چون آیتیونز ندارم اسمش یادم نیست) اون رو بزنید.

خواهید دید که یک قسمت به جزئیات آهنگ ها در صفحه میوزیک لایبراری اظافه شده که نوشته هر آهنگ رو چند بار گوش دادید یا چند بار از گوش دادنش منصرف شدید و رفتید آهنگ بعدی !

خیلی جالبه !

نظر

صبر کنید ..
                                X