اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید مرسی ااز توضیحات کاملتون فقط من ی مشکلی دارم اون قسمت ((اگر در هنگام اتصال با پیغام زیر روبه رو شدید از V...N استفاده کنید) که گفتید برای من هم پیام میاد v...n ینی چی که گفتید !!!!؟؟؟ ممنون میشم اگ زودد ج بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط محیا قاسمی نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید مرسی ااز توضیحات کاملتون فقط من ی مشکلی دارم اون قسمت ((اگر در هنگام اتصال با پیغام زیر روبه رو شدید از V...N استفاده کنید) که گفتید برای من هم پیام میاد v...n ینی چی که گفتید !!!!؟؟؟ ممنون میشم اگ زودد ج بدید
      سلام دوست عزیز
      برنامه های مربوط به تغییر آی پی رو معمولا در انجمن به اسم فیل شکن یا چیز شکن نامگذاری میکنند چون برای انجمن دردسرساز میشن به همین خاطر به اینصورت نوشته میشوند. وی پی ان هم یکی از این سرویسهاست. بیشتر از این اگر توضیح خواستید در پیام خصوصی درخواست بدید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• با سلام

لطفاً بفرماييد از چه ورژن ITunes استفاده كنيم كه به Error برخورد نكنيم. آيا ورژن ITunes براي ساخت Apple ID حتماً بايد 10.3.1 باشه كه مشكلي نداشته باشيم؟ يا خير؟

با تشكر

نظر

• با سلام

لطفاً بفرماييد از چه ورژن ITunes استفاده كنيم كه به Error برخورد نكنيم. آيا ورژن ITunes براي ساخت Apple ID حتماً بايد 10.3.1 باشه كه مشكلي نداشته باشيم؟ يا خير؟

با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط bijanbahmani نمایش پست ها
            با سلام

با تشكر
            نوشته اصلی توسط bijanbahmani نمایش پست ها
            با سلام

با تشكر

سلام
            دوست عزیز نیازی به تکرار کردن پست نیست.
            شما از آخرین ورژن آیتونز استفاده کنید.
            در مورد خطا هم اکثریت دوستان مربوط به روش ساختن اکانت هستش که با مشکل مواجه میشوند.

میتونید آموزش صحیح ساختن اکانت را در لینک زیر مشاهده کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

نظر

• لطف میکنید برنامه تغییر آی پی که خودتون استفاده میکنید را معرفی کنید تا ما هم از اون استفاده کنیم

ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                سلام
                مرسی از دقت نظر شما.
                اگر کمی بیشتر دقت داشتید و تاریخ پست رو نگاه میکردید کاملا متوجه می شدید که در زمان تهیه این فیلم آموزشی هنوز گزینه Get جایگزین کلمه Free نشده بوده.
                پس طبیعی هستش که نباید هم در فیلم شما گزینه Get رو ببینید.
                شما چطور با اطمینان میگید که دیگه گزینه None وجود نداره. مستندات این حرفتون چیه. بگید تا من و سایر کاربران هم متوجه بشیم...!
                اینکه شما نمیتونید اکانت اپل آیدی بسازید دلیل نمیشه که چیزهایی که وجود داره رو نفی کنید. اگر بقول شما این گزینه دیگه وجود نداره پس بنده چطوری برای کاربران تو انجمن اکانت اپل آیدی میسازم...!!؟ یه نگاه به تاپیک ( درخواست ساخت اکانت ) در انجمن بندازید و تاریخ پستها رو چک کنید.
                اگر اشکال اساسی مورد نظر شما اینها هستش ، باید خدمتتون عرض کنم که اشکال اساسی فقط و فقط برنامه تغییر آی پی هست که شما از اون استفاده میکنید.
                روشی که بنده برای کاربران در این انجمن اکانت تهیه میکنم عیناً همونی هست که در فیلم آموزشی میبیند.
                نکته آخری هم که اشاره کردید اصلا متوجه نشدم...! دوست داشتید بیشتر ، کاملتر و روشن تر توضیح بدید .

دوست عزیز
                به شما هم توصیه میکنم که حتما از یک برنامه خوب و کارآمد برای تغییر آی پی خودتون استفاده کنید و طبق آموزش فیلم عمل کنید
                مطمئن باشید دیگه به مشکلی برنمیخورید.

لطف میکنید برنامه تغییر آی پی که خودتون استفاده میکنید را معرفی کنید تا ما هم از اون استفاده کنیم

ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudco نمایش پست ها
                  سلام من قبلا یک اپل آی دی ساختم و خیلی راحت کار کردم

الان برای یکی از دوستام می خوام بسازم ولی اول اینکه حالت none غیر فعال شده و نیست از طریق راهنمایی شما دوستان هم که میرم جواب نداد
                  هم وی پی N نصب کردم و با آن جلو رفتم که ای پی من آمریکا شد . با آی تونز هم رفتم جلو ولی در مرحله گرفتن اطلاعات حساب ،انجام نشد و این پیغام ظاهر شد
                  For Assistance ,contact iTunes Supportat
                  دوباره با برنامه تغییر آی پی و وی پی N با هم سعی کردم و دوباره همان پیغام دوباره با برنامه تغییر ای پی امتحان کردم و باز هم همون پیغام لعنتی ،بیش از 10 بار در تایم های مختلف امتحان کردم و هر بار با این پیغام روبرو شدم واقعا دیگه نمی دونم چکار کنم

امکانش هست برام بسازید یا راهنمایی کنید مشکل از کجاست
                  دوستان من هم همین مشکلو دارم
                  تمام مراحل رو چند بار و با دقت انجام دادم بازم نمیشه
                  توروخدا نمیدونم با گوشی چکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط rimixnima66 نمایش پست ها
                    دوستان من هم همین مشکلو دارم
                    تمام مراحل رو چند بار و با دقت انجام دادم بازم نمیشه
                    توروخدا نمیدونم با گوشی چکار کنم
                    بابا یکی تو این انجمن نیست یه کمکی بکنه
                    داغون شدم بخدا

نظر

• نوشته اصلی توسط rimixnima66 نمایش پست ها
                      بابا یکی تو این انجمن نیست یه کمکی بکنه
                      داغون شدم بخدا
                      سلام
                      باید از چیز پی ان usa استفاده کنید تا به مشکل نخورید

نظر

• سلام دوستان من حدود ی چند سال پیش ساحتم دیگه یاددم نبود تا الان طبق همین روش رفتم هم با چیز شکن هم بدون اون این ارور میده

نظر

• سلام
                          ظاهرا درحال حاضر نمیشه از داخل ایران اپل آیدی ساخت ...!
                          ولی یکی از کاربران مدعی شده که میتونه منتظر باشید تا ببینیم ایشون موفق میشند یا خیر.

نظر

• فک نمیکنم روزانه اینهمه اپل ایدی دارن میسازن اینهمه ایفون فروخته میشه

حالا بگذرریم من خودم دارم میخام رو گوشی داداشم فعال کنم ک حداقل چنتا برنامه براش بریزم اطلاعاتم و دفترچه تلفن اینام میره رو گوشی اون؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                              فک نمیکنم روزانه اینهمه اپل ایدی دارن میسازن اینهمه ایفون فروخته میشه

حالا بگذرریم من خودم دارم میخام رو گوشی داداشم فعال کنم ک حداقل چنتا برنامه براش بریزم اطلاعاتم و دفترچه تلفن اینام میره رو گوشی اون؟؟
                              شما گوشی رو با آیتونز اتورایز کنید و برنامه های مورد نظر خودتون رو روی گوشی دیگه نصب کنید.
                              فکر نمیکنم دفتر تلفن و بقیه چیزها منتقل بشه، فقط از طریق آیکلود اطلاعات به اشتراک گذاشته شده منتقل میشه.
                              ولی باز هم بعد از نصب برنامه ها کنترل کنید.
                              موفق باشید

نظر

• من در حال حاضر مالزی هستم، از اینجا برای خیلی از دوستانم Apple ID ساختم.

اما امروز هرچقدر سعی کردم که Payment Method را روی None بذارم نشد. آخر سر هم مجبور شدم کشور رو به مالزی تغییر بدم، اطلاعات VISA Card خودم رو وارد کنم تا ID ساخته بشه. و بعد رفتم اطلاعات **** رو پاک کردم.

تلاش کردم بعد از اینکه ID ساخته شد، کشور رو دوباره به آمریکا عوض کنم، اما بعد اینکه کشور رو عوض میکنی باز هم میره به قسمت Payment Method میره که دیگر گزینه ی None هم ندارد...

نظر

صبر کنید ..
                                X