اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sadeghius نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی برام پیش اومده و اونم اینه که هر کاری میکنم با اپل ای دیم تو آیتیونز ثبت نام کنم، نمیشه و ارور میده.
    for assistance, contact iTunes support at Choose your country or region - Apple Support.
    تمامی مراحلی که گفته شده رو میرم و کد گیفت کارد رو هم وارد میکنم ولی در پایان این ارور رو میده، از V...N هم استفاده کرده ام ولی حل نشد.
    باید از چیز پی ان همون اپل استور استفاده کنین
    مثلا اگه استورتون آمریکا هست چیز پی ان هم آمریکا باید باشه حتما
    موفق باشین

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
      باید از چیز پی ان همون اپل استور استفاده کنین
      مثلا اگه استورتون آمریکا هست چیز پی ان هم آمریکا باید باشه حتما
      موفق باشین
      از کجا میتونم ماله آمریکاشو تهیه کنم؟

نظر

سلام
        من یه مشکلی برام پیش اومده و اونم اینه که هر کاری میکنم با اپل ای دیم تو آیتیونز ثبت نام کنم، نمیشه و ارور میده.
        for assistance, contact iTunes support at Choose your country or region - Apple Support.
        تمامی مراحلی که گفته شده رو میرم و کد گیفت کارد رو هم وارد میکنم ولی در پایان این ارور رو میده، از V...N هم استفاده کرده ام ولی حل نشد.
        سلام
        مشکل شما بخاطر هماهنگ نبودن کشور اپل آیدی و کشور اپل استور هستش.
        مثلا شما با اپل آیدی متعلق به کشور آمریکا نمیتونید از اپل استور آلمان یا کشور دیگه خریدی انجام بدید.
        بهتره که این مورد رو حتما کنترل کنید و بعد اقدام به Sign in آیتونز کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          سلام
          مشکل شما بخاطر هماهنگ نبودن کشور اپل آیدی و کشور اپل استور هستش.
          مثلا شما با اپل آیدی متعلق به کشور آمریکا نمیتونید از اپل استور آلمان یا کشور دیگه خریدی انجام بدید.
          بهتره که این مورد رو حتما کنترل کنید و بعد اقدام به Sign in آیتونز کنید.
          سلام مجدد
          من همه مواردش که مربوط به کشور میشد رو چک کردم، حتی نسخه آیتیونزی که دانلود کردمم ماله آمریکا بود، ولی بازم این ارور رو میده، یکی از دوستان بالاتر گفتن که مشکل از هماهنگ نبودن v...n با اپ استوری هست که استفاده میکنم. ولی دقیقاً نمیدونم چطور باید v...n همون کشور رو تهیه کنم و دوباره امتحان کنم.

نظر

سلام مجدد
            من همه مواردش که مربوط به کشور میشد رو چک کردم، حتی نسخه آیتیونزی که دانلود کردمم ماله آمریکا بود، ولی بازم این ارور رو میده، یکی از دوستان بالاتر گفتن که مشکل از هماهنگ نبودن v...n با اپ استوری هست که استفاده میکنم. ولی دقیقاً نمیدونم چطور باید v...n همون کشور رو تهیه کنم و دوباره امتحان کنم.
            ا
            دوست عزیز تو نت یه سرچ کنی واست میاره

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
              از چيلترشكن استفاده كنيد درست مي شه عزيز.

Sent from my iPhone using Tapatalk
              از فلفل شکنم استفاده کردم قبل از وارد شدن با where os my ip چک کردم اما بازم همون سر صفحه اخر ارور می ده !

نظر

• نوشته اصلی توسط alisecret نمایش پست ها
                از فلفل شکنم استفاده کردم قبل از وارد شدن با where os my ip چک کردم اما بازم همون سر صفحه اخر ارور می ده !
                میتونید از خطایی که میگیرید یه تصویر بفرستید..؟

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  میتونید از خطایی که میگیرید یه تصویر بفرستید..؟

Sent from my iPadAir using Tapatalk
                  موفق شدم بلاخره ممنون از راهنمای شما

نظر

• سلام من هم مشكل بالا رو دارم در مرحله آخر پس از وارد كردن آدرس ارور ميده ميشه راهنمايي بفرماييد.
                    ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 03-03-2015, 12:10 PM

نظر

• اينم لينك عكس:
                      Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

نظر

• سلام دوستانمن یه اکانت ساختم ، وقتی وارد گوشی میکنم این پیغام رو میدهthis apple id has not been set in itunesبعد توی گوشی مشخصاتش رو میاره ، و ازم کارت اعتباری میخوادچه کنم ؟

نظر

• سلام من قبلا یک اپل آی دی ساختم و خیلی راحت کار کردم

الان برای یکی از دوستام می خوام بسازم ولی اول اینکه حالت none غیر فعال شده و نیست از طریق راهنمایی شما دوستان هم که میرم جواب نداد
                          هم وی پی N نصب کردم و با آن جلو رفتم که ای پی من آمریکا شد . با آی تونز هم رفتم جلو ولی در مرحله گرفتن اطلاعات حساب ،انجام نشد و این پیغام ظاهر شد
                          For Assistance ,contact iTunes Supportat
                          دوباره با برنامه تغییر آی پی و وی پی N با هم سعی کردم و دوباره همان پیغام دوباره با برنامه تغییر ای پی امتحان کردم و باز هم همون پیغام لعنتی ،بیش از 10 بار در تایم های مختلف امتحان کردم و هر بار با این پیغام روبرو شدم واقعا دیگه نمی دونم چکار کنم

امکانش هست برام بسازید یا راهنمایی کنید مشکل از کجاست

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudco نمایش پست ها
                            سلام من قبلا یک اپل آی دی ساختم و خیلی راحت کار کردم

الان برای یکی از دوستام می خوام بسازم ولی اول اینکه حالت none غیر فعال شده و نیست از طریق راهنمایی شما دوستان هم که میرم جواب نداد
                            هم وی پی N نصب کردم و با آن جلو رفتم که ای پی من آمریکا شد . با آی تونز هم رفتم جلو ولی در مرحله گرفتن اطلاعات حساب ،انجام نشد و این پیغام ظاهر شد
                            For Assistance ,contact iTunes Supportat
                            دوباره با برنامه تغییر آی پی و وی پی N با هم سعی کردم و دوباره همان پیغام دوباره با برنامه تغییر ای پی امتحان کردم و باز هم همون پیغام لعنتی ،بیش از 10 بار در تایم های مختلف امتحان کردم و هر بار با این پیغام روبرو شدم واقعا دیگه نمی دونم چکار کنم

امکانش هست برام بسازید یا راهنمایی کنید مشکل از کجاست
                            سلام
                            شما این فیلم رو از لینک زیر دانلود و کامل نگاه کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

توصیه میکنم از یک برنامه دیگه برای تغییر آی پی خودتون استفاده کنید.

نظر

• ممنون از راهنمایتون

توی آموزش شما چند اشکال اساسی وجود داره اول اینکه دیگه کنار فایل ها نمینویسه free
                              در مورد گزینه none هم باید بگم دیگه وجود نداره

رفتم توی سایت و اطلاعات آدرس به دست اوردم و تمام نکات را رعایت کردم ولی باز هم پیغام
                              For Assistance ,contact iTunes Supportat را میده

کمکم کنید

لطفا روشی که خودتون جدیدا برای ساخت اکانت استفاده میکنید را آموزش بدید

دقت کنید این آموزش ها فقط حالت none توی کارت های اعتباری هستش

ولی این گزینه دیگه وجود نداره
                              ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 15-03-2015, 05:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudco نمایش پست ها
                                ممنون از راهنمایتون

توی آموزش شما چند اشکال اساسی وجود داره اول اینکه دیگه کنار فایل ها نمینویسه free
                                در مورد گزینه none هم باید بگم دیگه وجود نداره

رفتم توی سایت و اطلاعات آدرس به دست اوردم و تمام نکات را رعایت کردم ولی باز هم پیغام
                                For Assistance ,contact iTunes Supportat را میده

کمکم کنید

لطفا روشی که خودتون جدیدا برای ساخت اکانت استفاده میکنید را آموزش بدید

دقت کنید این آموزش ها فقط حالت none توی کارت های اعتباری هستش

ولی این گزینه دیگه وجود نداره
                                سلام
                                مرسی از دقت نظر شما.
                                اگر کمی بیشتر دقت داشتید و تاریخ پست رو نگاه میکردید کاملا متوجه می شدید که در زمان تهیه این فیلم آموزشی هنوز گزینه Get جایگزین کلمه Free نشده بوده.
                                پس طبیعی هستش که نباید هم در فیلم شما گزینه Get رو ببینید.
                                شما چطور با اطمینان میگید که دیگه گزینه None وجود نداره. مستندات این حرفتون چیه. بگید تا من و سایر کاربران هم متوجه بشیم...!
                                اینکه شما نمیتونید اکانت اپل آیدی بسازید دلیل نمیشه که چیزهایی که وجود داره رو نفی کنید. اگر بقول شما این گزینه دیگه وجود نداره پس بنده چطوری برای کاربران تو انجمن اکانت اپل آیدی میسازم...!!؟ یه نگاه به تاپیک ( درخواست ساخت اکانت ) در انجمن بندازید و تاریخ پستها رو چک کنید.
                                اگر اشکال اساسی مورد نظر شما اینها هستش ، باید خدمتتون عرض کنم که اشکال اساسی فقط و فقط برنامه تغییر آی پی هست که شما از اون استفاده میکنید.
                                روشی که بنده برای کاربران در این انجمن اکانت تهیه میکنم عیناً همونی هست که در فیلم آموزشی میبیند.
                                نکته آخری هم که اشاره کردید اصلا متوجه نشدم...! دوست داشتید بیشتر ، کاملتر و روشن تر توضیح بدید .

نوشته اصلی توسط younes20
                                برا منم تایید نمیاد
                                دوست عزیز
                                به شما هم توصیه میکنم که حتما از یک برنامه خوب و کارآمد برای تغییر آی پی خودتون استفاده کنید و طبق آموزش فیلم عمل کنید
                                مطمئن باشید دیگه به مشکلی برنمیخورید.

نظر

صبر کنید ..
                                X