اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه سوال دیگه چرا زبان فارسی توی اپل گذاشته نشده میشه اپل را فارسی کرد یا نسخه انگلیسش بهتره ببخشید من تازه ایفون گرفتم میخام از برنامه هاش استفاده کنم یه سوال دیگم اینه بهترین راه برای برنامه ریختم اپل ایدی هست؟این مجموعه برنامه 25 pp چطوره با تشکر از لطف شما

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
      مرسی حالا سوال اینه که من ایمیل دادم به عنوان یوزر میخام از همین اکانت استفاده کنم میتونم
      ؟ فقط زبانش سویدنی هست میشه انگلیسش کرد یا لوکیشن به امریکا تغییر داد
      سلام
      هر ایمیلی که برای ساختن اکانت آیتونز استفاده کردید به عنوان نام کاربری ( یوزر ) استفاده میشه
      متاسفانه نمیتونید زبان اپ استور سوئد رو تغییر بدید ، پس دو راه دارید : یا با همین اکانت و زبان سوئدی کنار بیایید و یا اکانت جدید با یک ایمیل دیگه برای خودتان بسازید.

نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
      یه سوال دیگه چرا زبان فارسی توی اپل گذاشته نشده میشه اپل را فارسی کرد یا نسخه انگلیسش بهتره ببخشید من تازه ایفون گرفتم میخام از برنامه هاش استفاده کنم یه سوال دیگم اینه بهترین راه برای برنامه ریختم اپل ایدی هست؟این مجموعه برنامه 25 pp چطوره با تشکر از لطف شما
      دوست عزیز این تاپیک مربوط به آموزش ایجاد اکانت آیتونز هستش. بهتره که سئوالات دیگر خودتون رو در تاپیکهای مربوطه مطرح کنید.
      در ضمن منظور شما از فارسی کردن اپل رو متوجه نشدم ...! شاید منظورتون فارسی کردن آیتونز یا آیفون یا ... بوده...!

نظر

• سلام دوستان یکی جدید ساختم ولی هیچ ایمیلی برام ارسال نمیکنه
        با جیمیل مشکل نداره که؟
        چند بار هم resend کردم ولی باز ایمیلی نمیاد
        ویرایش توسط soft2fire : https://i-phone.ir/forums/member/80338-soft2fire در ساعت 09-10-2013, 07:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط soft2fire نمایش پست ها
          سلام دوستان یکی جدید ساختم ولی هیچ ایمیلی برام ارسال نمیکنه
          با جیمیل مشکل نداره که؟
          چند بار هم resend کردم ولی باز ایمیلی نمیاد
          سلام
          با جیمیل هیچ مشکلی نداره. شما مطمئن هستید که ایمیل رو درست وارد کردید...! یکبار به دقت ایمیلی که وارد کردید را کنترل کنید

نظر

• بله عزیز 100% درسته ولی نمیاد

نظر

• سلام دوستان
              من یه اکانت ساختم،قبلا باهاش نرم افزار رایگان دانلود کردم،ولی از چند روز پیش دیگه نمی تونم وارد itunes بشم،البته می تونم وارد apple id بشم،

لطفا راهنمایی کنید،

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed7979 نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من یه اکانت ساختم،قبلا باهاش نرم افزار رایگان دانلود کردم،ولی از چند روز پیش دیگه نمی تونم وارد itunes بشم،البته می تونم وارد apple id بشم،

لطفا راهنمایی کنید،
                سلام
                سئوالتون رو در یکی از تاپیکهای زیر مطرح میکردید تا سریعتر به جواب میرسیدید. ( عنوان تاپیک با سئوال شما زیاد همخوانی نداره )

http://www.i-phone.ir/forums/thread67441-28.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread45509-286.html

نظر

• خب من اشتباها از توی خود سایت اپل ، اپل آی دی درست کردم و حالا مثل بقیه اطلاعات حساب میخواد و گذینه None هم وجود نداره ، هیچ راه حل دیگه ایی نیست؟ هیچ نمیشه درستش کرد؟ چون ایمیل اصلیم همونه.
                  با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Abodiiia نمایش پست ها
                    خب من اشتباها از توی خود سایت اپل ، اپل آی دی درست کردم و حالا مثل بقیه اطلاعات حساب میخواد و گذینه None هم وجود نداره ، هیچ راه حل دیگه ایی نیست؟ هیچ نمیشه درستش کرد؟ چون ایمیل اصلیم همونه.
                    با تشکر
                    متاسفانه ، خیر
                    باید با یک ایمیل دیگه اکانت بسازید. البته قبل از ساختن هم آموزشها را کامل مطالعه کنید تا به دوباره به مشکل برنخورید.

نظر

• سلام اساتید محترم موقع ساخت اپل آی دی من یک مشکل دارم و موقعی که میرسه به قسمت انتخاب کارت اعتباری اصلا گزینه none وجود نداره در ضمن itunes من آخرین ورژن هست

نظر

• نوشته اصلی توسط irir2008 نمایش پست ها
                        سلام اساتید محترم موقع ساخت اپل آی دی من یک مشکل دارم و موقعی که میرسه به قسمت انتخاب کارت اعتباری اصلا گزینه none وجود نداره در ضمن itunes من آخرین ورژن هست
                        سلام
                        شما مطمئن باشید که راه رو اشتباه رفتید. این فیلم را با دقت نگاه کنید و مطابق با اون پیش بروید

فیلم آموزش ساختن آکانت
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

نظر

• آقا این عکس این حالتی که گفتم پیش اومده من قبلا از روی فیلم آموزشی 5تا اپل آی دی ساختم اما از دیروز نمی دونم چرا گزینه none غیب شده

نظر

• نوشته اصلی توسط irir2008 نمایش پست ها
                            آقا این عکس این حالتی که گفتم پیش اومده من قبلا از روی فیلم آموزشی 5تا اپل آی دی ساختم اما از دیروز نمی دونم چرا گزینه none غیب شده
                            سلام
                            از برنامه تغییر آی پی مناسب استفاده و دوباره سعی کنید
                            بنده همین چند لحظه پیش یک اکانت برای یکی از کاربران انجمن در تاپیک مربوطه ساختم و به همچین مشکلی برنخوردم.

نظر

• سلام
                              من برای اکانت آیتیونزم یه مشکلی پیش اومده. اونم اینه دقیقا:
                              من اکانتو برای انگلیس ساختم اما الآن میخوام از آیتیونز آمریکا استفاده کنم. توی قسمت ساپورت اپل آدرس و اینها رو عوض کردم ولی توی آیتیونز وقتی میخوام باهاش دانلود کنم ارور میده و وارد اکانت نمیشه. یه بار هم توی آیتیونز از اول ساین این زدم که رفت توی یه قسمت شبیه جایی که اکانت ساخته میشه و هنوز پرچم بریتانیا کنار قسمت کانتری بود. چه کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tosan نمایش پست ها
                                سلام
                                من برای اکانت آیتیونزم یه مشکلی پیش اومده. اونم اینه دقیقا:
                                من اکانتو برای انگلیس ساختم اما الآن میخوام از آیتیونز آمریکا استفاده کنم. توی قسمت ساپورت اپل آدرس و اینها رو عوض کردم ولی توی آیتیونز وقتی میخوام باهاش دانلود کنم ارور میده و وارد اکانت نمیشه. یه بار هم توی آیتیونز از اول ساین این زدم که رفت توی یه قسمت شبیه جایی که اکانت ساخته میشه و هنوز پرچم بریتانیا کنار قسمت کانتری بود. چه کنم؟؟
                                سلام
                                شما فقط زمانیکه در قسمت تنظیمات اپل آیدی خودتان کشور و آدرس پستی را از کشور انگلیس به آمریکا تغییر بدهید ، میتونید از اپ استور آمریکا دانلود داشته باشید ، در غیر اینصورت چنین کاری ممکن نیست.
                                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X