اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خيلي ممنون با همون اسم وفاميل خوبه .

نظر

• با تشکر و سپاس از
      aryansaman بابت
      این آموزش خوب ، من به راحتی انجام دادم ممنون .

نظر

• من موقع ایجاد اکانت با خطای زیر مواجه میشم: کارم هم خیلی فوریه و چندین بار هم تست کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط eli.iphone نمایش پست ها
          من موقع ایجاد اکانت با خطای زیر مواجه میشم: کارم هم خیلی فوریه و چندین بار هم تست کردم

مشکل آیپی و مشکل آدرس دارید چک بفرمایید نشد با یه سیستم دیگه امتحان کنید

نظر

• V-n چطورميشه روايپد نصب كرد شما جايي سراغ داريد؟ من هيچ وقت غيلترشكن استفاده نميكردم اما الان چندوقته ايديم ميگه نون را بايد به ويزا و... تغييريدم اگه با اون برم درست ميشه؟ بايدچيكاركنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
              V-n چطورميشه روايپد نصب كرد شما جايي سراغ داريد؟ من هيچ وقت غيلترشكن استفاده نميكردم اما الان چندوقته ايديم ميگه نون را بايد به ويزا و... تغييريدم اگه با اون برم درست ميشه؟ بايدچيكاركنم؟
              درود
              در حال حاضر سرویس v..n قطع هست و نمیشه کاریش کرد - از پیغامی که بهتون داده میشه هم عکس بذارید که بهتر به جوابتون برسید.

نظر

• ba arze salam va khaste nabashid. mikhastam begam baraye man in gesmate NONE vojud dare vali bade marahele sakht mige be gesmate support moraje konid va sakhte nemishe. chikar bokonam? rasti tu gesmate sabte name icloud ke account baz mikonim un hamun apple id ma mishe? uno be onvane apple id estefade mikonam vali mige bayad be gesmate review berid va baz nemishe? toro khoda rahnemayim konid.

نظر

• نوشته اصلی توسط arminini نمایش پست ها
                  ba arze salam va khaste nabashid. mikhastam begam baraye man in gesmate NONE vojud dare vali bade marahele sakht mige be gesmate support moraje konid va sakhte nemishe. chikar bokonam? rasti tu gesmate sabte name icloud ke account baz mikonim un hamun apple id ma mishe? uno be onvane apple id estefade mikonam vali mige bayad be gesmate review berid va baz nemishe? toro khoda rahnemayim konid..
                  دوست عزیز طبق قوانین باید فارسی تایپ کنید تا به شما پاسخ داده شود

نظر

• با سلام
                    دوستان كسي اطلاع داره كه مشكل تحريم سرورهاي ايران از طرف اپل برطرف شده ؟
                    من ديشب به راحتي دوتا اپل ايدي درست كردم بدون استفاده از *ي پي ان؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi-raz نمایش پست ها
                      با سلام
                      چندين بار گفته شده كه بله ديگه آي پي ايران از طرف اپل بلاك نميشه
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi-raz نمایش پست ها
                        با سلام
                        بله تحريم رفع شده.

نظر

• سلام و خسته نباشین.....okشد...بازم مچکریم....

نظر

• سلام من به دوستم که تو سوئد هست ازشش خواستم یه اپل ایدی برام بسازه ولی مشکل زبانشه خواستم بدونم مشکلی هست یا تغییر لوکیشن بدم به امریکا

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                              سلام من به دوستم که تو سوئد هست ازشش خواستم یه اپل ایدی برام بسازه ولی مشکل زبانشه خواستم بدونم مشکلی هست یا تغییر لوکیشن بدم به امریکا
                              سلام
                              اصلا نیازی نیست که اینکار رو انجام بدید... بعد از خارج شدن ایران از تحریم شرکت اپل ، خودتون به راحتی میتونید با آی پی ایران اکانت برای هر کشوری که دوست دارید بسازید.
                              آموزش هم در انجمن موجوده ( تاپیک مخصوص داره )
                              اگر سئوالی هم بود اعلام کنید تا دوستان کمکتون کنند.

نظر

• مرسی حالا سوال اینه که من ایمیل دادم به عنوان یوزر میخام از همین اکانت استفاده کنم میتونم
                                ؟ فقط زبانش سویدنی هست میشه انگلیسش کرد یا لوکیشن به امریکا تغییر داد

نظر

صبر کنید ..
                                X