اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه خواستید من براتون یدونه میسازم فقط ایمیلی که میخواید براش ساخته بشه برام ارسال کنید
    البته تاریخ دقیق تولد میلادی، ایمیلی که فعال باشه چون باید اپل ای دی رو از اونجا فعال کنید رو هم بدهید

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh
      هیچ راهی نیست من بتونم با این laptop اپل ایدی بسازم؟؟؟؟
      دوست عزیز پیام خصوصیتون رو چک کنین . یا بنده رو توی یاهو ادد کنین Kamran_shb

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
        یک نفر یک مردانگی میکنه آیدیشو به من بده من با آیدی اون یک بازی رایگان نصب کنم لااقل دلم خوش باشه که 4اس دارم .
        اکانت شما ساخته شد، Done

نظر

• آقا من هرکاری می کنم از مرحله آخر خارج نمی شم،هی میگه با پشتیبانی صحبت کن

نظر

• آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

نوشته اصلی توسط m2ostafa نمایش پست ها
            آقا من هرکاری می کنم از مرحله آخر خارج نمی شم،هی میگه با پشتیبانی صحبت کن
            از ای پی همون کشوری که داری اکانتشو میسازی استفاده کنی درست میشه

نظر

• خیلی ممنون واقعا عالی بود. اون دوستانی هم که میگن none نیست یادتون باشه اول باید یه برنامه free رو انتخاب کنید

نظر

• سلام من تمامی این مراحل رو رفتم گزینه None هم اومد مراحل بعدی رو هم رفتم ولی در آخر این پیام میاد که میگه contact itunes support to complete this transaction نمیدونم چیکار کنم

- - - - - - - - - -

سلام من تمامی این مراحل رو رفتم گزینه None هم اومد مراحل بعدی رو هم رفتم ولی در آخر این پیام میاد که میگه contact itunes support to complete this transaction نمیدونم چیکار کنم

نظر

• سلام من تمامی این مراحل رو رفتم گزینه None هم اومد مراحل بعدی رو هم رفتم ولی در آخر این پیام میاد که میگه contact itunes support to complete this transaction نمیدونم چیکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط m.h.ardestani نمایش پست ها
                    سلام من تمامی این مراحل رو رفتم گزینه None هم اومد مراحل بعدی رو هم رفتم ولی در آخر این پیام میاد که میگه contact itunes support to complete this transaction نمیدونم چیکار کنم

- - - - - - - - - -

با یه ایمیل ادرس دیگه سعی کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط m.h.ardestani نمایش پست ها
                    شما هم همینطور

نظر

• سلام دوستان عزيز من هرح زدم نشد ايملمم تغيير دادم نشد اكه براتون مقدوره براي منم بساززيد ممنون
                      Email:pooya.bn@gmail.com
                      22may1988
                      ممنون

نظر

• سلام دوستان من میخوام گیفت کارت بخرم اما نمیدونم Apple iD من مال کدوم کشوره .از کجا میتونم بفهمم ؟.متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط farid.z نمایش پست ها
                          سلام دوستان من میخوام گیفت کارت بخرم اما نمیدونم Apple iD من مال کدوم کشوره .از کجا میتونم بفهمم ؟.متشکرم
                          سلام
                          ميتونيد با رفتن به تنظيمات مربوط به اكانت از كشور مربوط به اپل ايديتون مطلع بشيد.

نظر

• یکی مردونگی کنه یه Apple ID هم واسه ما بساز
                            هر کار کردم نشد
                            ali.shahcheraghi{at}yahoo{dot}com
                            ممنون

نظر

• دوست عزیز شما نباید اینجا برای ساخت درخواست می دادید؛ می توانید در تاپیک برای ساخت اکانت درخواست بدهید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread64775-70.html

نظر

• خواهش

من هر كاري ميكنم نمي تونم خواهش ميكنم برام يكي بساز،amirhosin000@yahoo.com Amirhosein nazerI

نظر

صبر کنید ..
                                X