اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله دوست عزیز تو صفحه دوم این اررو میده

نظر

• این ارور مربوط به آدرس یا گیفت کارت و ... نیست
      اگه به این ارور برخورد کردید باید به پشتیباتی آیتونز یه ایمیل بزنید و این مشکلتونو با انگلیسی روان در چند خط توضیح دهید چند دقیقه بعد یه اییل اتوماتیک میاد که ایمیلتون توسط کارشناسان آیتونز بررسی شده و یه ایمیل دیگه خواهند زد
      این روش بارها کارساز بوده

نظر

• یعنی حالا باید یک ایمیل به پشتیبانی آیتونز بزنم ؟

آدرس ایمیلشونو شما دارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
          دوست عزیز فکر نمیکنم به خاطر آدرس باشه میشه یک آدرس به من بدی که همون وارد کنم و آنقدر دردسر نکشم
          من همچین مشکلی داشتم
          ۱infinite loop
          cupertion
          CUPERTION
          ca
          95014-2083
          4089961 001
          به همین ترتیب بنویس
          ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 10-10-2012, 01:15 PM

نظر

• با این آدرسی که شما برام فرستادید امتحان کردم نمیشه

دوستان شما ورژن برنامه آیتونزتون چند چون من دارم از ورژن 10.7 استفاده میکنم شاید مشکل از این باشه شما احتمال نمیدید؟

نظر

• چرا پس گزینه اضافه کردن عکس از کامپیوتر در نوشتن تاپیک ها کار نمیکنه؟

تا عکس مرحله ای که گیر کردم بزارم تا اساتید بتونند بهتر راهنمایی کنند.

نظر

چرا پس گزینه اضافه کردن عکس از کامپیوتر در نوشتن تاپیک ها کار نمیکنه؟

تا عکس مرحله ای که گیر کردم بزارم تا اساتید بتونند بهتر راهنمایی کنند.
                این راهم برو و یه ایمیل به اپل بده

itunesStoreSupport@apple.com
                ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 10-10-2012, 06:35 PM

نظر

• یک نفر یک مردانگی میکنه آیدیشو به من بده من با آیدی اون یک بازی رایگان نصب کنم لااقل دلم خوش باشه که 4اس دارم .

نظر

یک نفر یک مردانگی میکنه آیدیشو به من بده من با آیدی اون یک بازی رایگان نصب کنم لااقل دلم خوش باشه که 4اس دارم .
                    دوست عزيز گوشى آت را ببر پاساژ علاء ين بده هر برنامه كه دوست داريد برايتان بريزند ،
                    متاسفانه ايران نيستم وإلا حتما اين كار برايتان انجام مى دادم .

نظر

• نوشته اصلی توسط tavakkol23 نمایش پست ها
                      دوست عزيز گوشى آت را ببر پاساژ علاء ين بده هر برنامه كه دوست داريد برايتان بريزند ،
                      متاسفانه ايران نيستم وإلا حتما اين كار برايتان انجام مى دادم .
                      لطف برو بچه های علا الدین یکبار شامل حال من شده دیگه دوست ندارم بیشتر از این بهشون زحمت بدم

نظر

• بلاخره فهمیدم این ارور از کجاست please contact itunes support to complete this transaction

منم امروز این مشکل داشتم و فهمیدم که اقای اپل کلا laptop منو balck کرده واجازه ساخت apple id نمی ده و رفتم با یه laptop
                        دیگه با همون ایمیل ساختم و اوکی شد
                        نتیجه اینکه من الان افسرده شدم یه راه حل به من بدید
                        ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 12-10-2012, 12:39 PM

نظر

• سلام میشه با چندتا عکس مراحل گرفتن آدرس رو شرح بدین ؟ من متوجه نمیشم

نظر

• دوستان کسی اکانتشو به من نمیده؟؟؟؟

نظر

دوستان کسی اکانتشو به من نمیده؟؟؟؟
                              دوست عزیز بنده رو توی یاهو ادد کنین . Kamran_shb

نظر

• نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
                                دوست عزیز بنده رو توی یاهو ادد کنین . Kamran_shb
                                دوست عزیز این آیدی که برام فرستاده بودی رو به آد لیستم اضافه کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X