اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا لطفا تاپیک معرفی نکنین.راه حلش رو همینجا بگین.باید 2ساعت تو تاپیکا بگردیم آخرشم معلوم نی چی میشه

نظر

• من apple id ساختم و چندتا اپ مجانی هم دانلود کردم مشکلی نبود.

سوال اینه که کامپیوتر من از طریق s-o-ck-s وصله و سرور آلمان هست. ولی سروری که از طریق گوشی وصل هست آمریکاست. آیا حتماً لازمه وقتی که گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم آی پی کامپیوتر هم با مال گوشی دقیقاً یکی باشه یا آی پی یه کشور دیگه باشه مهم نیست؟

نظر

• man motmaenam barnameye free entekhaab kardaam amma bazam gozineye none nisttt....!

ویرایش/حذف ویرایش پست ارسال پاسخ سریع به این پیام پاسخ پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول نقل قول چندگانه این پیام

نظر

• نوشته اصلی توسط kasra1992 نمایش پست ها
          man motmaenam barnameye free entekhaab kardaam amma bazam gozineye none nisttt....!

ویرایش/حذف ویرایش پست ارسال پاسخ سریع به این پیام پاسخ پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول نقل قول چندگانه این پیام
          دوست من لطفا به قوانین احترام بزارید و پارسی تایپ کنید .

نظر

• The Official WhitePages - Find People for Free از این آدرس هم برای بدست آوردن آدرس های سالم تو امریکا میتونید استفاده کنید

نظر

• دوستان سلام. من با آیپرم یه اکانت باز کردم برای استفاده از فیس تایم و iMsg باز کردم، ولی وقتی میخواستم از اپ استور دانلود کنم گفت باید مشخصاتتونو review کنم. ولی اونجا هرکار میکنم برای کارت گزینه ی none نداره!! و وقتی هم میخوام دوباره واسه همون ایمیل ایدی جدید بسازم (از راه بازی رایگان) میگه این اکانت قبلا ساخته شده! میشه یکی کمکم کنه چیکار کنم؟

نظر

• ممنون از لطفتون،من ساختم
                mer15+15

نظر

• من تو مرحله آخر با این پیغام مواجه شدم ایراد از کجاست: منظورم تو مرحله ای که بایدنوع گیف کارت none انتخاب کنی.

please contact itunes support to complete this transaction

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                    من تو مرحله آخر با این پیغام مواجه شدم ایراد از کجاست: منظورم تو مرحله ای که بایدنوع گیف کارت none انتخاب کنی.

please contact itunes support to complete this transaction
                    سلام
                    ایمیل رو عوض کنید، همینطور از صحیح بودن وارد کردن آدرس هم مطمعن بشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                      سلام
                      ایمیل رو عوض کنید، همینطور از صحیح بودن وارد کردن آدرس هم مطمعن بشید.
                      دوست عزیز من از طریق خود سایت اپل یک آیدی درست کردم همه چیزهاشم درست کار میکنه حتی یکبار هم پسوردشو عوض کردم ولی حالا همون آیدی تو آیتونز میزنم کار نمیکنه؟؟؟ دیگه حسابی کلافم کرده.

نظر

دوست عزیز من از طریق خود سایت اپل یک آیدی درست کردم همه چیزهاشم درست کار میکنه حتی یکبار هم پسوردشو عوض کردم ولی حالا همون آیدی تو آیتونز میزنم کار نمیکنه؟؟؟ دیگه حسابی کلافم کرده.
                        از کجا مطمعنید که درست کار میکنه! Active کردید؟ اگه آره، در پیام خصوصی یوزر و پسورد رو واسم بفرستید که چک کنم.

نظر

• میشه برای من یه اکانت بسازید ؟ ایمیلم nima.zahedi@ymail.com اگه میشه پسورد و اطلاعات رو هم برام ایمیل کنید

نظر

• آدرس ایمیلم عوض کردم ولی باز هم با همین خطا مواجه شدم please contact itunes support to complete this transactionمشکل از کجا میتونه باشه من فکر میکنم گیرش تو قسمت itunes gift card باشه اون قسمتی که بعد از انتخاب نوع کارت اعتباری

نظر

آدرس ایمیلم عوض کردم ولی باز هم با همین خطا مواجه شدم please contact itunes support to complete this transactionمشکل از کجا میتونه باشه من فکر میکنم گیرش تو قسمت itunes gift card باشه اون قسمتی که بعد از انتخاب نوع کارت اعتباری
                              دوست عزیز این پیغام از ادرسهای که میدید هستش.ادرسهاتو باید درست بگی
                              این ارور تو صفحه دوم به شما داده میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                                دوست عزیز این پیغام از ادرسهای که میدید هستش.ادرسهاتو باید درست بگی
                                این ارور تو صفحه دوم به شما داده میشه
                                دوست عزیز فکر نمیکنم به خاطر آدرس باشه میشه یک آدرس به من بدی که همون وارد کنم و آنقدر دردسر نکشم

نظر

صبر کنید ..
                                X