اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگر زحمتی نیست لطفا برای من هم پ.خ کنید . ممنون

نظر

• خیر، هنوز که چیزی نگرفتم!

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X
        من از یه منبع غیر موثق شنیدم که به علت اینکه با ایجاد هر اپل آی دی اپل مجبوره یه فضای ۵ گیگی در آیکلاد ایجاد کنه برای همین این محدودیت رو ایجاد کرده
        و در واقع هر آی پی فقط یک اکانت

Tapatalking By  iPhone 4s
        با اين تفاسير بايد بشه با chiz pi en هاي مختلف اكانت هاي متعدد ايجاد كرد . اما من با ip جديد هم نتونستم !

نظر

• سلام به دوستان من تا ماه پيش از اپ استور برنامه دانلود مي كردم اما الان هر موقع مي خوام دانلود كنم مي گه نوع كارتت رو انتخاب كن راهي براي درست كردنش نيست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x
            یه بار الکی ببر رو مثلاً مستر کارت و بعد دوباره بیار روی none و done رو بزن

tapatalking by  iphone 4s
            اين كار رو كردم ولي نشد!!

نظر

• من وقتي ميخوام بسازم تو مرحله اخر ميكه با ايتونز ارتباط برقرار كنم جيكار كنم؟

نظر

• برای من گزینه None رو هم میاره. همه چیرو هم عیناً پر میکنم. اما آخرش که گزینه Create Apple ID رو که می زنم، روبروی همون گزینه های کارت اعتباری مینویسه:

Please contact iTunes support to complete this transaction.

کسی ایده ای داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط a.omidbeigi نمایش پست ها
                  برای من گزینه none رو هم میاره. همه چیرو هم عیناً پر میکنم. اما آخرش که گزینه create apple id رو که می زنم، روبروی همون گزینه های کارت اعتباری مینویسه:

Please contact itunes support to complete this transaction.

کسی ایده ای داره؟
                  چند وقته که این مشکل به وجود اومده و فعلا راه حل خاصی هم نداره .

نظر

• حالا اگر زنگ بزنیم آیتونز ساپورت چی میشه؟؟؟؟؟
                    البته یکی از دوستان یه راه حل دادن امتحان کنین ضرر نداره:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread68220.html
                    ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 04-06-2012, 02:11 PM

نظر

• زنگ بزنید خیلی سریعتر جواب میگیرید . البته یک سری اطلاعات مثل مشخصات دستگاه ، سریال نامبر و اپل آی دی غیره رو از قبل آماده کنید ممکنه بپرسن.

آوای تو می خواندم از لایتناهی ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:Alireza:.. نمایش پست ها
                        چند وقته که این مشکل به وجود اومده و فعلا راه حل خاصی هم نداره .
                        درود
                        دوست من اپل ایدی و پسوردت رو اگه میخوای بده من واست درستش کنم.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط arianat نمایش پست ها
                          درود
                          دوست من اپل ایدی و پسوردت رو اگه میخوای بده من واست درستش کنم.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                          خیلی ممنون ولی من که خودم دارم اپل ایدی . میگم دیگه نمیشد درست کرد که الان با توجه به راه حلی که در این تاپیک گفته شده براحتی میشه درست کرد: >> http://www.i-phone.ir/forums/thread68220.html
                          ویرایش توسط ..:Alireza:.. : https://i-phone.ir/forums/member/82550-alireza در ساعت 04-06-2012, 10:40 AM

نظر

• با درود بیکران خدمت دوستان و اساتید عزیز
                            من با هزار مشکل اپل آیدی رو درست کردم و بعد از 2 روز یک ایمیل تایید اکانت برام اومد اکانت رو تایید کردم ولی وقتی میخوام از اکانت استفاده کنم پیام میده اکانت شما هنوز در آیتونز استور استفاده نشده (This apple id has not yet been used in the itunes store) بعد پیام میده که گزینه review رو انتخاب کن تا sign in بشی و اطلاعات اکانتت رو بررسی کنی بعد از اینکه این کار رو میکنم تمام مراحل ایجاد اکانت دوباره از اول میاد با این تفاوت که بعضی از مشخصات ثبت شده قبلی داخل اکانت هست ولی گزینه noneوجود نداره و باید یکی از روشهای پرداخت با کارت رو انتخاب کنم و آدرس رو دوباره بدم
                            دوستان به نظر شما چکار باید کرد؟ در ضمن امکان تغییر کانتری هم وجود داره
                            ممنون میشم راهنمایی کنید
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-aslani نمایش پست ها
                              "با درود بیکران خدمت دوستان و اساتید عزیز
                              من با هزار مشکل اپل آیدی رو درست کردم و بعد از 2 روز یک ایمیل تایید اکانت برام اومد اکانت رو تایید کردم ولی وقتی میخوام از اکانت استفاده کنم پیام میده اکانت شما هنوز در آیتونز استور استفاده نشده (this apple id has not yet been used in the itunes store) بعد پیام میده که گزینه review رو انتخاب کن تا sign in بشی و اطلاعات اکانتت رو بررسی کنی بعد از اینکه این کار رو میکنم تمام مراحل ایجاد اکانت دوباره از اول میاد با این تفاوت که بعضی از مشخصات ثبت شده قبلی داخل اکانت هست ولی گزینه noneوجود نداره و باید یکی از روشهای پرداخت با کارت رو انتخاب کنم و آدرس رو دوباره بدم
                              دوستان به نظر شما چکار باید کرد؟ در ضمن امکان تغییر کانتری هم وجود داره
                              ممنون میشم راهنمایی کنید
                              با تشکر
                              دوست عزیز اگه با اندازه معمولی هم بنویسید، پاسختون رو دریافت میکنید…
                              شما باید مطابق با آموزش همین تاپیک، یک اکانت جدید بسازید.

نظر

• دوسته عزیز
                                شما احتمالا از خود وب سایته اپل اکانت ساختید نه از آیتونز، در اینصورت آپشن مجانی دیگه نخواهید داشت و فقط باید گیفت کارت ریدیم کنین.

آوای تو می خواندم از لایتناهی ...

نظر

صبر کنید ..
                                X