اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت اکانت آي تونز!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من هم چیز پی ان دارم هم ایمیلم با کشور آمریکا ساخته شده بازم این ارور لعنتی میاد*!

contact itunes support for completing this transection

چیکار کنم*؟؟؟؟

نظر

• منم همين مشكل رو دارم ، هيچ كاري به جز ايميل زدن به ساپورت نميشه كرد ، منم منتظر جوابشونم فعلا الان بخواي بسازي يا تغير بدي تو اكانتت همين ارور رو ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
        منم همين مشكل رو دارم ، هيچ كاري به جز ايميل زدن به ساپورت نميشه كرد ، منم منتظر جوابشونم فعلا الان بخواي بسازي يا تغير بدي تو اكانتت همين ارور رو ميده
        ایمیل ساپورتش چیه منم بهش ایمیل بزنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط M-H-M نمایش پست ها
          ایمیل ساپورتش چیه منم بهش ایمیل بزنم ؟
          iTunesStoreSupport@apple.com
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم اکانت اپل بسازم،کسی هست زحمت بکشه برام یه اکانت بسازه؟
            خیلی ممنون میشم..

نظر

• ye soal apple id ba account itunes fargh mikone ? chon man toonestam besazam (amirfarzam@me.com) hatta ye email mabni bar inke sakhtam ham baram oomad vali vaghti mikham az app store ye chizo dl konam ke hatta free ham hast yeho ghat mizane o erorr mide. ke 3 ta gozineye use existing apple id ya create new apple id ya cancel ro mide 200 bar raftam vali bazam nashod nesfe shabi mokhemoon terekid.... rasty mamnoon misham age dar morede *** sock ya har chizi ke too iphone4s beshe az on baraye web gardio in dastana estefade kard ye tozihi bedin va inke chi jooori mishe tahaye konamesh. bazam TnQ

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfarzam نمایش پست ها
                ye soal apple id ba account itunes fargh mikone ? Chon man toonestam besazam (amirfarzam@me.com) hatta ye email mabni bar inke sakhtam ham baram oomad vali vaghti mikham az app store ye chizo dl konam ke hatta free ham hast yeho ghat mizane o erorr mide. Ke 3 ta gozineye use existing apple id ya create new apple id ya cancel ro mide 200 bar raftam vali bazam nashod nesfe shabi mokhemoon terekid.... Rasty mamnoon misham age dar morede *** sock ya har chizi ke too iphone4s beshe az on baraye web gardio in dastana estefade kard ye tozihi bedin va inke chi jooori mishe tahaye konamesh. Bazam tnq
                دوست عزيز شما بايد پيش از هر چيز به قوانين انجمن احترام بگذاريد و فارسي تايپ كنيد.

نظر

• بچه ها من ثبت نام کردم! verify هم کردم و
                  تو خود سایت اپل هم میرم
                  ولی با آیتیونز که میرم میگه این اکانت هنوز وارد نشده
                  یه اکانت دیگه میسازم هم میگه که به apple support تماس بگیرید
                  لطفاً کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط azitafadakhah نمایش پست ها
                    بچه ها من ثبت نام کردم! Verify هم کردم و
                    تو خود سایت اپل هم میرم
                    ولی با آیتیونز که میرم میگه این اکانت هنوز وارد نشده
                    یه اکانت دیگه میسازم هم میگه که به apple support تماس بگیرید
                    لطفاً کمک کنید
                    به من پ.خ بده
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان من اكانتمو تقريبا ٨ ماه پيش ساختم و حدود ٦ ماهه كه ازش استفاده نكردم البته اون موقع اپستور فقط با چيز پى ان باز ميشد. الان كه بدون اون باز ميشه و ازاد شده وقتي ميخام يه برنامه ى رايگان داونلد كنم ميگه اطلاعات شما كامل نيست و وقتى ميخام كامل كنم رو همون كشور قبلى ، ازم كردى كارت ميخاد و گزينه ى none رو نداره . واسه برنامه ى رايگان . ! دوستان خوشحال ميشم راهنماييم كنيد

نظر

• دوسته عزیز
                        یه مدته که برای ساخت و یا اصلاح اکانتهای رایگان آمریکا مشکل بوجود اومده ... شاید هم بشه گفت سختگیری میشه و به راحتی قبل دیگه نیست.

آوای تو می خواندم از لایتناهی ...

نظر

• لطفا

لطفا برای منم یکی بسازه

از آمریکا بسازید لطفا

hasan_g97@yahoo.com

password : RebelMan1

اسمم :
                          Hasan
                          فامیلیم :

Goodarzi

khahesh mikonam besaze yeki

نظر

• منم مشگلم همین ارروره هستش چیکار کنم
                            اگه کسی بلده بسازه برای منم بسازه
                            فقط بگید که اطلاعاتمو براتون بفرستم

نظر

• نوشته اصلی توسط sinay_mehdiz نمایش پست ها
                              سلام دوستان من اكانتمو تقريبا ٨ ماه پيش ساختم و حدود ٦ ماهه كه ازش استفاده نكردم البته اون موقع اپستور فقط با چيز پى ان باز ميشد. الان كه بدون اون باز ميشه و ازاد شده وقتي ميخام يه برنامه ى رايگان داونلد كنم ميگه اطلاعات شما كامل نيست و وقتى ميخام كامل كنم رو همون كشور قبلى ، ازم كردى كارت ميخاد و گزينه ى none رو نداره . واسه برنامه ى رايگان . ! دوستان خوشحال ميشم راهنماييم كنيد
                              يه اپل ايدي جديد بساز يا يه گيفت كارت روي اپل ايديت وارد كن

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• دوستان كسي ميتونه ي اكانت برا ما بسازه؟لطفا!

نظر

صبر کنید ..
                                X