اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت اکانت آي تونز!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

[QUOTE=mehransmart;601633]من از دیروز بیش از 10 بار مراحل گفته شده رو زدم نتونستم اپل آیدی بازکنم و تو صفحه آخر این خطای قرمز رنگ رو کنار کارتهای اعتباری میده (قبلا دو تا اکانت پاسال درست کرده ام) ولی حالا تو آیتوز روی برنامه فری کلیلک میکنم و از اونجا create new ID میزنم و کشورمو ایالات متحده انتخاب میکنم ولی آخر کار این میشه:

نظر

[quote=mehransmart;601634]
      نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      من از دیروز بیش از 10 بار مراحل گفته شده رو زدم نتونستم اپل آیدی بازکنم و تو صفحه آخر این خطای قرمز رنگ رو کنار کارتهای اعتباری میده (قبلا دو تا اکانت پاسال درست کرده ام) ولی حالا تو آیتوز روی برنامه فری کلیلک میکنم و از اونجا create new ID میزنم و کشورمو ایالات متحده انتخاب میکنم ولی آخر کار این میشه:
      بله من هم چند بار همين مشكل رو داشتم ولي خود به خود رفع شد. واقعا خودمم گيج شدم؟؟؟!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام تو قسمت area codeچی باید نوشت؟

نظر

دوستانه خوب

خواهشا اگه قصد خرید از اپل استور با گیفت کارت رو دارید ، آدرسه آمریکا ندید . بعدا برای اثباته آدرس و تلفن به مشکل میخورید. الان یکی از کاربران تلفن و آدرسه آمریکا داده و برای اثباته آدرس گفتن به همون شماره تماس خواهند گرفت!

کشورهای خاورمیانه چه اشکالی داره؟ قطر؟ بحرین ؟ امارات ؟ همه گی Yellowpage Online دارند... آدرس رو از اونجا بدید.

نظر

من همونی رو انتخاب کـردم که تو آموزش زدن!کالیفورنیا!
            حالاچی؟

نظر

من از دوستان توی تاپیکهای مختلف خواهش کردم که آمریکا حتی المقدور نباشه چون خیلی از کاربرها الان مشکل خوردن و من در حد خودم دارم کمکشون میکنم مشکلشون حل شه (البته من خوشحال میشم کمکشون کنم )ولی وقتی میشه جلوی یه اتفاق رو به سادگی گرفت چراکه نه؟! اگه بخوان اکانت رو ممیزی کنن مساله با یه یلو پیج و یه تلفن حل نمیشه و اینکه یک ماهه عضوید یا یکسال براشون فرقی نمیکنه به راحتی اکانت رو میبندند

زمستان شکست و رفت ...

نظر

آخه به اپل چه که من کجا زندگی می کنم...بازم به گوگل که گیر به این چیزا نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                  من از دوستان توی تاپیکهای مختلف خواهش کردم که آمریکا حتی المقدور نباشه چون خیلی از کاربرها الان مشکل خوردن و من در حد خودم دارم کمکشون میکنم مشکلشون حل شه (البته من خوشحال میشم کمکشون کنم )ولی وقتی میشه جلوی یه اتفاق رو به سادگی گرفت چراکه نه؟! اگه بخوان اکانت رو ممیزی کنن مساله با یه یلو پیج و یه تلفن حل نمیشه و اینکه یک ماهه عضوید یا یکسال براشون فرقی نمیکنه به راحتی اکانت رو میبندند

زمستان شکست و رفت ...
                  جناب نجاتيان اگه ما كشور و ادرس رو تو همين كشوراي عربي انتخاب كنيم بعد براي وارد كردن گيفت كارت امريكا مشكلي پيش نمياد؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من وقتی میخام بسازم یا به phoneگیرمیده یابه area codeچیکار کنم؟

نظر

ببینید گیفت کارت اسمس روشه . شما میخرید و هدیه میدید حالا گیرنده شاید بره اون وره دنیا و بخواد خرج کنه، درسته؟ اگه مشکلی پیش بیاد به نظر من غیرمنطقیه. البته بحث کردیت کارت فرق میکنه ، الان از یکی از دوستان قبض اب و برق کالیفرنیا رو خواستن، به یکی دیگه گفتن به همون تلفن که دادی زنگ میزنیم ، ... و من اگه خودم نامه های اپل رو نمی خوندم باورم نمیشد و متاسفانه اکانتهای از سال ۲۰۰۸ ۲۰۰۹ رو خیلی ساده و بی هیچ توضیحی بستند. ولی در مورد خاور میانه تا اونجایی که برخورد داشتم سختگیری نمیکنند و اغلب از کشور ایرلند به مسائل رسیدگی میشه ، اون ها هم حساسیت زیادی تا حالا رو این قضیه نشون ندادند...

زمستان شکست و رفت ...

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها

زمستان شکست و رفت ...
                        آخه شما فقط یه قسمت مئله رو در نظر میگیرید و فکر کنم اطلاعات و تجربه های کافی در این زمینه ندارید
                        اولا اکثر گیفت کارتهای فروخته شده مال آمریکا هستش
                        دوما: اکثر کشورها مالیاتی دارن مثلامن خودم اول آذربایجان رو انتخاب کرده بودم برای هر برنامه مالیاتی کسر میشد ازم بعد یکی از ایالاتهای آمریکا رو که مالیات ندارن انتخاب کردم یگه مشکل مالیات خودبخود حذف شد
                        سوما اپ استور آمریکا متنوع تر از اپ اتورهای کشورهای دیگه هستش (مثلا من هنگام آپدیت برنامه ها وقتی آذربایجان رو انتخاب میکردم برخی برنامه ها که تو اپل استور آمریکابود تو جستجو نشون نمی دادند
                        تو ایتونز استورش انتخاب های بیشتری مانند books و ... ظاهر میشه که در بسیاری از کشورها مثلا همین books حذف شده
                        ...

در مورد بن شدن برخی اکانتها، تا اونجا که میدونم بیشتر از اونهایی بودن که خریدهاشونو پس داده اند، یا آدرسشونو یه چیز تابلویی مثل آدرس خود اپل! یا شرکتهای بزرگ رو قرار داده اند بیشتر متوجه مشکل شده اند
                        ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 05-02-2012, 11:49 PM

نظر

دوسته عزیز
                          شما اینور قضیه رو میبینید و من اونوره قضیه رو وکمی بیشتر!
                          جواب فرمایشتاتتون هم مفصله . انشالله سر فرصت حتما بند به بند پاسخ میدم.

زمستان شکست و رفت ...

نظر

بحث سره اینه که شما کاره خطایی نمیکنید ولی اونی که گیفت کارت به شما میفروشه کار خطا میکنه و عقوبتش پای شماست. هیچ کدوم از دوستانی که به مشکل خوردن کار خطایی نکردند ولی نه تنها اون خرید که کل اکانت بسته شد.
                            با این سیاست سختگیرانه ایی که اپل در پیش گرفته و از تغییر لحن نگارش نامه ها کاملا مشخص هست فکر کنم به زودی این سوال رو از خودش بپرسه:
                            سوال:چرا بعضی اکانتهای امریکا فقط با گیفت کارت خرید میکنن؟
                            پاسخ: احتمالا دسترسی به کردیت کارت ندارن.
                            سوال: پس چرا روش خرید گیفت کارت نه نقد که از طریق کردیت کارت هست؟
                            پاسخ: احتمالا دسترسی به اپل استور برای خرید نقد نداشتند.
                            سوال: چرا؟
                            پاسخ: احتمالا در امریکا نیستند.
                            نتیجه: درخواست مدارک اثباتی!
                            یادمون نره اپن چیزی که به عقل ما میذسه به عقل اونها هم می رسه، پس اگه ناچار به دروغ گفتن هستیم هرچقدر این دروغ به واقعیت نزدیک باشه اثباتش راحت تره. اثباته تو دبی بودن برای ما به مراتب راحت تر هست از کالیفرنیا...
                            به هر حال به نظر من وقتی پولی هزینه میشه حیفه که به این راحتی از بین بره .

زمستان شکست و رفت ...

نظر

ینی ما ادرس امریکا بدیم یا نه؟ (ادرس valid منظورم هست)

نظر

"همونطور که فرمودید دوستانی که خارج از ایران هستند" این دوستان اگه مدرکی هم ازشون خواسته بشه فکر نمیکنم مشکلی برای ارایه داشته باشند.
                                در پاسخ به دوستمون مهران عزیز، در مورد گیفت کارت اپل ( که برای خرید محصولاته مک و آیپاد هست ) فقط میشه از امریکا خرید و همونجا هم مصرف کرد ولی در مورد گیفت کارت آیتونز ، به جز چند تا کشور محدود ، در اکثر کشورها قابل خریداری و استفاده هست.فقط اکانت هم باید ماله اون کشور باشه.( اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید)
                                در مورد مالیات هم میشه کشورهای دیگه رو هم بررسی کرد ، برای مثال من اکانتم امارته و تا الان یک درهم هم مالیات ندادم برای خریدهام.
                                در مورد بن شدن اکانت دوستان ، باید بگم خیر، دلیلی که شما قید کردید باعث بن شدن اکانت نبوده، عدم ارایه مدرک مهمترین علت بوده، یک مثال واقعی میزنم:

یکی از کاربران عزیز ، از طریق دوستی که در آمریکا داشتن گیفت کارت آیتونز خریدند، اکانت هم 3 ساله هست ، پس چیز جدید نیست که راه و چاه رو بلد نباشند، گیفت کارت و کردیت کارت هر دو معتبر هستند، حالا اپل ایمیل فرستاده و کپی صورتحساب کردیت کارتی که گیف کارت با اون خریداری شده رو خواسته. ایشون هم توضیح داده که این گیفت کارتی هست که یک دوست داده ... قصه سری دراز دارد خلاصه اینکه بعد از 14 بار نامه نگاری جواب اخر اپل این شده:

I have been patient enough with you, just send me email when the credit card statment is attached to it.

خوب آدرسی هم که ایشون دادند یک مجتمع مسکونی در آمریکا هست با تلفن و همه چیز که منطقا درسته. دوسته ایشون هم تمایلی به ارسال صورتحساب کردیت کارت نداره. حق هم داره ،...
                                یه هرحال منظور من اینه که هیچ منطق خاصی در آدیتینگ وجود نداره ، اگه شرایطه قرارداده آیتونز رو بخونید از عهدنامه ترکمنچای هم یک طرفه تر نوشته شده. حالا من نوعی که در کشوری زندگی میکنم که تسهیلات بانکی برای خرید انلاین ندارم و در ضمن کشور در تحریم با کشور آمریکا هست باید جوری برنامه ریزی کنیم که ریسک بسته شدن اکانت به حداقل برسه.
                                این رو هم اضافه کنم که تمامه اکانتهای بسته شده که من تا الان در جریانشون هستم در 2 نکته مشترک هستند: اکانت متعلق به آمریکاست. خرید با گیفت کارت بوده.
                                به نطر میرسه این اکانت ها برای بسته شدن آسیب پذیر تر هستند.

نظر

صبر کنید ..
                                X