اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه میتوان اهنگ از موزیک پلیر ایپاد تاچ حذف کرد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه میتوان اهنگ از موزیک پلیر ایپاد تاچ حذف کرد؟

سلام خدمت دوستان شاید مسخره باشه اما من بلد نیستم از روی ایپاد اهنگی حذف کنم.منظورم مستقیم از موزیک پلیره نه از طریق ifile و... اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    برنامه ای در سیدیا واسه این کار موجوده؟

همینجوری نمیشه ولی با ifile به مسیر var/mobile/media/itunes_control/music برو فایل ها اونجاست ولی اسم اهنگ ها تغییر کرده پیدا کردن اهنگ مورد نظرت خیلی سخته چون ایتیونز اینکارو میکنه

نظر

تو آیفونم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

فکر کنم برنامه هو سیدیا داشته باشه چون تو معرفی ceeste تو موزیک پلیر گزینه های حذف و سند هست

نظر

نوشته اصلی توسط divaj نمایش پست ها
          تو آیفونم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          اره تو همشون همینه.
          البته من در مورد برنامه ای از سیدیا خبری ندارم چرا دروغ بگم.  

نظر

help me...

نظر

کسی بلد نیست

نظر

دوست عزیز جز با ایتیونز و راهی که گفتن امکان پذیر نیست!!!

نظر

این از عجایب iOS هست که هر غلطی بخوای بکنی باید وصلش کنی به این iTunes لعنتی
                  قهقرا به این میگن

نظر

چه مسخره.من یک سال 3gs داشتم هیچ وقت اینو نمیدونستم.واقعا دلیل این کارشون چی بوده که این
                    امکانو نزاشتن ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
                      این از عجایب ios هست که هر غلطی بخوای بکنی باید وصلش کنی به این itunes لعنتی
                      قهقرا به این میگن
                      دوست من شما تو همه تایپیک های این انجمن انتقاد منفی میکنید از تمام محصولات و امکانات اپل. من یک جا هم ندیدم شما از اپل و محصولاتش و امکاناتش تعریف کنی.
                      پیشنهاد دوستانه من به شما اینه که وقت خودتون رو نگیرید و این انجمن رو مطالعه نکنید.

نظر

حقیقت تلخه.....

نظر

دوستان از ios 4 به بعد درون خود موزیک پلیر گزینه های edit و delete هست.
                          از قسمت playlists وارد اون فولدری که آهنگ مورد نظرتون رو با itunes ریختین بشین، روی edit بزنین یه علامت شبیه میاد. بعد روی این علامت که بزنین گزینه delete میاد و اون تک آهنگ رو حذف میکنین.

نظر

نوشته اصلی توسط maclaren نمایش پست ها
                            چه مسخره.من یک سال 3gs داشتم هیچ وقت اینو نمیدونستم.واقعا دلیل این کارشون چی بوده که این
                            امکانو نزاشتن ؟؟
                            این کار برای کنتر روی قانونی بودن تمام مراحل هست مثل اینکه شما نمیتونی این اهنگ رو بلوتث کنی چون شما یک نفر این اهنگ رو خریدی پس طبق قوانین کپی رایت نباید به کسی دیگه بدی همینطور بقیه چیزا و این مورد هم همچین دلیلی داره هیچ چیزی الکی نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
                              حقیقت تلخه.....
                              دوست من اگه این حقیقتی که شما از اون صحبت کردید واقعیت داشت که این همه آدم تو دنیا محصولات اپل رو نمیخریدن.

نظر

صبر کنید ..
                              X