اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای خرید ایپاد شافل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمای خرید ایپاد شافل

دوستان لطفا راهنمایی کنید میخوام ایپاد شافل بخرم از این نسل پنجم جدید که اومده موقع خرید چه جوری از ایپاد شافل معمولی تشخیص بدم و بخرم؟؟؟؟؟
    Apple iPod Shuffle

Apple iPod Shuffle 5th Generation Music Player - 2GB

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟

نظر

معمولا تقلبیش بسته بندیش کشیده تره و مربعی نیست(اصلش مربعه)
      بنظر من از یه سایت معتبر تهیه کنید بهتره
      Apple iPod Shuffle new - مشخصات محصول - allDIGITall - آل ديجيتال فروشگاه اينترتي كالاي ديجيتال

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
        معمولا تقلبیش بسته بندیش کشیده تره و مربعی نیست(اصلش مربعه)
        بنظر من از یه سایت معتبر تهیه کنید بهتره
        Apple iPod Shuffle new - مشخصات محصول - allDIGITall - آل ديجيتال فروشگاه اينترتي كالاي ديجيتال
        ممنون ولی منظور من تقلبی و یا اصلی نیست!!! آیپاد شافل نسل چهار و پنج که جدید هست دار..میخوام فرقش و چگونه تشخیص دادنش رو بفهمم برای خرید... میخوام نسل پنچ بخرم ولی نمیدونم از کجا بفهمم نسل پنج یا چهار

نظر

نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
          ممنون ولی منظور من تقلبی و یا اصلی نیست!!! آیپاد شافل نسل چهار و پنج که جدید هست دار..میخوام فرقش و چگونه تشخیص دادنش رو بفهمم برای خرید... میخوام نسل پنچ بخرم ولی نمیدونم از کجا بفهمم نسل پنج یا چهار
          آیپاد شافل نسل پنج نداره دوست من. این صفحه رو مشاهده کنید : https://support.apple.com/en-us/HT204217

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
            آیپاد شافل نسل پنج نداره دوست من. این صفحه رو مشاهده کنید : https://support.apple.com/en-us/HT204217
            مشاهده کردم ولی تو مدل 2015 پلیر متفاوت شده ،،،حالا نمیدونم چی هست قضیه !!! اینم یه فروشنده گفت یه مدل 190 تومن یه مدل 240 تومن!! البته دیجی هم داره ولی نسل پنج رو الان دو روز زده موجودی تموم

ديجی کالا - اپل آی پاد شافل - Apple iPod Shuffle

ديجی کالا - پخش کننده موسیقی اپل مدل آیپاد شافل نسل پنجم با ظرفیت 2 گیگابایت - Apple iPod Shuffle 5th Generation Music Player - 2GB

نظر

آقا خریدم ،رنگ گلد شو عالیه .معرکست
              ممنون از مشاوره دوستان

نظر

ممنون از مشاوره دوستان
                مبارکتون باشه.چه مدلی؟چند؟

نظر

ممنون از مشاوره دوستان
                  اگر امکانش بود در پیغام خصوصی بگید از کجا، دنبال رنگ طلاییش برای یکی از دوستان هستم. ممنون

نظر

مبارکتون باشه.چه مدلی؟چند؟
                    حق با دوستان بود هیچ فرقی ندار...اول اینکه رنگ گلد مدل 2015 هستش مابقی رنگها 2012 اینطوراا هستن... model 1373 پارت نامبر zp/a
                    بسته بندی خیلی شیکی دار....ایپاد..هندزفری..کابل کوچیک شارژ یو اس بی و سوزنی..دفترچه یادداشت..بهمراه برچسب لوگو اپل
                    من با همون شارژ کم کارخونه ایی اهنگ ریختم رفتم ورزش با رفت امد تا خونه 4ساعت اهنگ گوش کردم بازم شارژ داشت
                    شارژ فول فکر کنم 15 ساعت اهنگ مدام میشه گوش کرد
                    کیفیفت پخش عالی هستش با توجه به هندزفری معمولی ایفون 4 که روش هست..حالا با هدزفری فایو اس که فوق العاده تر میشه
                    برای خرید یه بار رفتم بازار بزرگ موبایل حافظ دو سه تا مغاز پرسیدم میگفتن 190 ..200 ولی رنگ گلدشو میگفت 240
                    از اونجایی که فایو اس رو پاساژ پایتخت میرداماد خرید بودم ،رفتم اونجا گلد 220 میدادن ولی یه مغاز 200 میفروخت ،خریدم 24 ساعت هم مهلت تست با فاکتور و مهره فروشگاه
                    فروشگاه مدیا پاساژ پایتخت میرداماد واحد 111 ،،، قیمتش منصفانه بود چون سایت اپل هم قیمتشو 49 دلار زده 170 هزار تومن به پول ما تاز با دلار 3400 اگه خریده باشه

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                      اگر امکانش بود در پیغام خصوصی بگید از کجا، دنبال رنگ طلاییش برای یکی از دوستان هستم. ممنون
                      یه مغاز 200 میفروخت ،خریدم 24 ساعت هم مهلت تست با فاکتور و مهره فروشگاه،مابقی جاها رنگهای دیگه رو 190-200 میفروشن
                      فروشگاه مدیا پاساژ پایتخت میرداماد واحد 111 ،،، قیمتش منصفانه بود چون سایت اپل هم قیمتشو 49 دلار زده 170 هزار تومن به پول ما تاز با دلار 3400 اگه خریده باشه

نظر

ایپاد..هندزفری..کابل کوچیک شارژ یو اس بی و سوزنی..دفترچه یادداشت..بهمراه برچسب لوگو اپل
                        منظورت از شارژر سوزنی چیه؟!

نظر

منظورت از شارژر سوزنی چیه؟!
                          کابل کوچیک شارژ یو اس بی و سوزنی
                          عکس گرفتم برات
                          فقط فقط ایکاش حجمش مثلا 8 گیگ طراحی میشد
                          ولی من خیلی راضی هستم

نظر

صبر کنید ..
                          X