اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نایک آی پاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نایک آی پاد

سلام.
    آقا این iPod Nike چی هستش؟
    تو ایران هم پیدا می شه؟ قیمتش چنده؟

با اينكه خيلي ديره واسه جواب دادن اما تا اونجا كه مي دونم نايك با همكاري اپل يه سنسور رو طراحي كردن كه در بعضي از كفش هاي نايك جا سازي شده.(توي سايت اپل هم اين سنسور براي فروش هست) مي توني اين سنسورو بخري و بزاري زير كفي كفشت. سنسور از طريق وايرلس به آي پادت متصل شده و زمان طي شده , مقدار كالري مصرف شده و مقداري كه دويدي رو برات مشخص كنه. در حال دويدن هم مي توني به آهنگ هاي مورد علاقت گوش بدي و پس از تمام شدن مقدار زمان يا مسافت يا كالري كه خودت معين كردي تو رو آگاه مي كنه. در ضمن مي توني مقدار ورزشي كه گذشته كردي رو در My Workouts ببني. قيمتش هم در سايت اپل 19 دلار است. راستي بگم كه يه پكيج هم براي آي پاد هايي مثل نانو كه وايرلس ندارن با قيمت 29 دلار هست كه شامل سنسور و قطعه وايرلسه كه بايد هميشه به آيپاد وصل باشه.

نظر

والا من شخصا نديدم كه جايي بفروشه. اگه پيدا كردي ما رو بي خبر نذار

نظر

این سنسور فقط واسه مدل های خاصی از nike running هست که در قسمت پاشنه زیر کفی کفش یک فرو رفتگی داره که جای سنسوره.من Nike Ipod رو تهران تو نایک ونک دیدم به قیمت60000 تومان
        خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نظر

البته یه سنسور هم داره که زیر آیپاد میخوره
          خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نظر

نايك + آيپاد تنها براي دويدن ساخته نشده ! در قسمت Rock the Gym سايت اپل نشون داده شده كه آي پاد شما مي تونه به دستگاه هاي ورزشي از قبيل تردميل و دوچرخه و ... در سالن هاي بدن سازي متصل بشه. اين اتصال با كابل يو اس بي انجام مي شه و شما ضمن گوش دادن به آهنگ آي پادتون را شارژ مي كنيد و همينطور از وضع كالري و ... آگاه مي شويد. البته تنها يه سري مارك مشخص سازنده دستگاه ها از اين قابليت حمايت مي كنند. اطلاعات بيشتر در سايت اپل هست.

Apple - Nike + iPod - Workout
            ویرایش توسط amir-nik : https://i-phone.ir/forums/member/3317-amir-nik در ساعت 02-06-2009, 10:26 AM

نظر

البته یه سنسور هم داره که زیر آیپاد میخوره
              به نظر من اون وايرلسه براي آيپاد هايي كه وايرلس ندارن. با آيپاد تاچ بدون اون قطعه مي شه وصل شد .
              سنسور خاليش چي چقدره؟ حتما 40 تومن بايد باشه. جالبه نمايندگي نايك قيمت رو دوبرابر مي كنه!

نظر

پکی که من دیدم 2 تا سنسور با هم بود.

نظر

دو مدل سنسور وجود داره. یک مدل سنسور به همراه گیرنده... برای آی پاد و آی فون های قدیمی
                  یک مدل سنسور خالی برای آیپاد تاچ نسل دوم ، آی پاد نانو نسل چهارم که دیگر نیازی به گیرنده نیست. یا اینکه برای کسانی که سنسور قدیمی شون باطری اش تموم شده است.
                  من سنسور تنهاش رو از آلمان 19 یورو خریدم. میتونید توی کفشهای دیگه هم بزارید اما راحت نیست... باید کفش نایک باشه که جاش رو داره..
                  حالا سوال من این هست که این کفش های Nike + ipod کجای تهران داره برای فروش ؟ قیمت ؟

نظر

سیه دونه برای من از استرالیا آوردن منم باهاش راحت کار می*کنم هیچ مشکلی* هم نداره

احتیاجی هم به کفش نایک نداره؛ روی هر کفشی میتونین نصبش کنید ولی* ممکنه یکم پاتون رو اذیت کنه

تنها ویژگی کفش*های مخصوصش اینه که یه سوراخ داره که اون توش جا میشه

توی زبونهٔ کفش می*شه راحت گذاشتش

نظر

یه عکس از این سنسوره میزارید ببینیم؟ توی ایران هم هست؟

نظر

عکس و مشخصات اینجا هست:
                        Nike + iPod Sensor - Apple Store (Australia)
                        من توی ایران ندیدم ولی اگر هم پیدا بشه الکی گرونه

نظر

تو دوبی کسی سراغ نداره؟؟

نظر

برای ipod touch که وایرلس دارن فقط سنسور می خواهد

نظر

برای خرید به این تاپیک مراجعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread6089.html

نظر

صبر کنید ..
                              X