اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باطری آیپاد تاچ 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باطری آیپاد تاچ 4

سلام دوستان.
    حدود 5 ماه است که آیپادم خیلی زود شارژ تموم میکنه.تا حالا چند بار ریستور کردم به ورژنا مختلف و البته با red snow جلبریک کردم.در ضمن برای بازی هایی مثل آسفالت 6 خیلی داغ میکنه.نمیدونم باطریم خرابه یا نه.دوستان لطف کننین با یکی از بازی ها ی مشهور مثل cut the rope-angry birds-pes-fifa-infiti blade-asphalt مدت کار کرد باطری رو بگید تا تست کنم ببینم درسته یا نه.البته میزان brightness را هم بگید.
    thanks

دوسته من،كلا باتري ايپاد ها كلا زود تموم ميكنه نصبت به ايفون!!به خصوص در هنگام بازي و وب گردي(اگرم جیلبرک کردی که بدتر ،یکی عیب جیلبرک مصرف زیاد باتری هم هست)!!بحث داغ شدن هم هنگام بازي درسته!چون رم و ...پر ميشه داغ ميكنه!!(ايفون هم داغ ميكنه ولي چون پشتش شيشيه احساس نميشه ولي در ايپاد المينيومه!!)
    ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 15-07-2012, 06:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      دوسته من،كلا باتري ايپاد ها كلا زود تموم ميكنه نصبت به ايفون!!به خصوص در هنگام بازي و وب گردي(اگرم جیلبرک کردی که بدتر ،یکی عیب جیلبرک مصرف زیاد باتری هم هست)!!بحث داغ شدن هم هنگام بازي درسته!چون رم و ...پر ميشه داغ ميكنه!!(ايفون هم داغ ميكنه ولي چون پشتش شيشيه احساس نميشه ولي در ايپاد المينيومه!!)
      این که شما میفرمایید درست ولی نسبت به اولاش خیلی زودتر باطری تموم میکنه.زحمت بکشید مدت کارکرد با یک بازی مشهور رو بگید لطفا.

نظر

نوشته اصلی توسط ya3ya6 نمایش پست ها
        این که شما میفرمایید درست ولی نسبت به اولاش خیلی زودتر باطری تموم میکنه.زحمت بکشید مدت کارکرد با یک بازی مشهور رو بگید لطفا.
        بین ۱ الی ۲ ساعت.(باتری ها به خصوص در طول زمان ، ضعیف میشن!البته کم کم)

نظر

در اوایل ، نزدیک به چهار ساعت.
          بعد از هشت ماه کار توسط بنده،نزدیک به یک ساعت و نیم .
          نور زیاد،و با صدای اخر با بازی اینیفیتی بلید یک.

نظر

نوشته اصلی توسط imohamad نمایش پست ها
            در اوایل ، نزدیک به چهار ساعت.
            بعد از هشت ماه کار توسط بنده،نزدیک به یک ساعت و نیم .
            نور زیاد،و با صدای اخر با بازی اینیفیتی بلید یک.
            یه سوال
            با ایفون 4 یا 4اس اگه با همین وضعیت بازی بشه چند ساعت باطریش دوام میاره؟
            ممنون از همه دوستان
            برام خیلی خیلی مهمه

نظر

نوشته اصلی توسط i_saeid نمایش پست ها
              یه سوال
              با ایفون 4 یا 4اس اگه با همین وضعیت بازی بشه چند ساعت باطریش دوام میاره؟
              ممنون از همه دوستان
              برام خیلی خیلی مهمه
              حدود ۲ ساعت!ولی به نظر من نور کامل نیاز نیست!با نور ۶۰ درصد میتونی ۳ ساعت بازی کنی!(البته ۴s مشکل باتری داره،که یکم زود تر خالی میکنه!)

نظر

صبر کنید ..
              X