اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باتریه ایپاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باتریه ایپاد

درصد باتریه ایپادم خیلی کم و زیاد میشه! شنیدم ک یه برنامه داخل سایدیا هست ک این مشکل رو حل میکنه ولی اسمش رو نمیدونم . اگه میشه اسم برنامه رو بگین یا اگه راه دیگه هم هست بگین تا انجام بدم.ممنوم

نوشته اصلی توسط ashkan.h نمایش پست ها
    درصد باتریه ایپادم خیلی کم و زیاد میشه! شنیدم ک یه برنامه داخل سایدیا هست ک این مشکل رو حل میکنه ولی اسمش رو نمیدونم . اگه میشه اسم برنامه رو بگین یا اگه راه دیگه هم هست بگین تا انجام بدم.ممنوم
    این مشکل عادی است و برای خود بنده نیز اتفاق افتاده است.
    متاسفادنه مشکل از داغ شدن ایپاد است که بر روی عملکرد درصد باتری بسیار تاثیر میگذارد.
    برنامه ها زیاد کاری را پیش نمیبرند

نظر

سلام
      آیپاد من هر 10 دقیفه که باش بازی میکنم تا 10 درصد شارژ خالی میکنه یه هفته نمیشه خریدمش، این عادیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط majid_1386 نمایش پست ها
        سلام
        آیپاد من هر 10 دقیفه که باش بازی میکنم تا 10 درصد شارژ خالی میکنه یه هفته نمیشه خریدمش، این عادیه؟
        چه ورژنی ؟ جیلبرک هستید؟
        ایپاد ها اصولا باتری ضعیفی دارم من چند وقت پیش یک 2gداشتم اون هم شارژ زیاد مصرف میکرد

نظر

باتری ضعیفی دارن،ولی نه اینجوری.ایپاد من بعد از هر بار شارز شدن حداقل ۳ رو دووم میاره!با بازی هم حدود۱ یا ۲ روز.
          ورزن ایپادت چیه؟

نظر

باتری آیپاد کلا به بازی حساسه و مشکل داره ....
            من 8 ساعت فیلم روش نگاه میکنم هنوز باتریش جا داره ولی برای بازی اصلا جالب نیست ....
            2.30 هم دووم نمیاره برای بازی ....

نظر

صبر کنید ..
            X