اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با شارژر اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با شارژر اپل

من اردیبهشت 90 یه شارژر واسه آیپاد خریدم که همراهش داک و هدفون هم داشت . الان سه روزه که شارژر دیگه آیپادمو شارژ نمیکنه . بیخیالش باید بشم دیگه ؟!

فکر میکنم آره دیگه.
    اما من با شارژر خرابم یه شارژ 2-3 متری درست کردم .
    دیگه وقتی گوشی به شارژه راحت میتونم باهاش کار کنم ! :d

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      فکر میکنم آره دیگه.
      كار شما درست نيست اين كار به گوشي صدمه ميزنه براي افزايش طور از افزايش دهنده هاي يو اس بي استفاده كن تز نيم متري ها البته در صورت نياز زياد توصيه ميشه در كل نبايد در اندازه استاندارد اختلال ايجاد كني.

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
        كار شما درست نيست اين كار به گوشي صدمه ميزنه براي افزايش طور از افزايش دهنده هاي يو اس بي استفاده كن تز نيم متري ها البته در صورت نياز زياد توصيه ميشه در كل نبايد در اندازه استاندارد اختلال ايجاد كني.
        فکر نکنم مشکلی به وجود بیاره . این یه سیم رابطه 4 رشتست !!!! کاری نمیکنه که یا جریان یا ولتاژ شدیدی رو انتقال نمیده . شما توی مغازه ها حتی میتونید 15 سانتیمتریشم پیدا کنید !!!

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          فکر میکنم آره دیگه.
          آقا امیر میشه بیشتر توضیح بدی؟ چطور اینکار رو کردی؟ منظورت فقط استفاده از سیمشه یا از بقیه قسمتاش هم استفاده کردی؟

نظر

نوشته اصلی توسط Singapore نمایش پست ها
            آقا امیر میشه بیشتر توضیح بدی؟ چطور اینکار رو کردی؟ منظورت فقط استفاده از سیمشه یا از بقیه قسمتاش هم استفاده کردی؟
            گویا دوستان توصیه نمیکنن. اما من دارم بیش از یک ساله استفاده میکنم .
            سیمش که به درد نمیخوره . 2-3 متر سیم تلفن 4 رشته رو جایگزین سیمش کردم . البته سیم به سیم نه ها!!!!
            سر سیم ها رو روی دوتا سوکت دو طرف لحیم کردم !
            فقط یه کابل شارژ معمولی هم گرفتم که به pc وصله و اصلا جابجاشم نمیکنم !

البته هر کس از دوستان این کار رو انجام داد و به مشکل بر خورد با خودشه !!!!

نظر

اين كار خيلي خيلي بدي اتصال يك سيم ديگه حالا از نوع خودش هم باشه بده حالا توضيحش مفصله اما من رشتم الكترونيكه اين چيزارو خوندم از من ميشنويد اين كارو نكنيد.

نظر

صبر کنید ..
              X