اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه های انتقال فایل بین کامپیوتر و ایپاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه های انتقال فایل بین کامپیوتر و ایپاد

سلام
    دوستان اگه کسی برنامه ای را میشناسه که کار انتقال فایل بین کامپیوتر و ایپاد را انجام میده لطفا اینجا معرفی کنید و چه خوب میشه اگه ادرس دانلود اونم بزاید البته لطفا برنامه هایی معرفی کنید که کرک شده اند یا به صورت رایگان هستند

نوشته اصلی توسط mahdi.b نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه کسی برنامه ای را میشناسه که کار انتقال فایل بین کامپیوتر و ایپاد را انجام میده لطفا اینجا معرفی کنید و چه خوب میشه اگه ادرس دانلود اونم بزاید البته لطفا برنامه هایی معرفی کنید که کرک شده اند یا به صورت رایگان هستند
    سلام
    شما میتونید با دانلود برنامه ی iFile از Cydia این کار رو انجام بدید.
    نسخه ی کرک شده رو از سورس زیر دانلود کنید:

sinfuliphonerepo.com

موفق باشید

نظر

دستگاه جیل شده است ؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
        دستگاه جیل شده است ؟
        اره دیگه وقتی میگه کرک شده می خوام یعنی جیل شده عزیز.

نظر

من فکر کنم ifunbox برنامه خوبیه

نظر

درسته
            اگه میخواین بصورت wirless اینکار رو انجام بدین از iFile استفاده کنید.
            اگه میخواین بصورت cable استفاده کنید از iFunbox استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
              درسته
              اگه میخواین بصورت wirless اینکار رو انجام بدین از iFile استفاده کنید.
              اگه میخواین بصورت cable استفاده کنید از iFunbox استفاده کنید.
              داداش از طریق wirless تو برنامه ifile اطلاعات چطوری انتقال میدن
              ویرایش توسط reza.1985 : https://i-phone.ir/forums/member/71765-reza-1985 در ساعت 10-11-2011, 02:25 AM

نظر

داداش ما اخر نونستیم از طریق wirless تو برنامه ifile اطلاعات انتقال بدم یه توضیح میدی
                اول وایرلس دیوایستون رو روشن کنید، و همینطور router wirless هم روشن باشه، برنامه ی iFile رو باز کرده و از قسمت پایین بر روی علامت wifi کلیک کنید
                حالا یک صفحه باز میشه که بهتون یه ip میده، در سیستمتون ip داده شده رو در ادرس بار browser وارد کنید، بعد از اینکار فایل های دیوایستون رو بر روی browser میبینید.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                  اول وایرلس دیوایستون رو روشن کنید، و همینطور router wirless هم روشن باشه، برنامه ی iFile رو باز کرده و از قسمت پایین بر روی علامت wifi کلیک کنید
                  حالا یک صفحه باز میشه که بهتون یه ip میده، در سیستمتون ip داده شده رو در ادرس بار browser وارد کنید، بعد از اینکار فایل های دیوایستون رو بر روی browser میبینید.

موفق باشید
                  تو فایرفوکس که ip رو میدم نمیاد منطورتون از router wirless چیه ؟

نظر

تو فایرفوکس که ip رو میدم نمیاد منطورتون از router wirless چیه ؟
                    از internet explorer استفاده کنید، access point

نظر

ببینید من 2 تا دستگاه یعنی هم pc و هم ایپد به اینترنت adsl wifi وصله اینترنت باید قطع کنم

نظر

از ifunbox استفاده کنید. هم برنامه ی کم حجمی هست هم می تونید برنامه از طریقش نصب کنید:
                        i-FunBox | File Manager, Browser, Explorer, Transfer Tool for iPhone, iPad & iPod Touch via USB

نظر

از از همه دوستان به خاطر جواباشون ممنونم

نظر

ببینید من 2 تا دستگاه یعنی هم pc و هم ایپد به اینترنت adsl wifi وصله اینترنت باید قطع کنم
                            نیازی نست.. هر دوشون به یه شبکه وصل باشن کار میکنه.. ربطی به وصل یا قطع بودن اینترنت نداره ! خیلی هم راحت کار میکنه

نظر

اره ممنون ip دادم مشکل حل شد

نظر

صبر کنید ..
                              X