اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان وقتی میخوام در ورژن 6.1.5 هم به صورت تترد جیلبریک کنم متاسفانه خطای زیر رو میده
    ممنون میشم در این مورد هم راهنماییم کنید
    missing keys.plist data for this bulid:

device : ipod touch 4g
    ecid : ********32653
    build : ipod4,1_6.1.5_10b400

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
      appsyne for ios 5
      رو از سیدیا و از سورس cydia.i-phone.ir نصب کنید
      با سلام مجدد
      من بعد از مدت ها دوباره دستگاهم رو جیل کردم (ورژن دستگاه 6.1.5) و برای نصب برنامه دوباره اینستال فیلد میده و سورس بالا هم دیگه کار نمیکنه.
      یه راهنمایی برای رفع این حالت بکنید ممنون میشم.
      tnx

نظر

• نوشته اصلی توسط k.talaee نمایش پست ها
        با سلام مجدد
        من بعد از مدت ها دوباره دستگاهم رو جیل کردم (ورژن دستگاه 6.1.5) و برای نصب برنامه دوباره اینستال فیلد میده و سورس بالا هم دیگه کار نمیکنه.
        یه راهنمایی برای رفع این حالت بکنید ممنون میشم.
        Tnx
        مشکل حل شد، ممنون از خودم:d

نظر

• سلاام یه آیپاد تاچ 4 دارم میخوام ازش بک آپ بگیرم و ریستور کنمش اما تو ایتونز وقتی میخوام بک اپ بگیرم گزینه enceypt device تیک خورده تیکش رو هم میخوام بردارم پسورد میخواد بعد اگه پسورد بهش ندم و همینری بک آپ و ریستور کنم چی میشه؟؟؟

نظر

• سلام آیپاد 4 دارم با p0sixspwn-v1.0.5 یه دفعه جیلش کردم پشت سرش یه سری deb نصبیدم که دیوایسو ترکوند !
            ریستور کردم . دوباره خواستم جیلش کنم - از اوایلش جلوتر نمیره - admin رانش کردم _ رویه سیتم دیگه چکش کردم _ یه شب تا صبح منتظر موندم _ قند شیکنم امتحانیدم
            کجای کارم ایراد داره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط k.talaee نمایش پست ها
              مشکل حل شد، ممنون از خودم:d
              سلام
              میخوای تجربت سکرت بمونه ؟

نظر

• با سلام
                آیپاد 4G در فریمور 6.1.5 یا 6.1.3 بغیر از این برنامه، ( p0sixspwn ) راه دیگری برای جیابرک نداره.
                با تمام ورژنها مشکل داره و همون ابتدا گیر میکنه و جلو نمیره؟
                اونجا که نوشته Waiting for device to reboot ...
                اونهایی که توی این فریمور جیلبریک کردن راهنمایی کنن!

نظر

• سلام

ورژن ایپاد من ios 7.0.4 ـــه و میخوام به 7.0.6 اپدیت کنم ولی جیلبریکه
                  چطوری باید این کارو بکنم؟

نظر

• سلام و خست نباشید
                    من iPod touch دارم با ورژن 5.0.1 مدل MC544ZP می خواهم آپدیتش کنم ولی نمی دانم کدام نسلی است که کدام فریمور را برایش دانلود کنم
                    لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

• ایفونم میخاستم جیل کنم در ورژن 7.0.4 با اخرین ورژن جیل زدم اما در انتها هی ریست میشه انگار نمیتونه نصب کنه سایدیارو چکار کنم ورژنم از بین نره !!!

نظر

• سلام من ورژن ios ام 7.0.4 هست میخوام دوباره به همون 7.0.4 ریستور کنم و جیل بریک کنم ولی ارور 3194 میده. امکانش هست به 7.0.6 ریسنور کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Trunks نمایش پست ها
                          سلام من ورژن ios ام 7.0.4 هست میخوام دوباره به همون 7.0.4 ریستور کنم و جیل بریک کنم ولی ارور 3194 میده. امکانش هست به 7.0.6 ریسنور کنم؟
                          سلام دوست عزیز ، خیر برای ریستور فقط میتونید به آخرین ورژن ریستور کنید !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                            آیفون 4s دارم رو 7.0.4 هست بعضی وقتها توی ios کرش میکنه و ... تو سیدیا هم میرم section خالی هست با وجود اینکه سورس داره ... راهی هست دوباره به این ورژن ریستور کرد یا جیلبریک رو پاک کرد دوباره جیل کرد؟

نظر

• سلام
                              من داشتم با evasion 1.0.8 ایپاد ناچ 5G رو جیل میکردم که وسطش ارور داد و گفت دوباره انجام بده . دوباره انجام دادم و کامل شد و تموم شد. تو مرجله ی اخر که میخواست ریستارت کنه گیر میزنه روی لوگوی اپل یعنی اول لوگوی اپل میاد ، بعد از 2-3 ثانیه کم رنگ میشه ، اخرشم لوگوی اپل قرمز میشه و ریست میکنه و دوباره همین مراحل تکرار میشه .لطفا کمک کنید

نظر

• سلام دوستان کسی این سایت رو تایید می کنه؟ جیلبریک 7.1
                                Jailbreak iOS 7.1 | iPhone, iPad, and iPod Touch

نظر

صبر کنید ..
                                X