اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
    اینجا کسی نیس !!!؟؟؟
    یکبار دیگه جیلبریک کنید!

در ضمن هنگام کانکت شدن تغییر آیپی بدید قبلش

نظر

• مشکلی پیش نمیاد ؟ چون توییک نصب کردم ؟؟ در ضمن گوشی وارد اپ استور نمیشه !!

نظر

مشکلی پیش نمیاد ؟ چون توییک نصب کردم ؟؟ در ضمن گوشی وارد اپ استور نمیشه !!
        مشکل که نه ولی توییک ها رو باید دوباره نصب کنید

اپ استور مشکل پینگ و سرعت اینترنت شماست

نظر

• پس چرا ایفون دیگم میره !! ریست نت ورگ هم زدم نشده من فک میکنم مشکل از نرفتن تو نته چون توجه کنید اخطار نرفتن تو نت میده .نظرتون چیه ؟

نظر

• گوشی فقط سافاریش کار میکنه الباقی نت نداره توش مثله واتر مثلا یا سایدیا !!! یادمه یه باریه گوشی اینجوری شد ریست نت ورگ کردم حل شد حالا این هنوز پابرجاست !!!

نظر

گوشی فقط سافاریش کار میکنه الباقی نت نداره توش مثله واتر مثلا یا سایدیا !!! یادمه یه باریه گوشی اینجوری شد ریست نت ورگ کردم حل شد حالا این هنوز پابرجاست !!!
              برنامه ی کرک که مربوط به وای فای باشه از سیدیا گرفتید؟
              چیزی که مربوط به نتورک باشه یا اپ استور!

نظر

• سلم دوستان
                با برنامه ifaith ورژن 6.1 رو با shsh همون ورژن ادغام کردم بعد گوشی رو با آیتونز ریستور کردم و آیتونز پیام تمام شدن رو داد و ایپاد خاموش شد و دیگه روشن نشد ورژن قبلیم 5.1.1 بود صفحه گوشی مشکی هست و هیچی نمیاد نه شارژ میشه نه لوگوی اپل میاد هیچ هیچ با برنامه های مختلف هم سعی کردم که از حالت ریکاوری بیرون بیارم اما نشد انگار گوشی سوخته ولی وقتی آیتونز رو باز میکنم میاد روی حالت ریستور ولی وقتی می خوام ریستور کنم (فایل shsh هر دو ورژن رو دارم ) به ورژن خودش یا همین جدیده ارور های مختلف میده با ireb هم سعی در بردن ارور ها کردم اما نشد فکر کنم گوشی از حالت ریکاوری بیرون نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• سلام دوستان
                  من iPod touch 4g دارم با firmware 5.0.1 ي مشكلي واسش پيش اومد مجبور شدم ب ٦.١.٣ آپگريد كنم حالا ك جيلش نيس چيكا كنم ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghodrat نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من iPod touch 4g دارم با firmware 5.0.1 ي مشكلي واسش پيش اومد مجبور شدم ب ٦.١.٣ آپگريد كنم حالا ك جيلش نيس چيكا كنم ؟؟
                    بقیه چکار میکنن دوست عزیز؟!؟!
                    شما هم همون کار رو انجام بدید

نظر

• سلام به دوستان.....
                      آیپاد 5 من ورژن 6.0.1 جیل شده است.میخوام آپدیت کنم به آخرین ورژن و جیلبریک رو قطع کنم...کار خاصی باید انجام بدم؟...تشکر بسیار

نظر

• نوشته اصلی توسط sagewise نمایش پست ها
                        سلام به دوستان.....
                        آیپاد 5 من ورژن 6.0.1 جیل شده است.میخوام آپدیت کنم به آخرین ورژن و جیلبریک رو قطع کنم...کار خاصی باید انجام بدم؟...تشکر بسیار
                        خیر. نیاز به انجام کار خاصی نیست. منتها از خود دیوایس نمیتونید اپدیت کنید. فایل ۶.۱.۳ منطبق با دیوایستون رو دانلود کنید و با ایتونز ریستور کنید.

نظر

سلام به دوستان.....
                          دوست عزیز باید ریستور کنید ایپاد رو...
                          اخرین فریم ویر مخصوص ایپاد رو از همین سایت دانلود کنید و با ایتونز ریستور کنید.
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام به دوستان.....
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• اقا ایپاد 4g من جیلبرک هست !!!! میخوام بکنمش 6.1.1 الان 4.3.3 هست
                              با چه برنامه ای و چجوری باید این کار و بکنم ؟؟
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Frantic نمایش پست ها
                                اقا ایپاد 4g من جیلبرک هست !!!! میخوام بکنمش 6.1.1 الان 4.3.3 هست
                                با چه برنامه ای و چجوری باید این کار و بکنم ؟؟
                                ممنون
                                شما با ریستور به وسیله آیتیونز باید به آخرین ورژن برید!(که ۶.۱.۱ آخرین نیست)

نظر

صبر کنید ..
                                X